Anna z Ostrowca Świętokrzyskiego napisała list do Artura z 10. edycji "Rolnik szuka żony" i podczas randki zaprezentowała się z jak najlepszej strony, ale ostatecznie rolnik nie zdecydował się zaprosić jej do swojego gospodarstwa. Artur, uzasadniając swój wybór nie ukrywał, że woli bardziej naturalne kobiety. Teraz okazuje się, że 23-latka już od jakiegoś czasu bierze udział w konkursach piękności i pojawia się w kabarecie...

Reklama

Kandydatka Artura z "Rolnik szuka żony" 10 startowała w konkursie na Miss i jest gwiazdą kabaretu

Artur z "Rolnik szuka żony" 10 do swojego gospodarstwa zaprosił Olę, Sarę i Blankę. Rolnik nie ukrywa, że dwie kandydatki już go zauroczyły, a tymczasem okazuje się, że Anna, której zdecydował się podarować słonecznik i podziękował za udział w programie ma już na koncie udział w skeczach Kabaretu Czwarta Fala z cyklu "Odkryta Prawda", nawiązującego go hitowego paradokument "Ukryta Prawda".

Anna z Ostrowca Świętokrzyskiego prywatnie mieszka w Kielcach, gdzie prowadzi salon kosmetyczny, ale jak się okazuje jest też bardzo aktywna na TikToku i startowała w konkursie Miss Województwa Świętokrzyskiego.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 10: Fani martwią się o Artura i jedną z kandydatek. "Jego oczy mówią "Help me"

Zobacz także

Trzeba przyznać, że Anna pomimo młodego wieku ma już całkiem spore doświadczenie zarówno przed kamerą, jak i przed obiektywem. Sądzicie, że faktycznie chciała znaleźć miłość w programie "Rolnik szuka żony"? Co ciekawe to nie pierwsza uczestniczka w tej edycji, która ma doświadczenie w innych programach. Ewa, kandydatka Waldemara występowała m.in. w "Szansie na sukces", "Mam talent!" i "Disco Star".

YouTube / MISS WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Problemy u Waldemara. Musiała zareagować produkcja? Mamy nagranie

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama