Kara i Marcin "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Marcin uprawiał z Karą seks w programie i teraz żałuje? "Nie dźwignąłem tego"

Marcin jeszcze kilka odcinków temu tworzył jedną z najmocniejszych par z Nathalią. Wszystko jednak szybko się zmieniło, gdy do programu weszła Kara. Oboje poszli więc na całość, a Marcin niekoniecznie sobie z tym umie poradzić.

Wejście Kary do "Hotelu Paradise" wywołało niemałe poruszenie. Największe emocje odczuł Marcin, który był wówczas w jednej z najsilniejszej par z Nathalią. Uczestnik nie bał się przyznać, że gdyby nie Nathalia starałby się o względy Kary. Gdy w końcu jego partnerka została wyeliminowana, nic już nie stało na przeszkodzie, by Marcin zaczął zdobywać Karę. Szybko udało mu się zdobyć jej serce, a między parą zaiskrzyło tak, że poszli do łóżka. Choć Marcin przyznał Karze, że tej nocy nie żałuje, jego emocje i poranne wątpliwości mówiły coś zupełnie innego. Marcin jest wręcz przerażony wizją, że do programu mogłaby wrócić Nathalia i musiałby spojrzeć jej w oczy...

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Nany i Łukasza. "Jest mi przykro, bo..."

"Hotel Paradise 3": Marcin i Kara żałują, że uprawiali seks w programie?

Marcin i Kara spędzili ze sobą noc, a rano nie szczędzili sobie pocałunków. Kara przyznała, że nie ma żadnych wyrzutów sumienia wobec Nathalii, Marcin także przyznał to swojej nowej partnerce:

Wewnętrznie czuje się bardzo dobrze, pomimo tego, że mam tak dużo myśli, które troszeczkę zaburzają moją harmonię spokój, to i tak w głębi czuję, że jest super - przyznał w rozmowie z Karą.

Wszystko jednak wskazuje na to, że tak naprawdę Marcin nie czuje się w porządku z tym, co zrobił. Przecież jakiś czas temu był bardzo pewny tego, co łączy go z Nathalią. Seks z Karą stał się nie tylko przyjemnym doświadczeniem, ale także dużym obciążeniem psychicznym dla Marcina:

Jestem ro****ny psychicznie. Mega się zbliżyliśmy do siebie wczoraj w nocy. Nie dźwignąłem tego. I pojawiły się już takie uczucia mocne. Jakby Nathalka teraz weszła... to wolałbym, żeby ten kokos spadł mi na głowę niż miałbym to dźwignąć - powiedział w rozmowie z Simonem. 

Co więcej, to, co Marcin przeżył z Karą, pomogło mu zrozumieć, co tak naprawdę czuje. Po namiętnej nocy ze swoją nową partnerką doszedł do wniosku, że to przy Nathalii czuł się najlepiej i że być może stracił kogoś ważnego:

Myślę, że mogę zranić tutaj Nathalię. Boję się stracić osobę, której ufam i przy której czuję się dobrze. No zależy mi na niej  - mówił w rozmowie z Basią. 

Co na to wszystko Kara? Do sprawy podeszła na dużym luzie. Dziewczyna nie żałuje wspólnej nocy i jest bardzo zadowolona, że poczuli z Marcinem do siebie aż taką namiętność. Uczestniczka krótko podsumowała tę noc:

Ja się czuję świetnie z nim. Nie przeszkadza mi, że on był z inną dziewczyną. Nie wiem czy Marcin żałuje ale czuję, że nie - powiedziała krótko. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian są parą po programie? Szokujące słowa uczestniczki. Wygadała się?!

Marcin i Kara poszli na całość! W "Hotelu Paradise" znów zawrzało, dziewczynom jest żal Nathalii, a mężczyźni pocieszają Marcina, mówiąc mu, że nic złego nie zrobił. W końcu nie wyznawał Nathalii miłości...

Nathalia i Marcin nie utrzymują kontaktu po
Mat. prasowe

Marcin gdy tylko zobaczył Karę, serce mocniej mu zabiło. Od razu gdy się poznali, uczestnik stracił głowę i zaczął dziwnie zachowywać się wobec Nathalii. Widzowie chyba jednak nie spodziewali się, że mając już wolną rękę, Marcin zdecyduje się na aż taki krok w relacji z Karą. 

Mat. prasowe

 

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą
Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise ". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie:  - Nathalia zobaczy to będzie płakać.  - Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie.  Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..." "Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary  Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką.  Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co...

"Hotel Paradise": Marcin bawi się uczuciami Kary i Nathalii?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Marcin przyznał, że nie wytrzymałby bez seksu! Nie liczył się z uczuciami Kary i Nathalii?! 
Marcin z "Hotelu Paradise" mimo tego, że zdradził Nathalię z Karą nie gwarantuje jej swoich uczuć. Gdyby Nathalia wróciła znowu by je zamienił?!

Marcin i Kara z "Hotelu Paradise" jednak mają się ku sobie i zdecydowali się nawet na seks przed kamerami. Zbliżenie tych dwoje nie było jednak dla Marcina na tyle wystarczające, żeby zapewnić Karze bezpieczeństwo w programie oraz późniejszą relację! Przepytany przez kolegów przyznał, że nie wie, co by zrobił, gdyby nagle do programu wróciła Nathalka! Czy to sugestia, że w razie ewentualnego powrotu Kara pójdzie w odstawkę?! Po "puszce Pandory" Marcin odbył szczerą rozmowę z Krystianem, w której wyznał wprost:  Muszę mieć tą bliskość. Musze, bo wyp***dolił bym stąd dawno.  Czy to znaczy, że uczucia zarówno Nathalii jak i Kary są mocno na drugim planie?!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Na Marcina wylała się fala hejtu! Po tym, jak spędził noc z Karą w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy "Hotel Paradise": Marcin przespał się z Karą ale woli Nathalię?  Marcinowi nieźle oberwało się za zmianę partnerki w "Hotelu Paradise". Z Nathalią tworzył naprawdę zgrany duet. Kiedy została wyeliminowana, nawet oferował jej swoje miejsce w programie. Mimo tego, że powiedział jej, że nie szuka związku, ona wiązała z tą relacją ogromne nadzieje. Jeszcze tego samego dnia, do "Hotelu Paradise" ponownie dołączyła Kara. Marcin zainteresował się nią od razu, co zbulwersowało widzów. W ostatnich odcinkach tych dwoje poszło na całość, a szybko pędzącą relacje nie mogli uwierzyć pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy starali się stopować Marcina i ciągle przypominali mu o Nathalii tym, jak mocno może ją zranić swoim zachowaniem.  Podczas "puszki Pandory" padło mnóstwo pytań o Nathalię, a odpowiedzi Marcina wyraźnie zmartwiły Karę:  Ja na przestrzeni tych kilku...

Kara i Marcin "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Kara nie chciała iść do łóżka z Marcinem? "Dla mnie ta sytuacja była trudna"
Kara i Marcin skomentowali seks w "Hotelu Paradise". Kogo się obawiali? Wcale nie chodziło o Nathalię! Czy Kara żałuje jest decyzji?

Co z perspektywy czasu Kara i Marcin mówią o swoim zbliżeniu w  "Hotelu Paradise" ? Uczestnicy ostatniej edycji randkowego programu w rozmowie z mediami szczerze przyznali, że obawiali się przede wszystkim reakcji swoich bliskich po tym, jak zobaczą ich w tak intymnych scenach. Sprawdźcie, co powiedzieli Kara i Marcin! Czy żałują tego, co wydarzyło się między nimi w "Hotelu Paradise"? Kara i Marcin o seksie w "Hotelu Paradise" Związek Kary i Marcina od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów "Hotelu Paradise". Wydawało się, że Marcin znalazł swoje szczęście u boku Nathalii, z którą był w parze i z którą wylądował w łóżku kiedy Kara spała obok w pokoju. Fani programu mocno im kibicowali, jednak kiedy Nathalia odpadła z programu Marcin dość szybko  bardzo zbliżył się do Kary.  Między uczestnikami programu zaiskrzyło, a widzowie mogli zobaczyć seks nowej pary w "Hotelu Paradise".  Po nocy spędzonej z Karą Marcin nie ukrywał, że  obawia się reakcji Nathalii. Jestem ro****ny psychicznie. Mega się zbliżyliśmy do siebie wczoraj w nocy. Nie dźwignąłem tego. I pojawiły się już takie uczucia mocne. Jakby Nathalka teraz weszła... to wolałbym, żeby ten kokos spadł mi na głowę niż miałbym to dźwignąć - powiedział w rozmowie z Simonem.  Na Marcina i Karę wylała się fala krytycznych komentarzy. Internauci byli zszokowani zachowaniem uczestników "Hotelu Paradise" i zarzucili im, że nie liczą się z uczuciami Nathalii.  Teraz Kara i Marcin w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl skomentowali seks w "Hotelu Paradise" i zdradzili, czyjej reakcji obawiali się najbardziej. Dla mnie intymna sytuacja była trudna. Bo w ogóle nie chciałam tego robić w "Hotelu Paradise". Ale...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik