Sara w czwartej edycji "Rolnik szuka żony" starała się zdobyć serce Karola. Karol był oczarowany listem, jaki wysłała do niego uczestniczka. Ich relacja jednak nie skończyła się happy endem. Niezdecydowany Karol obdarzył względami każdą z pań, którą zaprosił do swojego gospodarstwa. Ostatecznie jednak to Sara wydawała się idealną kandydatką do budowania związku. Ona także tak myślała, ale w ostatniej chwili okazało się, że Karol zmienił zdanie i związał się z Jagodą, która napisała do niego list, ale w programie nie wystąpiła. Sara nie ukrywała swojej irytacji i przykrości. Program jednak dobiegł końca, a ona szukała swojego szczęścia dalej. W drugiej połowie 2020 roku pochwaliła się, że znalazła prawdziwą miłość, a ze swoim wybrankiem jest już zaręczona! Okazało się, że para właśnie się pobrała, Sara pokazała urocze zdjęcia ze ślubu. Miała piękną suknię!

Reklama

Sara z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub! Uczestniczka programu TVP postawiła na bogato zdobioną suknię

Sara już jakiś czas temu chwaliła się, że szykuje się do ślubu. Uczestniczka programu przygotowywała się do tego bardzo długo, a na swoim Instagramie dzieliła się licznymi przemyśleniami na ten temat. Zaledwie dzień przed uroczystością napisała:

Nadszedł czas pożegnania pewnego etapu życia????. Choć zaliczyłam przez ten czas wiele wzlotów, wiele upadków to niczego nie żałuję ????. Mówi się, że życie to nie jest bajka- ja jednak mam nadzieję, że moje nią będzie❤️. Bo jak w każdej bajce finał jest pozytywny, a po burzy wychodzi słońce ☀️

Uczestniczka pochwaliła się dziś pięknymi zdjęciami, zrobionymi tuż przed i tuż po ślubie. Na obu fotografiach widać, że Sara i jej mąż są bardzo szczęśliwi! W tym wyjątkowym dniu Sara postawiła na piękną suknię z koronkową górą i bardzo obcisłym gorsetem, nie zabrakło także klasycznego, białego welonu. Kilka dni temu Sara o swojej sukni napisała:

Jest ❤️. Moja wyśniona, wymarzona suknia ślubna????. Było ciężko, bo ostatnio waga leci jak opętana ????ale już blisko wiec może nie schudnę - pisała przyszła panna młoda.

Sara jak widać, bardzo się stresowała w tym wyjątkowym dniu, jednak zdjęcia sugerują, że wszystko poszło zgodnie z planem! Jak Wam podoba się panna młoda?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda z 7. edycji programu pokazała dziecko! Synek rolniczki i Kuby jest uroczy!

Zobacz także

Sara i jej partner wyglądali bardzo elegancko i pięknie. Sara postawiła na piękną, bogato zdobioną koronkową górę w kształcie gorsetu. Na głowie nie zabrakło klasycznego, tiulowego welonu. Różowo-biały bukiet pięknie zgrywał się z suknią.

saritka_sz/Instagram

Sara i jej narzeczony planowali ślub prawie rok! Uczestniczka "Rolnik szuka żony 4" nie znalazła szczęścia w programie TVP, ale się nie poddała i teraz jest szczęśliwą mężatką! Choć Sara pokazuje zdjęcia z partnerem, niewiele mówi o nim samym, nie wiemy, jak ma na imię, ani czym się zajmuje.

saritka_sz/Instagram
Reklama

Sara z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z wieczoru panieńskiego. Nie zabrakło balonów, wianków i przyjaciółek. Fani, których Sara zyskała podczas występu w programie TVP, życzyli jej dużo szczęścia. Myślicie, że Karol teraz żałuje swojego wyboru?

saritka_sz/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama