Rolnik szuka żony 4: Justyna w programie Gra wstępna Justyna z Rolnik szuka żony 4 w programie Gra wstępna z Kasią Cichopek Justyna z Rolnik szuka żony 4 w programie Gra wstępna Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony", konkurs Miss Ziemi Elbląskiej Justyna zazdrosna o Sarę
Rolnik szuka żony 4: Justyna w programie Gra wstępna
Rolnik szuka żony/IPLA
Ups...
1/5
Rolnik szuka żony 4: Justyna w programie Gra wstępna
Rolnik szuka żony/IPLA

Justyna z "Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać! Kandydatka na żonę Karola budzi spore emocje. Najpierw była faworytką Karola, ale gdy wpadła mu w oko Sara, rolnik przestał zwracać uwagę na Justynę, co ją bardzo zabolało. Dziewczyna walczyła o zainteresowanie Karola, a jej zazdrość o Sarę zaczęła irytować widzów show, którzy wypominali jej, że jest za bardzo zaborcza. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty z jej życia. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Justyna brała udział w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej 2009, a później wystąpiła w show... "Gra wstępna". Szczegóły na kolejnej stronie! 

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony 4": Justyna nie przestaje budzić kontrowersji! Po randce Karola z Sarą fani hejtują, ale i... wspierają Justynę!

2/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 w programie Gra wstępna z Kasią Cichopek
IPLA

Program prowadziła wtedy Kasia Cichopek, a Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony" była jedną z kandydatek do serca inżyniera Tomka. Cichopek przedstawiła ją jako kobietę, która: „lubi obroty w tańcu, ale jeszcze bardziej lubi obracać pieniędzmi. Niekoniecznie swoimi”. Justyna spodobała się uczestnikowi show, Tomkowi i przeszła do kolejnego etapu. Co wydarzyło się dalej? 

3/5
Justyna z Rolnik szuka żony 4 w programie Gra wstępna
IPLA

W kolejnym etapie programu mężczyzna zadzwonił do byłego chłopaka Justyny, który zdradził, że kobieta lubi wychodzić z inicjatywą – przede wszystkim w łóżku!  Ostatecznie Tomek nie wybrał Justyny. Po latach dziewczyna znów bierze udział w programie telewizyjnym. Tym razem możemy ją oglądać w "Rolniku". 

4/5
Justyna Szywała z "Rolnik szuka żony", konkurs Miss Ziemi Elbląskiej
Portel.pl

Ostatnio Justyna pochwaliła się zdjęciem z wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2009, w których brała udział. 

5/5
Justyna zazdrosna o Sarę

Myślicie, że Karol wybierze Justynę? Ostatnio był na randce z Sarą, co nie spodobało się Justynie. Karol jednak jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji, więc szansa nadal jest!

Więcej na temat Rolnik szuka żony