Nowy wpis Ilony z "Rolnik szuka żony" zaskoczył jej wielbicieli! Uczestniczka miłosnego show TVP napisała wprost:

Reklama

Pierwszy maluch już w drodze

Co miała na myśli? Poznacie szczegóły!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": uczestniczka jednej z edycji wzięła ślub! Pokazała zdjęcia, co za suknia!

Ilona z "Rolnik szuka żony" ogłosiła radosną nowinę

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" byli najpopularniejszą parą 6. edycji hitowego show. Fani ogromnie kibicowali ich miłości i ciągle dopytywali o wesele oraz dzieci. Uczestnicy początkowo z dystansem podchodzili do ciekawości widzów, jednak z czasem te pytania zaczęły ich irytować. Niedawno jednak poinformowali widzów, że ich związek to już przeszłość. Postanowili jednak zachować swoją prywatność i nie dzielili się powodami, dla których zdecydowali się zakończyć swoją relację.

Ilona podczas miesięcy spędzonych z Adrianem realizowała się również zawodowo. Założyła stadninę koni, którą po rozstaniu z rolnikiem musiała przenieść do zupełnie nowej lokalizacji. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" bardzo dobrze sobie radzi jako singielka, a pasja, która jednocześnie stała się jej pracą daje jej sporo radości. Teraz okazuje się, że jej czterokopytni przyjaciele, którymi opiekuje się w swojej stajni powiększą swój skład!

Zobacz także

Pierwszy maluch już w drodze - pochwaliła się na Instagramie, nie ukrywając swojej radości

Życzymy powodzenia w rozwijaniu biznesu!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda z 7. edycji programu pokazała dziecko! Synek rolniczki i Kuby jest uroczy!

Ilona z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się radosną nowiną! W jej stajni pojawi się pierwszy źrebak! Swoim szczęściem podzieliła się z internautami, którzy kibicują jej od momentu udziału w "Rolnik szuka żony".

Instagram @imielinka
Reklama

Niedawno Ilona z "Rolnik szuka żony" zmieniła lokalizację swojej stajni. Wiązało się to z rozstaniem z Adrianem, którego szczegóły zachowali dla siebie. Ilona, jak widać, podeszła do rozstania ze spokojem i rozwija się na wybranej przez siebie zawodowej ścieżce.

Reklama
Reklama
Reklama