Marietta z "Hotelu Paradise" w sobotę, 30 kwietnia 2022 roku, wyszła za mąż za ukochanego Patryka! Zwyciężczyni pierwszej edycji show TVN 7 nadal nie może w to uwierzyć, o czym pisze na swoim Instagramie w najnowszym poście! Czy Marietta zmieniła nazwisko?

Reklama

Marietta z "Hotelu Paradise" wzięła ślub!

Marietta z "Hotelu Paradise" swój ślub zapowiadała od kilku miesięcy, udzielając kolejnych wywiadów czy pokazując w sieci postępy w przygotowywaniu ceremonii. Zwyciężczyni show i jej wybranek, Patryk Świdowski, pobrali się w Warszawie w jednym z kościołów na Pradze, potem zaś zaprosili gości na wesele do restauracji. Wśród nich pojawiła się m.in. Magda Lubacz z "Projekt Lady", która pokazała, jak wyglądał pierwszy taniec pary. Marietta z "Hotelu Paradise" na ten szczególny występ wybrała piosenkę z "Rolnik szuka żony"! Tego wieczoru uczestniczka programu nie zapominała o swoich obserwatorach, relacjonując niektóre fragmenty z wesela.

Dzień po ślubie Marietta wstawiła nagranie z samochodu, kiedy jechała do kościoła. Do postu dodała wzruszający opis:

Jeszcze chyba nadal nie wierzę, patrzę na złoty krążek i się wzruszam ❤️ pokochała mnie najpiękniejsza osoba na świecie @patryk_swidowski ????

Na post Marietty zareagował oczywiście jej mąż, który upomniał uczestniczkę "Hotelu Paradise", przypominając jej, że nosi już jego nazwisko:

Przypominam, że pani nazywa się Marietta Świdowska ????

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Ola pokazała się w blond włosach! Fani: "Zdecydowanie lepiej"

Zobacz także
Instagram @marietta_witkowska

Post Marietty skomentowała również Ania Adamczyk z pierwszej edycji "Hotelu Paradise":

Wyglądałaś cudnie! Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze życia Marii ????

Reklama

Warto dodać, że Marietta na swój ślub nie zaprosiła nikogo z "Hotelu Paradise". Państwu Świdowskim serdecznie gratulujemy!

Instagram @malubaaa
Reklama
Reklama
Reklama