Przemek i Launo poczuli do siebie coś w Hotelu Paradise?
Instagram @przemek_hotelparadise4 @launokardel
TV-Show

"Hotel Paradise": Launo uderza w Przemka. Uczestnik jej tego nie daruje?

Wygląda na to, że Launo i Przemek nie mają kontaktu po "Hotelu Paradise". Mocna wypowiedź uczestniczki będzie początkiem ich wojny?

Czy Launo i Przemek z "Hotelu Paradise 4" mają ze sobą kontakt po programie? Wygląda na to, że sytuacja, która miała miejsce pomiędzy nimi na Zanzibarze, miała ogromny wpływ na ich relacje nie tylko w "rajskim hotelu" ale również po powrocie do Polski. Oboje nie szczędzili sobie mocnych słów w trakcie emisji odcinków przedstawiających ich konflikt. Nic dziwnego, że fani są ciekawi, jak po czasie wygląda ich burzliwa relacja. Launo postanowiła odpowiedzieć na pytanie fanów, a to co napisała o Przemku może go zdenerwować! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani nie mogą się pogodzić z odejściem Miłosza! "Przywrócić go natychmiast"

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Launo wbija szpilę Przemkowi 

Launo i Przemek byli jednymi z pierwszych uczestników 4. edycji "Hotelu Paradise". W początkowych odcinkach obiecali sobie, że będą trzymać się razem i tym sposobem uda im się dotrzeć aż do finału. Nie przewidzieli jednak, że oprócz układów będą pojawiały się także emocje. Początkowo najsilniejsza para szybko zaczęła przechodzić również spory kryzys. Kiedy do programu dołączył Michał, Launo postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i zmienić partnera. Z kolei pomiędzy nią a Przemkiem zaczęło dochodzić do spięć, również podczas emisji programu, kiedy po raz pierwszy oglądali swoje wzajemne zachowania. Przemek nie ukrywał, że zawiódł się na programowej partnerce: 

Nie byłem tego świadom i mogę tylko tyle powiedzieć. Nie będę kłamał, że po tych wszystkich sytuacjach, które z nią miałem i jak dawałem swoje serducho od siebie 100% jest mi teraz przykro jak to oglądam 

Launo jednak nie miała sobie nic do zarzucenia i podkreślała, że dokonując wyborów w programie, kierowała się sercem. Ostatecznie to okazało się dla niej zgubne, ponieważ po jednym z zadań, musiała spakować walizki i opuścić "Hotel Paradise". Jednak czy byli partnerzy puścili w niepamięć, to co działo się na Zanzibarze? Wygląda na to, że Launo i Przemek nie utrzymują ze sobą kontaktów. Uczestnik niedawno przyznał, że najbliższymi dla niego ludźmi z programu są Natka, Darek, Nana i Łukasz. Z kolei Launo nie miała litości i zapytana o kontakt z Przemkiem, napisała jedynie: 

Niektórym "fejm" uderzył do głowy

Myślicie, że będzie odpowiedź? 

Hotel Paradise. Launo wbija szpilę Przemkowi
Instagram @launokardel

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria płakała za Miłoszem, a na Instagramie pozuje z nowym uczestnikiem!

Po odejściu Launo z "Hotelu Paradise", Przemek zaczął dogadywać się z nową Ingą, która została okrzyknięta "najpiękniejszą uczestniczką wszystkich sezonów". Niedługo później rozwinęła się także jego relacja z Sarą, a pomiędzy nimi doszło nawet do pocałunku. Jeszcze nie wiadomo, kogo Przemek zdecyduje się wybrać podczas "rajskiego rozdania" i jak dalej potoczą się jego losy w programie. 

Hotel Paradise 4: Przemek całuje się z Sarą
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Z kolei fani podejrzewają, że Launo z "Hotelu Paradise" znalazła miłość po programie. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czyżby Launo właśnie przedstawiła fanom swojego nowego chłopaka? 

Launo pokazała swojego chłopaka na Instagramie
launokardel/Instagram

Przemek i Launo poczuli do siebie coś w Hotelu Paradise?
Instagram @przemek_hotelparadise4 @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"
Przemek i Launo mają konflikt po "Hotelu Paradise"? Uczestnik dosadnie skomentował to, co działo się za jego plecami w programie. Launo również zabrała głos. Będzie afera?

Przemek i Launo z "Hotelu Paradise" mają konflikt? Uczestnik odpowiedział na kilka pytań dotyczących ich relacji w programie. Nie ukrywa, że jest mu przykro, że w pewnym momencie partnerka się nim "znudziła" i przyznał, że jest zawiedziony tym, co działo się za jego plecami w "Hotelu Paradise". W dodatku wymienił uczestników, z którymi ma najlepszy kontakt i nie ma wśród nich Launo... Ona również wypowiedziała się na jego temat w mediach. Czy to początek kolejnego konfliktu między uczestnikami hitowego show TVN7?  Zobacz także:  „Hotel Paradise 4”: Przemek przyłapany z uczestniczką! I to nie z Launo! Z kim się spotyka? "Hotel Paradise 4": Przemek ma żal do Launo W 4. sezonie " Hotelu Paradise " nie brakuje emocji. Kontrowersje wywołała ostatnia Pandora poprzedzająca rajskie rozdanie, w którym program opuściła Wiktoria, a zaraz za nią Natka . Teraz wygląda na to, że powoli pojawiają się pierwsze konflikty pomiędzy najsilniejszą parą czyli Launo i Przemkiem, a to wszystko tylko podkręca obecność nowego uczestnika, Michała.  Czy sytuacje, które widzowie mają okazje obserwować w bieżących odcinkach "Hotelu Paradise" są początkiem konfliktu pomiędzy Launo a Przemkiem? Uczestnik zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań fanów, odnośnie jego relacji z dziewczyną. Wyznał, czy w programie czuł coś do Launo, czy traktował tę relację tylko, jako układ:  Chociaż byliśmy w jakimś stopniu dogadani, ja tę dziewczynę traktowałem naprawdę poważnie, ponieważ sami zauważyliście, że robiłem wszystko, żeby o nią dbać, żeby było jej dobrze i żeby niczego jej nie brakowało i nigdy nie poczuła się zdradzona bądź zagrożona przez inną dziewczynę.  Jednocześnie podkreślił, że nie żałuje, że to...

Hotel Paradise 4: Darek i Launo spotykają się po programie? 
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 
Kiedy Klaudia "Launo" z "Hotelu Paradise 4" opublikowała nowe zdjęcie, Darek nie mógł powstrzymać się od komentarza! Zdradził, co ich łączy?

Poprzednie edycje hitowego show TVN 7 nauczyły nas, że w "Hotelu Paradise" może stać się wszystko, a pary, które tworzą się po programie potrafią naprawdę zaskoczyć. Choć widzowie czwartego sezonu dopiero są świadkami nawiązywania pierwszych paktów, sojuszy a nawet związków pomiędzy uczestnikami, już próbują dopatrzyć się, czyja relacja przetrwała po programie, a pomiędzy kim doszło do nieoczekiwanych roszad. Czyżby Darek i Launo właśnie się zdradzili? Chłopak zostawił pod gorącym zdjęciem Klaudii wymowny komentarz! Darek i Launo spotykają się po "Hotelu Paradise 4"? Intrygi, spiski i tak zwane konspiry - tego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie brakuje. Fani kontrowersyjnego show ostatnio byli świadkami zaskakujących przeparowań, po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza , nowych sojuszy, czy odpadnięcia dwójki ulubionych uczestników, choć wielu nie ma wątpliwości, że Kuba wróci do "Hotelu Paradise"  - a wszystko przez post, którym zdaniem internautów chłopak zdradził zdecydowanie za dużo. Co więcej niektórzy z uczestników zaczynają zmieniać obiekty swoich zainteresowań... Launo, która - póki co - w czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest w parze z Przemkiem wyznała, że zaczyna podobać jej się Darek! Jak się okazuje, Klaudia miała sen z przystojniakiem w roli głównej, który naprawdę namieszał jej w głowie, a w programie ta dwójka świetnie się dogaduje! Czyżby po powrocie z rajskiego Zanzibaru dogadywali się jeszcze lepiej?  Klaudia, która ostatnio zoperowała całe ciało , jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się nową gorącą fotką w samej bieliźnie, którą dosłownie podpaliła Instagram! Pod...

Przemek z "Hotelu Paradise" komentuje kontrowersyjną Pandorę
Instagram @przemek_hotelparadise4
TV-Show
„Hotel Paradise 4”: Przemek przyłapany z uczestniczką! I to nie z Launo! Z kim się spotyka?
Relacja Launo i Przemka z "Hotelu Paradise 4" nie przetrwała po programie? Uczestnik pokazał się z inną pięknością z rajskiego hotelu!

Atmosfera w czwartej edycji "Hotelu Paradise" robi się coraz gorętsza. Choć widzowie wciąż obserwują losy uczestników show na antenie TVN 7, równie bacznie śledzą to, co bohaterowie show pokazują w swoich mediach społecznościowych, próbując odgadnąć czyje relacje przetrwały próbę czasu. Z kim spotyka się Przemek po programie? Niektórzy mogą być zaskoczeni, bo o dziwo przy jego boku nie pojawiła się Launo, a inna uczestniczka "Hotelu Paradise 4"! Z kim spotyka się Przemek po "Hotelu Paradise 4"? Ostatnio widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" byli świadkami kryzysu w relacji Przemka i Launo.  Para, która zrodziła się już w pierwszym odcinku zaliczyła kilka cichych dni i oboje szeptali coś o zmianie partnerów. Czyżby ich relacja nie przetrwała po Zanzibarze? Przemek właśnie spotkał się z inną uczestniczką! Żegnam minionka, papa Przemo, papa! Do zobaczenia wkrótce w Gdańsku - słyszeliśmy na zamieszczonym nagraniu.  Kto tak czule żegnał uczestnika "Hotelu Paradise 4"? Okazało się, że Przemek przyjechał do Warszawy i spotkał się z... Kasią, która choć na Zanzibarze nie zagościła na długo, natychmiast porwała serca widzów. Jak widać, nie tylko ich. Bohaterowie czwartej edycji show relacjonowali na Instagramie swoje spotkanie, a chłopak nie ukrywał, że był oczarowany dniem w towarzystwie pięknej dziewczyny, która z programu odpadła razem z Kubą! Było sympatycznie - napisał, dodając emotikonę czerwonego serca. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" Jak się okazuje, tego dnia do uczestników hitowego show TVN 7 dołączył jeszcze jeden gość - Darek (który zdaniem...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner