Nad rajskim Zanzibarem ponownie pojawiły się ciemne chmury. Jak się okazuje, skuszeni nagrodami uczestnicy czwartej edycji "Hotelu Paradise" na chwilę zapomnieli, że ryzyko nie zawsze się opłaca, a za niektóre wybory trzeba zapłacić naprawdę słono. Niespodziewanie przed Rajskim Rozdaniem z hitowym programem TVN 7 musiał pożegnać się jeden z uczestników - Miłosz. Co więcej, na właśnie życzenie! Reakcja Wiktorii może niektórych naprawdę zaskoczyć.

Reklama

Miłosz odszedł z "Hotelu Paradise 4"!

O dziwo po tym, jak z "Hotelem Paradise 4" pożegnał się Michał, atmosfera na Zanzibarze zrobiła się nieco bardziej romantyczna. Pomiędzy Naną a Łukaszem poleciały prawdziwe iskry, a namiętny pocałunek Przemka i Sary okazał się pięknym początkiem ich wspólnej historii. Co więcej, niektórzy uczestnicy myślami byli zupełnie gdzie indziej - bo na Rajskim Rozdaniu. Nikt nie spodziewał się jednak, że dzień, w którym jeden z uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise" będzie musiał pożegnać się z show, nadejdzie o wiele wcześniej.

Kiedy uczestnicy spotkali się na plaży z Klaudią El Dursi, okazało się, że piękna prowadząca przygotowała dla nich naprawdę emocjonującą grę. Już wcześniej wiadomo było, że "Koło ryzyka" może zadecydować o czyimś być albo nie być w "Hotelu Paradise". Uczestnicy, którzy musieli wybierać muszelki powiązane z kopertami (w których znajdywały się nie tylko nagrody) najwyraźniej jednak szybko o tym zapomnieli. Po wygraniu przyjemnych randek, czy - w przypadku Nany - immunitetu, większość postanowiła zaryzykować i grać dalej, nie myśląc o konsekwencjach. Jako pierwszy przekonał się o nich Janek, bo podczas najbliższego Rajskiego Rozdania nie będzie mógł on podejść do osoby, z którą obecnie jest w parze. Gorszą wiadomość mieli jednak usłyszeć Miłosz i Wiktoria.

Para, która niedawno otrzymała drugą szansę, naprawdę się do siebie zbliżyła. Niestety w kopercie, którą wylosował Miłosz znajdowało się zdjęcie mężczyzny - jak się okazuje, do "Hotelu Paradise" wszedł nowy uczestnik, a Klaudia El Dursi nagle oznajmiła, że partner Wiktorii musi odejść. Jak widać, internauci właśnie po raz kolejny byli nieomylni - przez jedna rzecz niektórzy nie mieli wątpliwości, że Miłosz opuści program.

Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana nie nacieszyła się Łukaszem. Fani: "Karma"

Zobacz także

Na dźwięk słów Klaudii El Drusi Wiktoria natychmiast zalała się łzami! Dziewczyna natychmiast poszła ze swoim partnerem do willi i nie kryła swojego smutku. Uczestniczka nie mogła uwierzyć w to, co się stało, jednak czy jej łzy nie były lekko udawane? Na widok nowego chłopaka, który właśnie wszedł do czwartej edycji "Hotelu Paradise" nieco zaszkliły jej się oczy. Kim jest Łukasz?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Michał odpowiada Łukaszowi. Zdradził, co Nana powiedziała poza kamerami!

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 4". Kim jest Łukasz?

Łukasz, który właśnie dołączył do ekipy czwartego sezonu "Hotelu Paradise" z pewnością sporo namiesza i wygląda na to, że przy najbliższym Rajskim Rozdaniu może czuć się bezpieczny - w końcu, po odejściu Miłosza, na jego jednego przypadają aż dwie dziewczyny: Wiktoria i nowa uczestniczka Kasia!

Co więcej Łukasz ma 27 lat, pochodzi z Zielonej Góry i zdecydowanie nie lubi nudzić się w życiu. Ten chłopak robi dosłownie wszystko!

Uprawiam kick-boxing, kulturystykę, latam szybowcem, jeżdżę na crossach, na ścigaczach, uwielbiam sportowe samochody. Moją największą pasją jest przede wszystkim moja praca. Tuninguję ludziom fury - mówił o sobie Łukasz.

Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha komentuje powrót Nany do Łukasza: "To bez sensu"

Wygląda również na to, że nowy uczestnik ma naprawdę wielkie serce i Łukasz wcale nie ma zamiaru ukrywać, że - w przeciwieństwie do swojego imiennika z "Hotelu Paradise" - w życiu szuka prawdziwej miłości.

Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - wyznał przed kamerami.

Reklama

Czy nowy chłopak sprawi, że Wiktoria szybko zapomni o Miłoszu? Cóż, kiedy Łukasz pojawił się na plaży, jeszcze przez usłyszeniem tragicznych wiadomości, uczestniczka posłała mu bardzo tajemnicze i - w naszej ocenie - lekko zalotne spojrzenie. Co więcej, w zajawce mogliśmy już zobaczyć, że uczestniczka będzie walczyć o jego względy, a coś nam podpowiada, że tych dwoje naprawdę sporo łączy! Pasują do siebie?

Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama