Justyna z 9. edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała w mediach społecznościowych swoje nowe zdjęcie i zaskoczyła swoim wyglądem. Uczestniczka niemal nie przypomina siebie z czasów programu. Nowy makijaż, szczupła sylwetka i kobieca stylizacja sprawiły, że fani randkowego hitu TVP są pod wrażeniem metamorfozy Justyny. Sami zobaczcie!

Reklama

Justyna z "Rolnik szuka żony" kolejny raz zaskakuje metamorfozą

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" wzięli udział w 9. edycji programu i od razu widzowie pokochali tę parę. W świątecznym odcinku odbyły się zaręczyny w obecności Marty Manowskiej, a Justyna zdecydowała się przeprowadzić z ukochanego Śląska do Tomasza na wieś. Jakiś czas temu było głośno o kryzysie w ich związku, kiedy zdecydowali się zniknąć z mediów społecznościowych, ale szybko rozwiali wątpliwości i w krótkim oświadczeniu Justyna przyznała, że są szczęśliwi, ale sami chcą cieszyć się swoim uczuciem. Niedawno narzeczona rolnika zaprezentowała się w nowej odsłonie, a teraz znów zaskoczyła metamorfozą. Justyna z "Rolnik szuka żony" w czarnej sukience wygląda naprawdę kobieco i widać, że rozkwita u boku Tomasza.

Instagram / 2_0__23_

Zobacz także: Gwiazda "Rolnik szuka żony" wystąpi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? Zaskakująca odpowiedź

Internauci są zachwyceni nowym wyglądem Justyny i pod zdjęciem z wyborów 2023 komplementują partnerkę Tomasza:

Przepięknie pani wygląda ❤️

Pięknie pani wygląda... super ????

Super wyglądasz ????

Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Zobacz także: Kandydatka Artura z "Rolnik szuka żony" 10 startowała w konkursie Miss i jest gwiazdą kabaretu. Co na to rolnik?

Justyna już w programie cieszyła się sympatią widzów i zarażała pozytywną energią i promiennym uśmiechem. Pamiętacie jeszcze pierwszą randkę Justyny i Tomasza?

Facebook

Facebook Rolnik szuka żony TVP

Instagram / rolnikszukazonytvp
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama