Choć dziś nikt nie ma wątpliwości, że byli sobie pisani, związek Kary i Marcina oraz to jak zaczęła się ich wspólna droga, z początku wzbudziło sporo kontrowersji, a zakochani musieli zmagać się z ogromnym hejtem. Cóż, zdecydowanie nie wszystkim spodobał się fakt, że Marcin zostawił Nathalię dla nowej uczestniczki, jednak - jak widać teraz - zamiast na negatywnych komentarzach, zakochani postanowili skupić się na łączącym ich uczuciu. Para już wije swoje wspólne gniazdko, a po długiej nieobecności w mediach społecznościowych Marcin opublikował zdjęcie, którym zaskoczył fanów i wywołał liczne gratulacje! Uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" są już po ślubie?

Reklama

Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" wzięli ślub?

Z dnia na dzień związek Kary i Marcina z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zbierał coraz większą liczbę fanów, a widzowie kontrowersyjnego show naprawdę zaczęli kibicować tej dwójce. W lipcu jednak internauci zaczęli się niepokoić - piękna uczestniczka oznajmiła, że z powodów osobistych będzie mniej aktywna w mediach społecznościowych, a obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że Marcin i Kara mają kryzys w związku! Jak się okazuje, na szczęście bardzo się pomylili. Zakochani wciąż doskonale się dogadują, a na ich profilach na Instagramie możemy znaleźć kolejne dowody ich miłości. Co więcej, po ponad miesiącu nieobecności, Marcin wrócił na swój Instagram i oblikował wyjątkowe zdjęcie!

Trochę mnie tutaj nie było. Będę starał się wrócić do częstszego wrzucania zdjęć itd. - zaczął uczestnik. - Tak btw - fajną mam żonkę co? ????♥️☀️ - dodał na koniec Marcin!

@marcin_grajoszek, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krystian wziął ślub?! Razem z Oliwią pochwalili się obrączkami!

Zdjęcie Marcina w garniturze i Kary w sukni ślubnej natychmiast przebudziło fanów tej pary! Czyżby zakochani postanowili wziąć cichy ślub w tajemnicy przed wszystkimi i właśnie dlatego w ostatnim czasie byli mniej obecni w mediach społecznościowych? Fani złożyli im już pierwsze gratulacje!

- ????!Brawo!????

- Ale ta dziewczyna jest piękna Stary wygrałeś życie ???????? pozdrawiam serdecznie.

- Gratulacje.

- Żonka przepiękna ❤️❤️

- Gratuluję.

- Ale że to tak na serio? - pisali zachwyceni internauci.

Jak się okazuje, nie wszyscy dali się złapać na wpis Marcina. Uczestnik trzeciej edycji "Hotelu Paradise" przyznał, że jego przerwa od Instagrama była spowodowana powrotem do branży IT, a spostrzegawczy obserwatorzy szybko zauważyli, że na zdjęciu młodej pary brakuje najważniejszej rzeczy... ślubnych obrączek!

Zobacz także

- gdzie obrączki? ????

- A gdzie obrączka ????????

- Piękna tylko pierścionka złotego na rączce brak ????

Cóż, jak widać tym razem internauci nie dali się nabrać i wychodzi na to, że piękne zdjęcie to jedynie backstage z sesji zdjęciowej. Sądzicie, że w najbliższym czasie Kara i Marcin zaskoczą nas i naprawdę postanowią wejść w kolejny etap związku?

Instagrammarcin_grajoszek
Reklama

Choć fani kontrowersyjnego show poznali już wszystkich uczestników nowego sezonu - "Hotelu Paradise 4", prywatne życie bohaterów poprzednich edycji nie przestaje ich interesować. Kara i Marcin to zdecydowanie jedna z tych par, która budziła w widzach największe emocje i jak widać do dziś wie, jak to się robi!

Reklama
Reklama
Reklama