"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie".
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise": Awantura Wikorii i Łukasza. Tak ostro jeszcze nie było! 

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" zrobiło się bardzo nerwowo. Między Wiktorią a Łukaszem doszło o ostrej wymiany zdań. Wiktoria zdradziła pozostałym uczestnikom jego tajemnice!

Takiej awantury w "Hotelu Paradise" nie było już dawno! W ostatnim odcinku odbyło się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego okazało się, że z progrem musi pożegnać się jedna z najpopularniejszych uczestniczek. Niestety, tym razem z "Hotelu Paradise" odpadła Wiktoria, która stanęła za Łukaszem, ale ten zdecydował się na związek z Ingą! Wiki ostro skomentowała jego decyzję i ostrzegała przed nim pozostałych uczestników. Przesadziła?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Kłótnia Wiktorii i Łukasza w "Hotelu Paradise"

Łukasz pojawił się w "Hotelu Paradise" po tym, jak z programu odpadł Miłosz - wtedy też okazało się, że nowy uczestnik stworzy parę z Wiktorią. Wydawało się, że Wiktoria i Łukasz świetnie się dogadują i tworzą zgrany duet, jednak Wiki nie ukrywała, że traktuje go jedynie jak przyjaciela i chciałaby, żeby do programu wrócił Miłosz. Łukasz najwyraźniej obawiał się, że nie może być pewny Wiki dlatego postanowił stworzyć parę z inną uczestniczką, Ingą. 

Podczas Rajskiego Rozdania za Łukaszem stanęły Inga oraz Wiktoria, ale jak już wiemy, nowy uczestnik wybrał Ingę i odesłał Wiki do domu.

Zobacz także: "Hotel Paradise" Łukasz zrobił sobie zaskakujący tatuaż. Chce utrzeć nosa Miłoszowi?

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Tuż po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję Wiktoria postanowiła ostro podsumować jego zachowanie. Wiki ostrzegała przed nim pozostałych uczestników!

- Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise". Po prostu uważajcie, z kim jesteście blisko bo jego plan był taki, żeby każdemu się przypodobać, żeby mieć otwarte drogi w każdą stronę- wyznała Wiktoria.

To jednak nie koniec! Prawdziwa wojna rozpętała się kilka minut później, kiedy Wiktoria pakowała swoje rzeczy. Łukasz wyznał wówczas, że nie rozumie zaskoczenia Przemka, któremu - jak twierdzi - już wcześniej powiedział o swoim planie. 

- Ty się już się nie wybielaj ku***, żałosny jesteś po prostu- Wiktoria powiedziała do Łukasza. (...) Tak jesteś szczery, że każdego chciałeś wyp*** z "Hotelu Paradise" i tak samo knułeś przeciwko mnie - dodała. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Inga śmieje się z załamania nerwowego Wiktorii? Jej reakcja zszokowała fanów

Łukasz był wyraźnie zszokowany zachowaniem Wiktorii. W rozmowie z Ingą nie ukrywał, że zaskoczyły go słowa byłej partnerki, która dziś stanęła w obronie Przemka.

- Tak to Przemka nienawidzi, a teraz nagle...- mówił Łukasz.

- Zawsze byłam miła, ale ty ku*** nie masz jaj. Cały czas miałam honor i klasę, ale ku*** jaj to nie masz- mówiła Wiktoria przechodząc obok Łukasza.

Jesteście zaskoczeni takim zachowaniem Wiktorii?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Załamana Wiktoria obwinia program: "Leczę się psychiatrycznie!"

Wiktoria i Przemek kłócą się podczas pandory w Hotelu Paradise
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise
 

Przemek i Łukasz z Hotel Paradise przyjaźnią się po programie?
screen Hotel Paradise Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek ma żal do Łukasza? To zdjęcie zdradza wszystko! 
Łukasz chciał wyrzucić Przemka z "Hotelu Paradise". Czy po programie uczestnicy programu utrzymują ze sobą kontakt? Zobaczcie sami!

Przemek z "Hotel Paradise" podczas relacji na InstaStories opublikował zdjęcia ze spotkania z kolegami z programu. Czy był z nimi Łukasz, który chciał się pozbyć Przemka z randkowego show? Uczestnik hitu Telwwizyjnej Siódemki zdradził, jak dziś wyglądają jego relacje z Łukaszem i zdradził, o co go ostatnio poprosił! Sprawdźcie, co powiedział Przemek z "Hotel Paradise". Przemek i Łukasz przyjaźnią się po "Hotelu Paradise"? Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" przyniosły widzom naprawdę sporą dawkę emocji. W programu doszło do kolejnego Rajskiego Rozdania, podczas którego za Łukaszem stanęły Wiktoria i Inga. Jak już wiemy, nowy uczestnik zdecydował, że chce być w parze z Ingą, a to oznaczało jedno- Wiktoria musiała pożenać się z programem. Zanim jednak Wiktoria spakowała swoje walizki powiedziała kilka dość mocnych słów o Łukaszu i ostrzegała przed nim pozostałych uczestników.  Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali Przemka z "Hotelu Paradise"- mówiła Wiktoria. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Launo ostro o Wiktorii: "Niektórzy zaczynają się odklejać" Przemek nie ukrywał, że był zszokowany tym, co usłyszał od Wiktorii, ale czy to oznacza, że ma żal do Łukasza i dziś nie utrzymuje z nim kontaktu? Nic z tych rzeczy! Przemek podczas relacji na InstaStories pokazał, że spotkał się z Łukaszem, który... poprosił go nawet o pomoc w wybraniu stylizacji na wyjście.  Łukasz poprosił moją skromną osobę o to, żebym pomógł mu się ubrać, odpowiedznią osobę wybrał do tego wszystkiego- żartował Przemek....

"Hotel Paradise 4": Fani ostro komentują eliminację Wiktorii. "Klasa Wiki gdzieś się zapodziała"
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Fani ostro komentują eliminację Wiktorii. "Klasa Wiki gdzieś się zapodziała"
Ponowne usunięcie Wiktorii z "Hotelu Paradise" wywołało w sieci burzę. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki, głośno komentując jej awanturę z Łukaszem.

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Po romantycznych randkach, zapewnieniach o lojalności i pakcie przeciwko pozostałym uczestnikom, decyzja Łukasza sprawiła, że Wiktoria wybuchła. Podczas najnowszego Rajskiego Rozdania chłopak wybrał Ingę, a Wiki pożegnała się z show, zdradzając tajemnice byłego telewizyjnego partnera i wdając się z nim w ostrą awanturę. Słowa charyzmatycznej blondynki sprawiły, że w sieci zawrzało, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Załamana Wiktoria obwinia program: "Leczę się psychiatrycznie!" "Hotel Paradise 4": awantura Wiktorii i Łukasza wzburzyła internautów Finał 4. edycji  "Hotelu Paradise"  zbliża się wielkimi krokami, a jego uczestnicy coraz bardziej czują na plecach oddech konkurencji. Chęć zawalczenia o Złotą kulę i 100 tys. złotych sprawia, że spiski, pakty, a nawet zapewnienia o płomiennych uczuciach, w sekundę burzą się niczym domek z kart, a z rajskim hotelem żegnają się kolejni mieszkańcy. Podczas najnowszego Rajskiego Rozdania, wieczór okazał wyjątkowo trudny dla Wiktorii. Dziewczyna pomimo słów Klaudii El Dursi na Rajskiej Wyroczni, postanowiła zaufać swojemu telewizyjnemu partnerowi i podczas ceremonii eliminacyjnej podejść do Łukasza, którego również wybrała Inga. Ku zaskoczeniu wszystkich, pewny siebie brunet nie zdecydował się na ponowne stworzenie pary z Wiki, tym samym wymeldowując Wiktorię z "Hotelu Paradise" . Ta decyzja sprawiła, że Wiki wybuchła, zdradzając pozostałym uczestnikom zmyślny plan Łukasza. - Od pierwszej chwili, jak Łuki wszedł do Hotelu to była jedna wielka intryga z jego strony, na każdego z was coś kombinował. Pierwszego dnia, po przebudzeniu powiedział mi wprost, że myśli o tym, jak dostanie immunitet i wywali...

"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Szokujące "rajskie rozdanie". Odpadła ulubienica widzów
To "rajskie rozdanie" nieźle zamieszało w "Hotelu Paradise". Nie takiej eliminacji spodziewali się widzowie. Kto musiał spakować walizki?

Finał "Hotelu Paradise" coraz bliżej. Za nami kolejne "rajskie rozdanie", tym razem najważniejsza decyzja należała do Łukasza. Zaufały mu zarówno Inga, która jest otwarta na nową relacją romantyczną, jak i Wiktoria - ona jednak zastrzegła, że pomiędzy nią a uczestnikiem raczej nie ma szansy na nic więcej niż przyjaźń. Nowy Łukasz podczas "rajskiego" podjął szokującą decyzję. Która z pań musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise" - Inga czy Wiktoria? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Załamana Wiktoria obwinia program: "Leczę się psychiatrycznie!" "Hotel Paradise": Wiktoria czy Inga? Kto opuścił program? Emocje w "Hotelu Paradise" sięgają zenitu. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału 4. edycji. Pomiędzy uczestnikami narasta napięcie i nie tylko to obserwowane w odcinkach ale również w czasie rzeczywistym. Konflikt pomiędzy uczestnikami szczególnie mocno widoczny jest na ich relacjach na Instagramie. Niedawno Launo ostrzegła Wiktorię :  Po finale każdy zacznie mówić to, co chce a nie to co może Dziś emocje puściły także Wiktorii, która w dramatycznym wideo, przyznała, że przez sytuacje w "Hotelu Paradise" przeszła załamanie nerwowe i korzysta z pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. Co takiego dzieje się w programie? Na ostatniej "Pandorze" wywiązała się awantura pomiędzy Przemkiem a Wiktorią i powrócił temat Miłosza. Przemek sugerował Wiktorii, że manipulowała uczestnikiem, a ich relacja nie była prawdziwa. Wiktorię zabolał fakt, że znowu jest stawiana w złym świetle i nikt nie wierzy w szczerość jej intencji. Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" najmniej pewnie mogły się czuć Inga, której partner musiał opuścić program...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak