W finale 10. edycji "Rolnik szuka żony" nie mogło zabraknąć Anny, która w programie zaprosiła do swojego gospodarstwa Dominika, Mikołaja i Łukasza. W finałowym odcinku Anna zaprezentuje się widzom w nowym wydaniu. Już pojawiły się zdjęcia z fiału 10. edycji "Rolnik szuka żony" i widać, że Anna przeszła subtelną metamorfozę. Sami zobaczcie i porównajcie ze zdjęciami z programu!

Reklama

Anna w finale "Rolnik szuka żony" 10 pochwaliła się metamorfozą

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami i już niebawem, to sami uczestnicy poinformują czy udało im się znaleźć miłość w programie, a tymczasem niektórzy rolnicy już publikują zdjęcia z randek i podsycają spekulacje na ten temat. Partnera nie ukrywa już m.in. Blanka, kandydatka Artura, ostatnio Waldemar też pokazał zdjęcie z tajemniczą kobietą, a Anna udostępniła relację z randki. Wydaje się, że niektórzy faktycznie mogli znaleźć swoje drugie połówki w programie, a tymczasem uwagę zwracają zdjęcia Anny z finału "Rolnik szuka żony". Rolniczka najwyraźniej zdecydowała się na subtelną, ale zauważalną metamorfozę...

Anna z "Rolnik szuka żony" 10 metamorfoza
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Anna z "Rolnik szuka żony" 10 jest zakochana! Pokazała zdjęcie z randki

Wygląda na to, że Anna zrezygnowała z tak mocnego makijażu, jaki prezentowała w programie "Rolnik szuka żony" i widać też, że ma delikatną grzywkę, zaczesaną na boki. W finale uczestniczka randkowego hitu Telewizji Polskiej pojawiła się we wzorzystej sukience z panterkowym printem. Z kolei dół stylizacji pozostał czarny. Na twarzy Anny malował się też delikatny uśmiech. Sądzicie, że jej wybrankiem jest jeden z kandydatów z programu?

Anna z "Rolnik szuka żony" 10
Anna z "Rolnik szuka żony" 10 fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" oburzył fanów sposobem, w jaki potraktował Ewę. "Chętnie od razu przeszedłby do konkretów, gdyby nie kamery"

Anna z "Rolnik szuka żony" 10 metamorfoza
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Anna i Mikołaj "Rolnik szuka żony" 10
Anna i Mikołaj "Rolnik szuka żony" 10 Instagram @rolnikszukazonytvp
Anna z Rolnik szuka żony 10 znalazła miłość
Facebook @Rolnik szuka zony TVP
Reklama
Reklama
Reklama