Ania i Jakub na planie programu "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

Jakub z "Rolnik szuka żony" dopiero teraz zdradził kulisy rozstania z Anią! Zaskakujące wyznanie rolnika

Jakub z "Rolnik szuka żony" dopiero teraz zdradził kulisy rozstania z Anią! Zaskakujące wyznanie rolnika

Jakub z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na żywo na Instagramie zdradził kulisy rozstania z Anią! Blisko rok po tym, jak para ogłosiła, że ich związek to już przeszłość, rolnik odpowiedział na pytania internautów o jego relację z byłą partnerką. Co o rozstaniu z Anią powiedział Jakub? Jego słowa mogą zaskakiwać!

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Jakub szczerze o rozstaniu z Anią

Jakub wystąpił w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" i to właśnie na planie programu poznał swoją przyszłą partnerkę, Anię. Rolnik od samego początku hitu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywał, że to właśnie Ania jest jego faworytką dlatego szybko podziękował swojej drugiej kandydatce za udział w programie. Jakub był pewny, że Ania to ta jedyna.

Ja wiem, że to jest ona, ja wiem, że to jest ona! Ja uwielbiam te oczy, uwielbiam, jak przechodzi obojętnie czy ma uśmiechniętą minę, czy smutną- mówił w programie. 

Fani uwielbiali Anię i Jakuba i tylko czekali na wiadomości o ich ślubnych planach. Niestety, prawie rok temu okazało się, że ich związek to już przeszłość. 

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...- pisała wówczas Ania. 

Swoje oświadczenie w sprawie rozstania opublikował również Jakub, ale później nie komentował tego, co się wydarzyło między nim a Anią. Teraz rolnik zrobił wyjątek! Podczas relacji na żywo, którą mogliśmy zobaczyć na Instagramie w minione święta Bożego Narodzenia rolnik przyznał, że jego rozstanie z Anią wcale nie było pokojowe. 

W zgodzie żeśmy się nie rozstali- zdradził rolnik. 

Jakub zdradził przy okazji, że po rozstaniu nie utrzymuje kontaktu z byłą partnerką.

Zobacz także: Agnieszka i Robert Filochowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcie z synem.  Zobaczcie, jak spędzają święta!

Jakub zdradził kulisy rozstania z Anią.

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony

Para poznała się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony"- niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Jakub i Ania z

Zobacz także
Jakub z Rolnik Szuka Żony

Rolnik szuka żony. Jakub z 6. edycji opublikował serię niepokojących wpisów. Jego związek przechodzi kryzys?  

Jakub z Rolnik Szuka Żony

Jakub z "Rolnik szuka żony" potwierdził rozstanie! Niespodziewane wyznanie rolnika na transmisji u Ilony i Adriana! 

 

Ania i Jakub na planie programu "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Anna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły rozstania z Jakubem. To on podjął ostateczną decyzję!
Ania z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl skomentowała swoje rozstanie z Jakubem!

Ania z "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Party.pl skomentowała swoje rozstanie z Jakubem! Dlaczego nie są już razem i kto podjął decyzję o rozstaniu? Ania i Jakub wzięli udział w ostatniej edycji programu TVP. Rolnik od samego początku był zachwycony swoją kandydatką i nie ukrywał, że chce stworzyć z nią związek. Para dała sobie szansę i w wielkim finale poinformowała, że są razem. Niestety, kilka miesięcy później Ania za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że rozstała się z Jakubem. Fani programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zastanawiają się, kto podjął ostateczną decyzję i dlaczego związek Ani i Jakuba nie przetrwał próby czasu. Teraz była partnerka rolnika uchyliła rąbka tajemnicy! Posłuchajcie, co zdradziła nam Ania z "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:   Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Znamy płeć! Wybrała już imię? Ania i Jakub poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował pierwszy wpis po rozstaniu z Anią! Zobaczcie, co napisał! 
Jakub z programu "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią i opublikował nowy wpis na portalu społecznościowym!

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią i opublikował nowy wpis na portalu społecznościowym! Co napisał jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych uczestników show TVP? Jakub wystąpił w szóstej odsłonie hitu o poszukujących miłości rolnikach. I chociaż początkowo nie był faworytem widzów, to w ekspresowym tempie skradł ich serca. Z kolei serce rolnika skradła Ania. Jakub nie ukrywał, że to właśnie przy niej czuje się naprawdę szczęśliwy. Rolnik i jego kandydatka postanowili dać sobie szansę i stworzyli związek. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Jakub z "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią Chociaż wszyscy fani "Rolnik szuka żony" czekali na informacje o ślubie Ani i Jakuba, to pod koniec stycznia zamiast o ślubnych planach usłyszeliśmy o ich rozstaniu.  (...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo ,,rodzina,", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - przyznała Ania.  Rozstanie z Anią skomentował wtedy również sam Jakub. W swoim wpisie na Facebooku przyznał, że nie żałuje nawet chwili spędzonej z byłą partnerką. Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia - pisał kilka miesięcy temu. Od tamtej chwili Jakub nie...

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest oświadczenie byłej partnerki rolnika! 
Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest oświadczenie byłej partnerki rolnika! 

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" podjęli decyzję o rozstaniu! Dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu? Była partnerka rolnika opublikowała w sieci oświadczenie, w którym zdradziła powód rozstania! Anna i Jakub poznali się na planie ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" i szybko zdobyli ogromną sympatię widzów. Wszyscy mocno im kibicowali i mieli nadzieję, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie. Niestety, teraz okazuje się, że para zakończyła swój związek! Zobaczcie, co napisała Ania! Anna szczerze o rozstaniu z Jakubem Ania już od rana publikowała zdjęcia z programu "Rolnik szuka żony". Już wtedy fani zastanawiali się, czy para przypadkiem się nie rozstała. Niestety, teraz okazuje się, że to prawda! Ania i Jakub już nie są razem! Dlaczego? Ania zdradziła to w swoim najnowszym wpisie na Instagramie. Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły- Anna zaczęła swój wpis na Instagramie.  Jak Ania wspomina swój udział w programie? W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner