Marietta Witkowska, zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise", w sobotę, 30 kwietnia, wyszła za mąż za ukochanego Patryka Świdowskiego. Ceremonia odbyła się w Warszawie, rodzinym mieście uczestniczki show. Wśród gości pojawiła się m.in. Magdalena Lubacz z "Projekt Lady", która na swoim InstaStories pokazała... pierwszy taniec Marietty i Patryka. Zobaczcie fragment nagrania!

Reklama

Ślub Marietty z "Hotelu Paradise". Oto jej pierwszy taniec

Marietta jest pierwszą uczestniczką w historii "Hotelu Paradise", która... wyszła za mąż. Co prawda jej wybrankiem nie jest inny bohater show, niemniej jednak Witkowska być może przetarła szlaki pozostałym! Zwyciężczyni programu poślubiła Patryka Świdowskiego, którego poznała dzięki wspólnej znajomej. Pierwsze zdjęcia i nagrania ze ślubu Marietty z "Hotelu Paradise" pojawiły się w sieci zaledwie kilka minut po złożonej przysiędze w kościele. Trzeba przyznać, że Witkowska prezentowała się zjawiskowo!

Instagram @malubaaa

W trakcie hucznego wesela Marietty Magdalena Lubacz z "Projekt Lady" pokazała również pierwszy taniec pary, która zatańczyła do miksu dwóch piosenek - tytułowej z "Rolnik szuka żony", czyli "Magicznych słów" Rafała Brzozowskiego oraz szybkiego kawałka "Move Your Feet". Fragment ich występu zobaczycie powyżej. Wyszło naprawdę pięknie!

Tymczasem czekamy na kolejne fotki i nagrania!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o początkach związku z Patrykiem. "Miałam przykre doświadczenia. Depresję"

Zobacz także
Instagram/malubaaa
Reklama
Reklama
Reklama