Nathalia "Hotel Paradise 3"
Party.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Nathalia pochwaliła się nowym partnerem 

Nathalia w końcu postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała swojego nowego chłopaka. Para pochwaliła się wycieczką i wspólnym zwiedzaniem miasta "mega klimat".

Nathalia w "Hotelu Paradise" niestety nie znalazła miłości. Uczestniczka przez większość swojego pobytu w programie tworzyła bardzo udaną relację z Marcinem Grajoszkiem. Niestety tę znajomość przerwało pojawienie się pięknej Kary, dla której uczestnik kompletnie stracił głowę. Nathalia miała żal do Marcina, jednak szybko zapomniała o tym niepowodzeniu i zajęła się swoim życiem. Fani mieli wgląd w to, co dzieje się u uczestniczki, która pokazywała na swoim Instagramie swoją codzienność. Do tej pory jednak unikała odpowiedzi na pytania fanów o jej życie uczuciowe. Co się stało, że zdecydowała się nagle pokazać swoją drugą połówkę?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marcin i Kara wzięli cichy ślub?! Pokazali niezwykłe zdjęcie. "Fajną mam żonkę"

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Nathalia z "Hotelu Paradise" pokazała chłopaka! 

Nathalia dała się poznać widzom "Hotelu Paradise" z wielu stron. Uczestniczka tworzyła przecież bardzo romantyczną relację z Marcinem Grajoszkiem, o którą nawet starała się walczyć. Jednak gdy tylko opuściła hotel po rajskim rozdaniu, Marcin z radością oddał się poznawaniu nowej uczestniczki, Kary, z którą niemal od razu spędził wspólną noc. To wydarzenie mocno wzburzyło fanów, a także samą Nathalię, która dowiedziawszy się o poczynaniach byłego partnera, nie bała się zrobić mu prawdziwej awantury przed kamerami. Ostatecznie jednak Nathalia zakończyła program jako singielka, a widzowie z ciekawością śledzili, czy u boku uczestniczki nie pojawia się jakiś nowy mężczyzna... 

Hotel Paradise: Nathalia i Kuba są razem?
kubawojcik_official/Instagram

Ogromne emocje wzbudziły przypuszczenia, że Nathalię łączy coś więcej z Kamilem, uczestnikiem "Hotelu Paradise 2". Szybko okazało się, że bystrzy internauci się nie mylili i faktycznie tych dwoje łączyło coś więcej. Ich relacja jednak szybko się skończyła, a Nathalia nie chciała tego szerzej komentować. Teraz jednak wygląda na to, że bohaterka  "Hotelu Paradise" w końcu odnalazła szczęście u nowego partnera.

"Hotel Paradise": Nathalia pokazała ukochanego

Nathalia wreszcie jest zakochana! Po trudnych chwilach i miłosnym zawodzie w rajskim hotelu, a także licznych spekulacjach, że spotyka się z Krystianem Feretti, czy też największym skandalistą "Hotelu Paradise" - Kubą, piękna tancerka wreszcie postanowiła przerwać milczenie i wyznać, kto jest jej tajemniczym ukochanym. Dziewczyna zdecydowała się nawet pokazać mu swoje ukochane miasto, Kraków. Na swoim Instagramie relacjonowała wspólną wycieczkę:

Kraków ma mega klimat. Idziemy po krakowskie precle, a wolne chwile spędzamy na zwiedzaniu. Pokazuję Emilowi miasto. Kiedy tu mieszkałam, poznałam wiele klimatycznych miejscówek. Już byliśmy na Wawelu - opowiadała swoim fanom. 

Nathalia z Hotelu Paradise odpowiada na pytania fanów
nathalia_fok/Instagram

Mężczyzna u boku Nathalii szeroko się uśmiechał i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Nathalia pochwaliła się jeszcze kilkoma kadrami z ukochanym, a to tylko rozbudziło zainteresowanie fanów, którzy natychmiast postanowili wypytać uczestniczkę o to, gdzie i jak poznała Emila:

Jak się poznałam z Emilem? W sumie bardzo prosto i niedawno, ponieważ mamy bardzo dobrego wspólnego kolegę, czyli Ivana i właśnie na urodzinach Ivana się poznaliśmy. W sumie czasem tak jest, że poznasz drugą osobę i możecie rozmawiać bez końca, macie wspólne flow, fajnie wam się spędza czas. I tutaj właśnie tak siadło - przyznała uczestniczka.

Fani liczą, że na profilu Nathalii Emil będzie pojawiał się znacznie częściej. Trzeba przyznać, że wyglądają razem świetnie!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował?

Nathalia pochwaliła się zdjęciami ze zwiedzania Krakowa, miasta, w którym uczestniczka mieszka od kilku lat. Para wygląda na bardzo zakochaną! Nathalia zdradziła, że ze swoim ukochanym poznała się na urodzinach Ivana, bohatera 2. edycji "Hotelu Paradise".

Nathalia z Hotelu Paradise z nowym chłopakiem Emilem
nathalia_fok/Instagram

Nathalia nie ukrywała, że Marcin Grajoszek bardzo ją zranił, wiążąc się pod jej nieobecność w programie z Karą. Dawne waśnie jednak są już zapomniane. Marcin i Kara są szczęśliwą parą, a Nathalia zapewnia, że życzy im dobrze. 

Marcin i Nathalia na wspólnym zdjęciu zrobionym podczas trwania Hotelu Paradise 3
nathalia_fok/Instagram

Widzowie są wściekli za to, jak Marcin potraktował Nathalię. Wymieni ją na Karę?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Marcin po programie zamienił Nathalię na Karę? Nowa się zdradziła!? 
Przez nieuwagę Kary widzowie odkryli pewien sekret! Niektórzy są pewni, że Marcin i Kara są parą! Zobaczcie dlaczego...

Po ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" w sieci zawrzało! Fani programu bardzo ostro ocenili zachowanie Marcina, który coraz bardziej oddala się od Nathalii i cały czas wspomina Karę. Internauci zaczynają współczuć partnerce Marcina i publikują bardzo krytyczne komentarze dotyczące uczestnika "Hotelu Paradise".  Marcin podpadł fanom "Hotelu Paradise" Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Marcin jest szczerze zauroczony Nathalią i razem mają szansę stworzyć szczęśliwy związek nawet po programie. Niestety, od jakiegoś czasu między Nathalią a Marcinem coraz częściej dochodzi do kłótni. Punktem zwrotnym było wejście Kary do "Hotelu Paradise"- nowa uczestniczka bardzo spodobała się Marcinowi. I chociaż Kara odpadła już z programu, to w ostatnim odcinku Marcin przyznał, że według niego najładniejsza jest Nathalia i... właśnie Kara. Nathalia wyraźnie nie była zachwycona wyznaniem swojego partnera.  W ostatniej odsłonie programu doszło również do kolejnej nieprzyjemnej rozmowy między Nathalią a Marcinem. Dziewczyna chciała dowiedzieć się czy gdyby odpadła z programu to może liczyć na Marcina. Niestety, nie spodziewała się takiej reakcji swojego partnera. To jest tylko i wyłącznie program- odpowiedział Marcin.  Marcin bardzo chłodno potraktował Nathalię, która nie ukrywała, że jest rozczarowana jego zachowaniem. Muszę chyba trochę przymknąć drzwi na Marcina- przyznała przed kamerą Nathalia. Widzowie byli oburzeni zachowaniem Marcina! Fani "Hotelu Paradise" współczują Nathalii. - Marcin mnie zawodzi coraz bardziej 😢 - Już dawno powinnaś go olać... Ten szczeniak nie zasługiwal na ciebie🤷‍♀️ - Szkoda Natalki, bo fajna laska😢👏❤️ - Ten Marcin to zwykły krętacz i tyle. Myśli, że jest śmieszny. Dla...

Nathalia i Marcin z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Nathalia wściekła na związek Marcina i Kary. Fani komentują: "nic jej nie obiecywał"
W "Hotelu Paradise" byli i aktualni mieszkańcy wyznali sobie prawdę. Nathalia dowiedziała się, że Marcin zdradził ją z Karą. Ale czy na pewno? Fani są podzieleni.

Nathalia i Marcin przez półtora miesiąca tworzyli w "Hotelu Paradise"  zgraną i silną parę. Choć nie zawsze się między nimi układało , przyznawali, że jest między nimi coś niezwykłego i będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Gdy w hotelu pojawiła się Kara, Nathalia nie dała się tak łatwo zbyć i poszła na całość z Marcinem, wydawało się wówczas, że parze nic nie groziło. Jednak gdy tylko Nathalia odpadła, a po niej Kamil, Marcin i Kara natychmiastowo się zeszli i - jak się okazuje -  przeżyli wspólną noc. Dopiero dziś widzowie mieli okazję zobaczyć, jak na tę wiadomość zareagowała Nathalia. Widać było, że uczestniczka jest w dużym szoku, sama zresztą to przyznała. Fani jednak mają mieszane uczucia. Czy Nathalia naprawdę powinna mieć żal? Szczególnie że Marcin nic jej nie obiecywał? Inni z kolei stają murem za uczestniczką, twierdząc, że Marcin tylko zabawił się jej kosztem. Kto ma rację? Nathalia skrytykowała Marcina i Karę, fani: "A czy czasem przypadkiem ona nie mówiła, że też nie chce żadnego związku?" Nathalia nie bała się wyrazić swoich prawdziwych uczuć podczas ostatniej w tej edycji "Puszki Pandory". Gdy dowiedziała się o tym, że Marcin i Kara twierdzą, że są sobą zauroczeni, a tuż po jej odejściu, oddali się namiętności, bardzo to przeżyła. Nie mogła uwierzyć, że Marcin tak łatwo się pocieszył. Jak mówiła, odeszła tylko z "Hotelu Paradise", a nie zakończyła z nim związku. Z drugiej jednak strony para powtarzała sobie wciąż podczas programu, że traktują się na poważnie: Serio, szkoda jej? A czasem przypadkiem ona nie mówiła, że, też nie chce żadnego związku i wszystko na luzie z Marcinem! On powtarzał jej to cały czas! Proszę was... A ja tam jestem za Marcinem 🙌 niczego Natce nie...

Kara i Nathalia z "Hotelu Paradise" pogodziły się?
Instagram @kara_routman @nathalia_fok
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara pokazała zdjęcie z Nathalią! To koniec wojny z powodu Marcina? 
Nowe zdjęcia na profilu Kary z "Hotelu Paradise" podgrzało atmosferę wokół konfliktu z Nathalią. Uczestniczki się pogodziły?

"Hotel Paradise" to nie tylko miłość i przyjaźnie ale również konflikty! Ten najostrzejszy w skutkach zawiązał się pomiędzy Nathalią, Karą i Marcinem. Nathalia i Marcin do momentu pojawienia się w programie Kariny tworzyli duet nie do rozbicia. Niestety w pewnym momencie decyzją Krzyśka, Nathalia musiała opuścić program. Tego samego dnia do gry powróciła Kara i zawróciła w głowie uczestnikowi, który nie kończąc relacji z poprzednią partnerką, zauroczył się w drugiej! Nathalia nawet nie ukrywała swojej wściekłości podczas finałowej Pandory. Czuła się oszukana, upokorzona i zdradzona...  Czy wybaczyła już Karze, która odbiła jej Marcina? Na profilu Kary pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. To koniec konfliktu?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Czy uczestnicy utrzymują ze sobą relacje? "Teraz widzimy rzeczy, których nie widzieliśmy z programie" Nathalia i Kara z "Hotelu Paradise" pogodziły się?  Nathalia poprzez udział w programie zyskała nie tylko popularność ale przeżyła naprawdę ciężkie chwile. Uczestniczka powoli zakochiwała się w swoim programowym partnerze Marcinie, jednak on w pewnym momencie sprowadził ją na ziemię, twierdząc, że nie chce budować związku po powrocie do Polski. Nathalia wciąż jednak łudziła się, że uczestnik zmieni zdanie. Kiedy odpadła z programu, nie przypuszczała nawet, że tak mocno zawiedzie się na Marcinie.  Kiedy w programie po raz pierwszy pojawiła się Kara, wszystkie uczestniczki poczuły się zazdrosne. Nic dziwnego, nowa wpadła w oko wszystkim facetom! Jednak jej pierwszy pobyt w programie nie był zbyt długi, jednak wystarczył, aby Marcin zaczął się wahać. Kiedy po odejściu Nathalii, do programu powróciła Kara, jej relacja z Marcinem budowała się...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner