W sobotę, 30 kwietnia spełniło się największe marzenie Marietty Witkowskiej z "Hotelu Paradise" i jej partnera. A właściwie już męża, ponieważ para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia oraz relacje z tego wyjątkowego dnia! Zobaczcie sami!

Reklama

"Hotel Paradise": Marietta Witkowska wyszła za mąż!

Marietta Witkowska i Patryk Świdowski wzięli ślub 30 kwietnia w jednym spod warszawskich kościołów. Para przygotowywała się do swojego wielkiego dnia już od kilku miesięcy, jednak dzień przed weselem Marietta z "Hotelu Paradise" musiała z mamą załatwić jeszcze kilka najważniejszych spraw. Okazało się, że kilku gości w ostatniej chwili odwołało swoje przyjście, dlatego uczestniczka show zdecydowała się na zmianę ustawienia stołów. Na szczęście później mogła zająć się tylko sobą i przygotowaniami!

W mediach społecznościowych charyzmatycznej brunetki na bieżąco pojawiały się relacje, w których informowała fanów o kolejnych etapach przygotowań. Najważniejsza była suknia ślubna, która musiała być wyjątkowa. Marietta z "Hotelu Paradsie" zdecydowała się na krój "księżniczki", który jest jednym z najchętniej wybieranym przez panny młode. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości, Marietta wygląda przepięknie.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta o początkach związku z Patrykiem. "Miałam przykre doświadczenia. Depresję"

Instagram @malubaaa

Do ślubu Mariettę zawiozła mama, która starała się, aby panna młoda nie czuła stresu. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" całą drogę była bardzo podekscytowana, a uśmiech nie schodził z jej twarzy. Po wyjściu z kościoła na zakochanych czekali goście, którzy mieli dla nich niespodziankę. Marietta i Patryk zostali przywitani wystrzelonym konfetti oraz gromkimi brawami.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta zdradziła datę ślubu! Zaprosi kolegów z programu? "Nie przewiduję nikogo"

Instagram @marietta_witkowska

W drodze do sali weselnej nie obyło się bez niespodzianek. Znajomi pary młodej zdecydowali się zastawić im drogę przejazdu i nie chcieli odpuścić dopóki nie dostali "przepustki" w postaci kilku butelek alkoholu. Na ślubie pojawiło się wielu gości, jednak Marietta i Patryk nie zdecydowali się zaprosić nikogo z uczestników "Hotelu Paradise". Wielki dzień państwo młodzi świętowali w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Jedną z zaproszonych osób była uczestniczka "Projektu Lady", Magdalena Lubacz, która już od piątku nie mogła doczekać się całego wydarzenia. Na swoim InstaStories Magda pokazała m.in. pierwszy taniec Marietty z "Hotelu Paradise" i Patryka!

Sala weselna utrzymana jest w rustykalnym stylu, a kolorem przewodnim jest butelkowa zieleń oraz świeże kwiaty. Zabawa na pewno będzie szampańska i potrwa do białego rana. My życzymy parze młodej dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia! :)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama