Emocje związane z 10. edycją "Rolnik szuka żony" są coraz większe, ale widzowie i fani programu TVP nie zapominają o swoich ulubieńcach z poprzednich edycji show. W dziewiątej odsłonie wielką sympatię zdobyła Justyna, wybranka Tomasza R. Uczestniczka programu pochwaliła się właśnie wielką metamorfozą.

Reklama

Justyna z "Rolnik szuka żony" nie do poznania!

Justynie i Tomaszowi R. w dziewiątej odsłonie "Rolnik szuka żony" udało się stworzyć udany związek. W świątecznym odcinku rolnik poprosił ukochaną o rękę, a ta przyjęła jego oświadczyny. Widzowie przez jakiś czas mogli śledzić losy pary na Instagramie, jednak po paru tygodniach zakochani postanowili z niego zniknąć i cieszyć się swoim szczęściem w ciszy i spokoju. Justyna z "Rolnika" raz na jakiś czas publikuje swoje zdjęcia, zachwycając fanów swoją przemianą, teraz poszło o krok dalej! Ukochana Tomasza mocno ścięła włosy i zmieniła ich kolor na znacznie jaśniejszy!

Czas na zmiany
napisała na swoim Instagramie Justyna

Fani pośpieszyli z komplementami, za które od razu podziękowała!

Bardzo dziękuję wszystkim. Pozdrawiam Was!
dodała

A Wam jak się podoba metamorfoza Justyny? My jesteśmy zachwyceni!

Zobacz także: Odmieniona Anna w finale "Rolnik szuka żony". Rolniczka przeszła metamorfozę

Metamorfoza Justyny z Rolnik szuka żony

Tak Justyna prezentowała się w trakcie 9. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie polubili ją za życzliwość, otwartość i poczucie humoru. Tajemnicą jest jednak to, jak układa jej się w związku z Tomaszem. Para nie chce jednak afiszować się ze swoim życiem prywatnym. Nam pozostaje trzymać za nich kciuki!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" emitowany będzie w poniedziałek. Szykuje się pewna zmiana

Justyna z Rolnik szuka żony w wyjątkowym makijażu
Instagram / 9justyna0_tomasz / screen Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama