Przemek atakuje Wiktorię podczas pandory w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
TV-Show

"Hotel Paradise": Awantura Przemka i Wiktorii o Miłosza: "Nie manipulowałam nim!"

Stary konflikt Wiktorii i Przemka w "Hotelu Paradise" przybrał na sile. Podczas "Pandory" doszło do awantury: "Nie wywracaj oczami".

Konflikt pomiędzy Wiktorią a Przemkiem w "Hotelu Paradise" znowu przybiera na sile. Po tym, jak Przemek dowiedział się, że nowy Łukasz chciał wyrzucić go z programu, nie miał wątpliwości, że to właśnie Wiktoria go do tego namówiła. Podczas dzisiejszej "puszki Pandory" doszło pomiędzy nimi do ostrego spięcia. Uczestnicy pokłócili się nie tylko przez zachowanie nowego Łukasza ale także powrócił temat nieobecnego już Miłosza. Wiktoria została wyprowadzona z równowagi: 

Uważasz, że między nami nic nie było?! - krzyczała do Przemka. 

Uczestnik uważał, że Wiktoria sprytnie manipulowała byłym partnerem, co mocno ją zdenerwowało. Oberwało się także nowemu Łukaszowi. Wiktoria była zawiedziona tym, co przekazał Przemkowi. Czy awantura, która wywiązała się podczas "Pandory" wpłynie na "rajskie rozdanie"? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana szczerze o seksie z Łukaszem! "Żałuję, ale też fajnie, że się wydarzyło"

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise": Awantura Wiktorii i Przemka o Miłosza 

Podczas dzisiejszej "puszki Pandory" w "Hotelu Paradise" powrócił temat Miłosza. Jego relacja z Wiktorią to zdecydowanie najbardziej emocjonujący związek 4. edycji programu. Wika wpadła mu w oko już pierwszego dnia i pierwszy żal do niej miał już o to, że nie wybrała go na pierwszą randkę, stawiając na bardziej zbudowanych uczestników. Ich relacja z dnia na dzień stała się jedną z najmocniejszych w programie. Ekipa "Hotelu Paradise" jednak nie akceptowała obecności Wiktorii i starała się wymusić na Miłoszu pozbycie się jej z programu. On, podatny na opinię innych, również pogubił się w tym, co czuje do programowej partnerki i sam uwierzył, że nie chce dalej budować z nią relacji.

Wiktoria po kontrowersyjnej "Pandorze", podczas której uczestnicy urządzili na niej lincz, odpadła z programu i to decyzją Miłosza. Początkowo wydawać by się mogło, że dostał czego chciał, jednak po odejściu Wiki, Miłosz totalnie się załamał, a radość odzyskał dopiero, kiedy ona powróciła do gry. Nie było im dane jednak zbyt długo się sobą nacieszyć, ponieważ w wyniku brutalnych zasad "Hotelu Paradise" musiał pożegnać się z programem. 

Temat nieobecnego już w programie Miłosza powrócił podczas dzisiejszej "Pandory", a pomiędzy Wiktorią a Przemkiem z tego powodu wywiązała się awantura! Zaczęło się od ostrego pytania do Przemka: 

- Czemu mówisz, że nie manipulujesz ludźmi, skoro wciąż to robisz.
- Ok, kim manipuluje? Ręka do góry. 
- Nie spodziewasz się chyba, że ktoś podniesie rękę. 
- Właśnie tego się spodziewam, jak ktoś jest na tyle szczery to chętnie porozmawiam na ten temat. Spytam jeszcze raz. Ktoś? 

Kłótnia Przemka i Wiktorii w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Padło również pytanie do Wiktorii, czy jest otwarta  na romantyczną relację z nowym Łukaszem. Przyznała, że nie wie jak rozwinie się ich znajomość, 

- Masz nadzieję, że Miłosz wróci? 
- Wiadomo, że nadzieja umiera ostatnia, jakby wrócił to byłabym pozytywnie zaskoczona ale nie wydaje mi się, że wróci, więc buduje relację z Łukim. 

Temperatura podniosła się jednak, gdy Przemek otrzymał pytanie o to, jak wygląda jego obecna sytuacja z Wiktorią. W tym momencie wyszły wszelkie żale związane również z postawą nowego Łukasza, kiedy próbował to właśnie jego wskazać do opuszczenia programu. Z kolei Wiktoria została zapytana bezpośrednio o nastawianie nowego Łukasza przeciwko Przemkowi: 

- Nie nastawiam Łukiego przeciwko Przemkowi.
- Łukasz powiedz mi czy cokolwiek mówiła Wiktoria na mój temat
- No były takie rozmowy, ale sama Wiktoria ci to powiedziała, że były rozmowy z nami w parze.
- Czy powiedziała ci coś na mój temat niemiłego. O moich czynach, o tym jaki jestem
- No powiedziała

