Nathalia w "Hotelu Paradise" niestety nie znalazła miłości. Uczestniczka przez większość swojego pobytu w programie tworzyła bardzo udaną relację z Marcinem Grajoszkiem. Niestety tę znajomość przerwało pojawienie się pięknej Kary, dla której uczestnik kompletnie stracił głowę. Nathalia miała żal do Marcina, jednak szybko zapomniała o tym niepowodzeniu i zajęła się swoim życiem. Fani mieli wgląd w to, co dzieje się u uczestniczki, która pokazywała na swoim Instagramie swoją codzienność. Do tej pory jednak unikała odpowiedzi na pytania fanów o jej życie uczuciowe. Co się stało, że zdecydowała się nagle pokazać swoją drugą połówkę?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marcin i Kara wzięli cichy ślub?! Pokazali niezwykłe zdjęcie. "Fajną mam żonkę"

Nathalia z "Hotelu Paradise" pokazała chłopaka!

Nathalia dała się poznać widzom "Hotelu Paradise" z wielu stron. Uczestniczka tworzyła przecież bardzo romantyczną relację z Marcinem Grajoszkiem, o którą nawet starała się walczyć. Jednak gdy tylko opuściła hotel po rajskim rozdaniu, Marcin z radością oddał się poznawaniu nowej uczestniczki, Kary, z którą niemal od razu spędził wspólną noc. To wydarzenie mocno wzburzyło fanów, a także samą Nathalię, która dowiedziawszy się o poczynaniach byłego partnera, nie bała się zrobić mu prawdziwej awantury przed kamerami. Ostatecznie jednak Nathalia zakończyła program jako singielka, a widzowie z ciekawością śledzili, czy u boku uczestniczki nie pojawia się jakiś nowy mężczyzna...

kubawojcik_official/Instagram

Ogromne emocje wzbudziły przypuszczenia, że Nathalię łączy coś więcej z Kamilem, uczestnikiem "Hotelu Paradise 2". Szybko okazało się, że bystrzy internauci się nie mylili i faktycznie tych dwoje łączyło coś więcej. Ich relacja jednak szybko się skończyła, a Nathalia nie chciała tego szerzej komentować. Teraz jednak wygląda na to, że bohaterka "Hotelu Paradise" w końcu odnalazła szczęście u nowego partnera.

"Hotel Paradise": Nathalia pokazała ukochanego

Nathalia wreszcie jest zakochana! Po trudnych chwilach i miłosnym zawodzie w rajskim hotelu, a także licznych spekulacjach, że spotyka się z Krystianem Feretti, czy też największym skandalistą "Hotelu Paradise" - Kubą, piękna tancerka wreszcie postanowiła przerwać milczenie i wyznać, kto jest jej tajemniczym ukochanym. Dziewczyna zdecydowała się nawet pokazać mu swoje ukochane miasto, Kraków. Na swoim Instagramie relacjonowała wspólną wycieczkę:

Zobacz także

Kraków ma mega klimat. Idziemy po krakowskie precle, a wolne chwile spędzamy na zwiedzaniu. Pokazuję Emilowi miasto. Kiedy tu mieszkałam, poznałam wiele klimatycznych miejscówek. Już byliśmy na Wawelu - opowiadała swoim fanom.

nathalia_fok/Instagram

Mężczyzna u boku Nathalii szeroko się uśmiechał i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Nathalia pochwaliła się jeszcze kilkoma kadrami z ukochanym, a to tylko rozbudziło zainteresowanie fanów, którzy natychmiast postanowili wypytać uczestniczkę o to, gdzie i jak poznała Emila:

Jak się poznałam z Emilem? W sumie bardzo prosto i niedawno, ponieważ mamy bardzo dobrego wspólnego kolegę, czyli Ivana i właśnie na urodzinach Ivana się poznaliśmy. W sumie czasem tak jest, że poznasz drugą osobę i możecie rozmawiać bez końca, macie wspólne flow, fajnie wam się spędza czas. I tutaj właśnie tak siadło - przyznała uczestniczka.

Fani liczą, że na profilu Nathalii Emil będzie pojawiał się znacznie częściej. Trzeba przyznać, że wyglądają razem świetnie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował?

Nathalia pochwaliła się zdjęciami ze zwiedzania Krakowa, miasta, w którym uczestniczka mieszka od kilku lat. Para wygląda na bardzo zakochaną! Nathalia zdradziła, że ze swoim ukochanym poznała się na urodzinach Ivana, bohatera 2. edycji "Hotelu Paradise".

nathalia_fok/Instagram
Reklama

Nathalia nie ukrywała, że Marcin Grajoszek bardzo ją zranił, wiążąc się pod jej nieobecność w programie z Karą. Dawne waśnie jednak są już zapomniane. Marcin i Kara są szczęśliwą parą, a Nathalia zapewnia, że życzy im dobrze.

nathalia_fok/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama