Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest oświadczenie byłej partnerki rolnika! 

Randka Ani i Jakuba z Rolnik szuka żony 6
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" podjęli decyzję o rozstaniu! Dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu? Była partnerka rolnika opublikowała w sieci oświadczenie, w którym zdradziła powód rozstania! Anna i Jakub poznali się na planie ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" i szybko zdobyli ogromną sympatię widzów. Wszyscy mocno im kibicowali i mieli nadzieję, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie. Niestety, teraz okazuje się, że para zakończyła swój związek! Zobaczcie, co napisała Ania!

Anna szczerze o rozstaniu z Jakubem

Ania już od rana publikowała zdjęcia z programu "Rolnik szuka żony". Już wtedy fani zastanawiali się, czy para przypadkiem się nie rozstała. Niestety, teraz okazuje się, że to prawda! Ania i Jakub już nie są razem! Dlaczego? Ania zdradziła to w swoim najnowszym wpisie na Instagramie.

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły- Anna zaczęła swój wpis na Instagramie. 

Jak Ania wspomina swój udział w programie?

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...

Ania i Jakub bez wątpienia byli jedną z najpopularniejszych par, które powstały w programie "Rolnik szuka żony". Jakub od samego początku nie ukrywał, że Ania wpadła mu w oko i zrobi wszystko, żeby zdobyć jej serce. Choć do swojego domu rolnik zaprosił jeszcze jedną kandydatkę to szybko podziękował jej za udział w programie przyznając, że chce spędzać czas tylko z Anią. Ich uczucie rodziło się powoli i dopiero w wielkim finale para powiedziała, że są razem. Zakochani spędzili razem święta Bożego Narodzenia i Sylwestra, a Jakub jakiś czas temu przyznał, że zamieszali razem! 

Układa nam się, jesteśmy taką parą z włoskim temperamentem. Dobrze się kłócimy, ale jeszcze lepiej się godzimy. Naprawdę jest fajnie, z Anią nie da się nudzić - jakiś czas temu Jakub zdradził w rozmowie z TVP VOD - Mogę zdradzić, że mieszkamy ze sobą, ale też planujemy już wynająć lub kupić mieszkanko już takie naprawdę swoje - dodał rolnik. 

Niestety, teraz okazuje się, że związek Ani i Jakuba to już przeszłość! Takiego finału ich znajomości nie spodziewał się chyba nikt! Jak na wpis Ani zareagowali internauci?

- Wielka szkoda. Jednak razem czy osobno oboje jesteście Wspaniałymi, Wartościowymi Ludźmi. I tylko to się liczy. A miłość... jeszcze się wydarzy ❤️
- Smutne zakończenie 😔
- No nie wierzę....😭😭😭😭- komentują fani pary. 

Zobaczcie wpis Ani z "Rolnik szuka żony"! 

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co ją łączy z Anną! Pokazała wymowny prezent...

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły. W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę że każdy z Was będzie miał swoją wersję ale nasza wersja jest prawdziwa,szczera i miło by było gdybyście to uszanowali bo nie jest nam łatwo...

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Była partnerka zdradziła powód rozstania. Ania z "Rolnik szuka żony" była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show.

Anna z Rolnik szuka żony w beżowej sukience maxi

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01