Wiktoria z Hotelu Paradise zła podczas Pandory
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Wiktoria była zszokowana postawą Łukasza, z którym aktualnie jest w parze, ale nie odpuściła również Przemkowi: 

- A ty nic na mój temat nie mówiłeś? 
- Nie powiedziałem. Ani razu. Powiedziałem ci jedną rzecz, która była z aktualnego zachowania, a tak to ani razu nie powiedziałem złego słowa i kopara mi opadła, jak podbiłeś do mnie i powiedziałeś to co powiedziałeś - zwrócił się do Łukasza

Wiktoria chciała od razu dowiedzieć się szczegółów rozmowy pomiędzy Łukaszem a Przemkiem. Wyręczył go jednak Przemek, informując uczestniczkę, że jej obecny partner wyznał mu, że od wejścia miał po nim złe zdanie, po tym jak przedstawiła go Wiktoria: 

- Sorry, że stary tak mówię, ale mi gula staje. 
- To było między nami...
- Mi też to się nie podoba w tym momencie - zdenerwowała się Wiktoria

Wiktoria zła na Łukasza podczas pandory w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor zamierza odejść do "Love Island"? Zdradził nam prawdę!

Wiktoria i Przemek nie potrafili dojść do porozumienia i postanowili wrócić do konfliktów z czasów jej pierwszego pobytu w "Hotelu Paradise". Pokłócili się o nieobecnego już w programie Miłosza:  

- Ale Wika, ku*wa, mówisz coś, zapewniasz, a zupełnie co innego wychodzi. 
- Ale co zapewniasz. Przemek, myślisz, że ja zapomnę o wszystkim, co miało miejsce?
- Ja rozumiem, mi jest wstyd, przeprosiłem cię i uwierz mi mam wyrzuty sumienia
- Powiedziałam o tym, że było nastawianie przeciwko mnie i o akcji w dniu Pandory. W dniu Pandory jak najbardziej ciebie słyszałam, jak krzyczałeś "Miłosz, Miłosz, że masz 5 minut, żeby ją zostawić"
- Bo go zaciągałaś do siebie 
- Gdzie ja go ciągnęłam?
- Każdym nim manipulował. Ty manipulowałaś, ja manipulowałem 
- Nie manipulowałam nim w żaden sposób Przemek. Nie wywracaj oczami, bo gdyby nie czuł się mną dobrze, to nie byłby smutny jak odeszłam, nie odsuwałby się od grupy
- Był moment, że on się z Tobą źle czuł. Przychodził do mnie i rozmawiał ze mną. 
- Uważasz, że między nami nic nie było?! 
- Nie wiem, co między wami było. 

W tym momencie postanowił wtrącić się Mateusz, który przyznał, że Miłosz naprawdę był zakochany w Wiktorii:

- Widzę, że nie wierzysz, że może być prawdziwa relacja - ciągnęła dalej uczestniczka 
- Nie, ja wierze, że on się w tobie zadurzył na sto pro - zgodził się Przemek
- To dlaczego tak uważasz
- Bo widziałem, jaki był i rozmawiał ze mną. Rozmawiał ze mną, że on się czuje źle
- A ja pamiętam, że też mówiłeś, że "masz dotrzymać słowa!", żeby mnie wyrzucić z hotelu! 
- Sam dał taką deklarację
- On miał raczej dosyć tego, co się tutaj dzieje! Przemek, kurde, gadałam z nim cały czas, więc nie denerwuj mnie. Ja też dostawałam różne informacje np. na twój temat, więc to szło w dwie strony. Ale nie wierzysz w to, że między nami coś było i on był radosny tylko dlatego, że ja wróciłam, bo on miał wyrzuty sumienia. 

Chwilę po "Pandorze", gdy opadły emocje oboje przyznali, że najlepiej będzie, gdy postarają się o neutralną relację bez dram. Jednak czy im się to uda? Co sądzicie o awanturze o Miłosza podczas "Pandory"? 

Wiktoria i Przemek kłócą się podczas pandory w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise

"Hotel Paradise": lincz na Wiktorii. Tak mocnego odcinka jeszcze nie było
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"
Tak mocnego odcinka jeszcze nie było. Najnowsza Puszka Pandory wprawiła widzów "Hotelu Paradise 4" w osłupienie. Co tam się zadziało?!

Myślicie, że dotychczasowe kłótnie, spiski i tajne pakty w "Hotelu Paradise" były niczym armagedon? W porównaniu z najnowszą Puszką Pandory poprzednie sytuacje, to jedynie dziecięca kolonia, bo uczestnicy rajskiego hotelu właśnie odpalili prawdziwą bombę! Nie zabrakło obraźliwych gestów, niewygodnych pytań, wzajemnych oskarżeń, a przede wszystkim morza łez. Najbardziej dostało się jednak Wiktorii, która pozbawiona wsparcia grupy, została wydana na prawdziwy lincz ze strony pozostałych graczy. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego "Hotelu Paradise" Widzowie "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, przyzwyczaili się do tego, że Puszka Pandory porusza najbardziej niewygodne kwestie, nieczęsto doprowadzając graczy do płaczu. Jednak to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji hitu TVN 7, na dobre przejdzie do historii. Wszyscy uczestnicy, jak jeden mąż, podczas zapisywania anonimowych pytań do współmieszkańców rajskiego hotelu, nie szczędzili Wiktorii gorzkich słów krytyki, kąśliwych porównań, a także najbardziej intymnych zagadnień.  Pandora rozpoczęła się od pytania skierowanego do Miłosza. Mężczyzna został zapytany o to, czy jest pewny Wiktorii. - W ostatnim czasie mamy z Wiktorią okazję dużo rozmawiać, przez fakt randek i tak... jestem pewny - wyznał Miłosz. Zapytano go również o to, czy nie uważa, że Wiktoria nim manipuluje, flirtując z Łukaszem i pozwalając sobie z nim na bliskość, w postaci dwuznacznych tańców oraz przytuleń. - Staram się myśleć trzeźwo....

"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Wielki powrót Wiktorii do "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też graczy. Jednak reakcja Przemka na jej widok sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci wróżą mu opuszczenie show.

Wiktoria od pierwszych chwil swojego pobytu w "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne emocje. Najpierw pozostałe uczestniczki okrzyknęły ją najbrzydszą mieszkanką rajskiego hotelu, jednak to był dopiero początek jej problemów. Izolowana od reszty grupy dziewczyna, czuła się nękana przez współzawodników, jednak to cios zadany przez jej telewizyjnego partnera, Miłosza, najbardziej ją zabolał. Chłopak wraz pozostałymi uczestnikami uknuł zmyślny plan pozbycie się Wiki z programu, który bez z mrużenia oka zrealizował. Nic więc dziwnego, że gdy po kilku dniach od wyrzucenia z programu, Wiktoria powróciła do "Hotelu Paradise", zarówno widzowie, jak i pozostali gracze nie kryli swojego zaskoczenia. Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? 👊🏼 Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było?🙈🥰 - zapytała na swoim Instagramie I choć Miłosz nie krył swojego zadowolenia z widoku pięknej blondynki, to pozostali uczestnicy show wyraźnie nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Jej powrót nie zachwycił szczególnie Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W sieci natychmiast zawrzało, a sympatycy miłosnego show TVN 7 nie pozostawili na chłopaku suchej nitki. Zobacz także:  Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz" "Hotel Paradise 4": wielki powrót Wiktorii wzburzył uczestników W 4. w 4. edycji   "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia, a skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z powodu prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić dziewczynę z programu, okazała się być silniejsza...

Miłosz czekał na Wiktorię przed Hotelem Paradise
Mat. prasowe screen Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria wrócili do programu! Od razu pozbyli się wroga
Wiktoria po raz drugi wróciła do "Hotelu Paradise"! Towarzyszył jej Miłosz. Jednocześnie to był ostatni wieczór dla mocnego uczestnika...

Wiktoria nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w "Hotelu Paradise". Podczas ostatniego rozdania, na którym nowy Łukasz odesłał ją do domu nie szczędziła mu ostrych słów:  Teraz chciałabym was po prostu ostrzec. Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu, była jedna wielka intryga i na każdego z was coś kombinował.  Jednak okazało się, że Wiktoria wcale nie opuszcza "Hotelu Paradise". Dostała drugą szansę, a w dodatku do gry powróciła z... Miłoszem u boku! Zakochani mogli zdecydować, kto odejście z programu, a ich wybór był szokiem dla wszystkich! Zobaczcie, co działo się w programie.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Artur wygadał się, co stanie się z Wiktorią?! Niechcący zdradził za dużo! "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz wracają do programu Historii Wiktorii w "Hotelu Paradise" trudno pozazdrościć, jednak zdecydowanie jest jedną z najmocniejszych uczestniczek, które wracają do programu jak bumerang! Wika jest jedyną uczestniczką w tym sezonie, którą produkcja zdecydowała się przywrócić do programu aż dwa razy! Za pierwszym razem odpadła przez Miłosza. Zakochany w niej uczestnik nie mógł przeżałować tej decyzji ale bardzo szybko dostali kolejną szansę. Niestety efektem bezlitosnych zasad Miłosz musiał spakować się i zrobić miejsce nowemu Łukaszowi. Wiktoria próbowała stworzyć z nim relację, jednak zastrzegła, żeby nie liczył na coś więcej niż przyjaźń. Z kolei Łukasz przyszedł do programu po miłość, której... nie wykluczała mu Inga, która została singielką przed "rajskim rozdaniem". Ostatecznie uczestnik zdecydował się dać szansę miłości, odsyłając Wiktorię do domu po raz drugi. Wiktoria nie kryła wciekłości, a swoje zdanie na temat nieczystej gry Łukasza...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak