Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Krystian i Nathalia z Hotel Paradise 3 będą parą ?
Party.pl / mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise" 3: Krystian i Nathalia razem?! Jego komentarz daje do myślenia

Krystian w wymowny sposób skomentował nowe zdjęcie Nathalii. Czyżby szykował się kolejny romans po zakończeniu "Hotelu Paradise"?

Krystian i Nathalia z "Hotelu Paradise" 3 razem? To brzmi zaskakująco, ale po ostatnim komentarzu uczestnika rajskiego hotelu można mieć wątpliwości, co tak naprawdę łączy tę dwójkę. Były partner Basi w wymowny sposób skomentował gorące wakacyjne zdjęcie Nathalii. Czyżby szykował się nowy romans? To nie byłby pierwszy zaskakujący zwrot akcji po zakończeniu emisji trzeciej edycji!

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Krystian skomentował związek Basi i Krzysztofa! Zdradził, czy ma do nich żal!

"Hotel Paradise": Bibi została skrytykowana za miny w finale show! Uczestniczka skomentowała dla nas tę sytuację

Krystian z "Hotel Paradise" 3 w wymowny sposób skomentował nowe zdjęcie Nathalii

Nathalia Fok opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie z wakacji, na którym widać jak w seksownej pozie leży na plaży. Pierwszym komentarzem, jaki pojawił się pod zdjęciem były dość dwuznaczne słowa Krystiana, który napisał:

Chciałbym być tym piaskiem 🤣 - napisał Krystian w komentarzu pod wakacyjnym zdjęciem Nathalii. 

Czyżby Krystian zauroczył się w Nathalii? Nawet fani programu są zaskoczeni zachowaniem uczestnika i komentują żartobliwie:

- i tak móc sobie leżeć cały czas 😂😂😂
- oj Krystian :)

Niektórzy nawiązują również do słynnego "leżenia" Krystiana w programie "Hotel Paradise" i śmieją się, że gdyby był piaskiem to leżałby ciągle.

Warto przypomnieć, że w programie Nathalia była w parze z Marcinem, a Krystian z Basią. Od tego czasu wiele się zmieniło! Myślicie, że to tylko żarty ze strony Krystiana czy może kolejni uczestnicy zaskoczą wiadomością o swoim związku? Ale by było! 

Zobacz także: "Hotel Paradise" 3: Kara zauroczyła też Simona? Zaskakująca odpowiedź

Zaskakujący i lekko flirciarski komentarz Krystiana pod zdjęciem Nathalii z "Hotelu Paradise" od razu zwrócił uwagę fanów! Co byście powiedzieli na taki duet? Nathalia i Krystian pasowaliby do siebie? 

Krystian i Basia tworzyli w 3. edycji "Hotelu Paradise" zgrany duet. Po zakończeniu emisji okazało się, że ich relacja nie przetrwała, a Basia znalazła szczęście u boku Krzysztofa. 

Basia i Krystian, zwycięzcy Hotelu Paradise 3
Instagram/basia.pedlowska_hotelparadise3/

Z kolei Nathalia w programie była w parze z Marcinem, który ostatecznie zostawił ją dla Kary. Ich relacja wywołała największe kontrowersje, a zdrada Marcina była szeroko komentowana. Dziś jest już jasne, że Kara i Marcin nadal są razem i oficjalnie potwierdzili swój związek, choć niewiele osób w nich wierzyło. 

Nathalia i Marcin na planie
Instagram @nathalia_fok

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina i Krystian z "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Krystian i Karolina znali się przed programem! Internauci: "Słabe, że to ukrywają"
"Hotel Paradise 2": Fani odkryli, że Krystian i Karolina znali się przed nagraniem show!

Po ostatnim "rajskim rozdaniu" okazało się, że Krystian i Robert otrzymają jeszcze jedną szansę na to, aby pozostać w programie. Do " Hotelu Paradise " weszła nowa uczestniczka i to właśnie ona ma możliwość zdecydowania, który z panów wejdzie razem z nią do programu. W dzisiejszym odcinku dowiemy się jaka jest decyzja Karoliny Mrozickiej. Internauci są jednak oburzeni, ponieważ okazuje się, że Karolina i Krystian znali się na długo przed programem, przez co Robert ma nierówne szanse z przeciwnikiem. Co więcej, fanów formatu oburza fakt, że zarówno Karolina jak i Krystian ukrywają swoją znajomość.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Nowa uczestniczka zadecyduje o powrocie Roberta lub Krystiana do programu. Karolina Mrozicka to popularna instagramerka Krystian Mikołajczyk i Karolina Mrozicka znali się na długo przed "Hotelem Paradise" To, że do "Hotelu Paradise" trafiają uczestnicy, którzy znali się dużo wcześniej nie jest niczym nowym. W pierwszej edycji Chris otwarcie przyznał, że zna się z Mattem, natomiast w drugiej edycji, podobna sytuacja spotkała Julię i Monikę. Uczestniczki 5 lat wcześniej brały udział w tych samych wyborach miss i od razu pochwaliły się innym swoją znajomością.  Tym razem okazuje się, że nowa uczestniczka Karolina Mrozicka, która ma zdecydować o powrocie do "Hotelu Paradise" Krystiana lub Roberta, z jednym z nich znała się dużo wcześniej. Internauci są źli o to, że uczestnicy nie mają równych szans na zrobienie dobrego wrażenia na "nowej".  Fani "Hotelu Paradise" mają dowody na to, że Karolina Mrozicka i Krystian Mikołajczyk znają się od dawna . Zdradziły ich wspólne zdjęcia z 2018 roku oraz filmiki na Tik Toku zamieszczone rok później. Internauci są zdenerwowani na...

"Hotel Paradise 2": Internauci są oburzeni decyzją Krystiana na "rajskim rozdaniu"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Internauci są zszokowani decyzją Krystiana podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Za uczestnikiem stanęły Hania i Sonia. Mimo wcześniejszej deklaracji, że podczas wyborów poprze Hanię... wybrał Sonię. Krystian wytłumaczył, że nie mógłby sobie spojrzeć w twarz, gdyby pozwolił Soni odejść. Do tej pory uczestniczka nie ukrywała swojej niechęci do Krystiana i bycie z nim w parze było dla niej ciężkie. Czy teraz, gdy dostała od niego taką szansę będzie potrafiła docenić jego starania? Internauci są sceptyczni.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby "Hotel Paradise 2": Internauci krytykują wybór Krystiana podczas "rajskiego rozdania" Za nami jedno z najbardziej nieprzewidywalnych rajskich rozdań w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Po tym jak Dominika i Artur wygrali sprawnościową konkurencję mieli możliwość zdecydowania, która z osób pożegna się z programem. Decyzją pary swoje walizki musiał spakować Bartek. Tym samym tajny spisek jego oraz Soni o tym, że wybiorą się podczas rajskiego rozdania nie miał racji bytu. Podczas wczorajszego rozdania uczestniczka nie potrafiła opanować łez i musiała podejść do Krystiana, którego tak dosadnie nie doceniała.  Uczestnik musiał wybierać pomiędzy Sonią a Hanią. Kilka godzin wcześniej to właśnie Hani obiecał, że założy z nią sojusz. Jednak stając przed wyborem wybrał Sonię. Jak to możliwe, skoro podczas "puszki pandory" przyznał, że ze względu na swoje zachowanie sprawiła, że to właśnie ją lubi najmniej?  Serce mówi jedno, no ale niestety... przepraszam, ale jeszcze się ze mną pomęczysz. Przepraszam, ale ja po prostu nie mogę tak. Ja bym wolał odpaść ale żeby być z nią chociaż trzy dni...

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 

W wyniku ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ", program musiał opuścić jeden z największych faworytów! Magda i Łukasz jako single, zablokowali jego duet z Anią, przez co postawił wszystko na Atę. Uczestniczka jednak mimo uczuć, które do niego żywi, postanowiła grać rozsądnie i została wierna Arturowi. Takiego wyniku eliminacji nikt nawet nie przypuszczał! Jednak na koniec odcinka lektor poinformował:  Co przyniesie rzeczywistość bez Ivana? Powiem tak... Będziecie zaskoczeni.  Co miał na myśli? W dodatku jeden z uczestników zasugerował, co wydarzy się w kolejnych odcinkach! Zdradził tajemnicę? Zobaczcie, co napisał! Zobacz także:  Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować? "Hotel Paradise 2": Krystian znowu w programie?  Krystian Mikołajczyk ponownie dołączy do ekipy "Hotelu Paradise"? Opublikował w mediach społecznościowych post, po którym widzowie, nie mają wątpliwości, że mogłoby stać się inaczej!  Hmmm... A może jednak będą jakieś zmiany 😈🌴 🤫? - napisał w sieci Internauci uważają, że to byłby dobry pomysł, jakby dostał ponowną szasnę na namieszanie w hotelu. Podczas swojego pierwszego pobytu, nie do końca dobrze rozegrał swoją grę. Chciał przekonać do siebie Sonię, jednak ona była tak bardzo negatywnie do niego nastawiona, że to nie mogło się udać. Kiedy lojalnie uratował ją podczas "rajskiego rozdania", wysyłając Hanię do domu, internauci nie kryli oburzenia:  Tragedia. Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera - pisali w sieci.  Niedługo po odejściu miał kolejną szansę na powrót. Decydowała o tym nowa uczestniczka, Karolina. Widzowie szybko odkryli, że z Krystianem znali się już przed...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner