Ola z "Hotelu Paradise 5" zaskoczyła swoich fanów, pokazując się w blond włosach! Już od jakiegoś czasu widzowie prosili czarnowłosą Aleksandrę, by pokazała zdjęcia z przeszłości, kiedy miała jasną fryzurę. Ola Saków chyba nie spodziewała się, że jej metamorfoza tak bardzo przypadnie do gustu jej obserwatorom, ale również kolegom z show!

Reklama

Ola z "Hotelu Paradise 5" została blondynką?

Choć Ola z "Hotelu Paradise 5" odpadła dość szybko już na samym początku, wzbudziła ogromną sympatię pozostałych uczestników oraz widzów, którzy ochrzcili ją mianem Bibi z trzeciej serii show! Aleksandra zachwycała wszystkich poczuciem humoru, sporym dystansem, życzliwością, ale również burzą czarnych włosów! Okazuje się, że w przeszłości Ola była blondynką - teraz pokazała kilka zdjęć na Instagramie z tamtych czasów.

Instagram

Nikt nie spodziewał się chyba, że Ola tak doskonale wygląda w blond fryzurze! Pod jej najnowszym postem pojawiły się same komplementy. Widzowie "Hotelu Paradise" zgodnie stwierdzili, że Aleksandrze lepiej wb blondzie!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta Witkowska bierze ślub! Jak wyglądały ostatnie przygotowania?

Instagram

Zmiana u Oli z "Hotelu Paradise 5" jest naprawdę spektakularna!

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Internauci nie mają litości dla Konrada: "Prostak, zero szacunku"

Instagram
Reklama

Na jej zdjęcia w blondzie zareagowali koledzy z "Hotelu Paradise" - Sevag i Grzesiek. Ola ma świetny kontakt z uczestnikami z piątej odsłony show TVN 7, przez co niektórzy twierdzą, że jeszcze wróci do show (podobnie jak Kasper czy Marika). Chcielibyście?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama