"Hotel Paradise 4"  - Launo nie kryła wściekłości na Pandorze
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise 4" Launo pokazała zdjęcie z chłopakiem! To któryś z uczestników?

Launo opuściła "Hotel Paradise" nie znajdując w nim miłości. A może jednak?! Czyżby właśnie przedstawiła swojego nowego partnera?

Launo była niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci "Hotelu Paradise 4". Uczestniczka doskonale radziła sobie w grze, gdy była w układzie z Przemkiem. W pewnym momencie jednak postanowiła pójść za głosem serca i zdecydowała się na związek z Michałem. Niestety na tej relacji Launo nie wyszła najlepiej i odpadła z programu. Teraz Klaudia wygląda na bardzo szczęśliwą i... zakochaną. Czy mężczyzna, z którym pozuje do zdjęcia, wygląda znajomo?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4" Launo pokazała partnera i chce pochwalić się uczuciem?

Uczestnicy 4. edycji "Hotelu Paradise" starają się nie ujawnić zbyt wiele na temat tego, jakie aktualnie łączą ich relacje z innymi mieszkańcami raju. Czasami jednak trudno im wytrzymać lub specjalnie podkręcają atmosferę wokół siebie. Launo była dość powściągliwa w komentowaniu tego, co dzieje się w "Hotelu Paradise" i jak sama przyznała, fani niekoniecznie wykazali się wobec niej zrozumieniem, szczególnie po dość głośnym linczu na Wiktorii. 

Screen programu "Hotel Paradise"

Zobacz także: "Hotel Paradise 4" Łukasz zdradził, że nie jest z Naną? Nie chce "toksycznych związków"

Launo otrzymała więc łatkę osoby dążącej do celu po trupach. Gdyby nie rozstanie z Przemkiem, być może wciąż byłaby w szeregach mieszkańców hotelu. Z drugiej zaś strony z uczestnikiem nie łączyły jej zbyt łatwe relacje i być może ta para wcale nie przetrwałaby dłużej wspólnego układu. Kolejne odcinki programu udowodniły tylko, że układy nie mają tutaj żadnego znaczenia, bo bohaterami kontrowersyjnego show i tak rządzą uczucia. 

Launo odpadła z programu, nie znajdując miłości jednak czy po powrocie do Polski to się zmieniło? Właśnie pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Choć para się nie obejmuje, ani nie daje sobie czułych gestów, nie jest wykluczone, że właśnie pokazała chłopaka. Myślicie, że to może być któryś z uczestników? 

Launo pokazała swojego chłopaka na Instagramie
launokardel/Instagram

W 'Hotelu Paradise" Launo najdłuższą relację miała z Przemkiem. Jednak i pomiędzy najmocniejszą parą w końcu musiało dojść do spięć. Uczestniczka postanowiła dać szansę nowemu Michałowi, którym zauroczyła się niemalże od pierwszego wejrzenia. Ich historia w show, jednak była krótka i efektem bezlitosnej gry, Launo musiała spakować walizki. Czy szczęście w miłości uśmiechnęło się do niej po powrocie z "Hotelu Paradise"?

Hotel Paradise. Przemek i Launo mają kryzys
Mat. prasowe, screen Hotel Paradise 4

Launo komentuje odejście z Hotelu Paradise
Instagram @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo jest już zaręczona? Pokazała wymowne zdjęcie
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" opublikowała romantyczną fotkę. Uwagę zwraca jeden szczegół! Launo jest w szczęśliwym związku i ma narzeczonego?

Launo z "Hotelu Paradise" jest szczęśliwie zakochana i przyjęła oświadczyny swojego partnera? Była uczestniczka programu Telewizyjnej Siódemki opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie, a fani zachwycili się tym widokiem. Internauci sugerują, że na zdjęciu widać rękę Michała, którego Launo poznała w "Hotelu Paradise"... Tylko spójrzcie na ten pierścionek! Czy Launo jest zaręczona? Launo z "Hotelu Paradise" pochwaliła się swoim szczęściem? Launo to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych uczestniczek czwartej edycji "Hotelu Paradise". W programie dość długo tworzyła parę z Przemkiem. Wydawało się, że razem mają szansę dojść do wielkiego finału, jednak po jakimś czasie ich relacja mocno się zmieniła, a Launo powiedziała głośno, że chce być w parze z innym uczestnikiem. Launo związała się z Michałem, który mocno ją zauroczył. Niestety ich relacja nie trwała zbyt długo, ponieważ kontrowersyjna uczestniczka musiała pożegnać się z "Hotelem Paradise". Launo odpadła z programu i opublikowała w sieci zdjęcia z Michałem, a fani zaczęli zastanawiać się, czy ich relacja przetrwała próbę czasu... Teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie na którym widać ogromny pierścionek na dłoni Launo! Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? Launo opublikowała zdjęcie na którym trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Jak zareagowali internauci? - Dłoń Michała 🤪 - Miłość wisi w powietrzu 🔥😍❤️ - Michał?🔥 - Czy mi się wydaje że jesteś zaręczona 💍- komentują fani. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Launo odpadła z show i zaskoczyła wyznaniem: "Tęsknie za swoim dzieckiem" Launo nie odpowiedziała fanom, czy na...

Hotel Paradise 4: Launo po raz pierwszy pokazała swoje dziecko! Bardzo za nim tęskniła
@launokardel, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo o najpiękniejszym momencie w programie. Wbija szpilę Przemkowi
Wspomnienia Launo z "Hotelu Paradise" wcale nie są takie oczywiste, jakie mogłyby się wydawać. Zaskakujące wyznanie uczestniczki.

Zbliżamy się do finału 4. edycji "Hotelu Paradise". Przed uczestnikami ostatnie kilkanaście dni w raju. Gwiazdy randkowego show chętnie wypowiadają się na temat swojego pobytu w programie i wspominają swoje dotychczasowe, wyemitowane już najlepsze momenty. Launo nie miała problemu by wskazać, co ze swojego pobytu w "Hotelu Paradise" będzie wspominała najlepiej i o dziwo, wcale nie ma na myśli relacji z Przemkiem. Kogo więc wspomina najcieplej?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Natka przyjaźni się z popularną uczestniczką "Love Island"! O kim mowa? "Hotel Paradise": Launo o najlepszym momencie w programie  Launo zdobyła sporą popularność dzięki udziałowi w " Hotelu Paradise ". Uczestniczka budziła skrajne emocje, a jej mocne nastawienie do Wiktorii spowodowało, że s potkał ją olbrzymi hejt , co gorsza nie tylko w sieci. Po kontrowersyjnej "Pandorze", podczas której uczestnicy urządzili lincz na Wiktorii , na uczestników spadła fala krytyki. Launo nie tylko otrzymywała nienawistne komentarze ale również porysowano jej samochód i nie ukrywała, że nawet boi się wychodzić z domu.  Jej relacje z Wiktoria jednak zmieniły się po jej powrocie do programu, a gdy przyszedł czas, że musiała go opuścić także Launo , nie brakowało wzruszeń. Klaudia Launo początkowo była w jednej z najsilniejszych relacji w programie. Sparowała się z Przemkiem i obiecali sobie lojalność aż do finału. Na początku programu nie wzięli jednak pod uwagę tego, że emocje mogą wziąć górę. Monotonność i chęć zmian spowodowała, że pomiędzy nimi zaczęły wywiązywać się pierwsze konflikty, a gdy do show dołączył Michał , uczestniczka wiedziała, że to z nim chce budować nową relację. Mogłoby z tego narodzić się coś naprawdę mocnego, gdyby nie nieprzewidywane zasady...

Launo z Hotelu Paradise z ukochanym
aunokardel/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4" Launo pokazała swojego chłopaka! To uczestnik programu?
Launo pochwaliła się swoim chłopakiem! Uczestniczka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazać ukochanego. Poznajecie tę burzę włosów?

Launo w "Hotelu Paradise 4" nie znalazła miłości. Uczestniczka przez dłuższy czas trwała w programie w przyjacielskiej relacji z Przemkiem. Gdy postanowiła zrezygnować z układu na rzecz uczucia i zdecydowała się na parę z Michałem, szybko tego pożałowała. Launo opuściła program samotna i rozczarowana. Jak się okazuje prawdziwa miłość, wcale nie czekała na nią w programie, a poza nim! Fani przypuszczali, że i tak TO jest ktoś, kto przewinął się przez "Hotel Paradise 4", mieli rację? "Hotel Paradise 4" Launo pokazała chłopaka Mimo że Launo odpadła w połowie rajskiej rozgrywki, dla fanów jest najbardziej kontrowersyjną i charakterystyczną postacią tej edycji. Klaudia od samego początku pokazywała, że stać ją na bardzo ostrą grę i nie będzie miała wielu sentymentów w swojej drodze po zwycięstwo. To sprawiło, że widzowie ostro ją krytykowali, a hejt przeniósł się ze świata wirtualnego do świata rzeczywistego i uczestniczka skarżyła się nawet na niszczenie mienia! Przez pierwsze tygodnie Launo czuła się bezpieczna, będąc w parze z Przemkiem, jednak ta relacja zaczęła ją uwierać. Decyzja o zmianie okazała się nie być dobrym pomysłem. Razem z Michałem stworzyła parę dobrą, ale nie wystarczającą, by przetrwać i to właśnie przez przegraną grę swojego partnera odpadła z programu. Widzowie oczekiwali jej powrotu, ale się tego nie doczekali. Launo pojawiła się na Pandorze , a później w odcinku finałowym. Zobacz także:   "Hotel Paradise": Launo komentuje ostatnią Pandorę! "Nie wytrzymałam" Przez cały ten czas fani bacznie przyglądali się profilowi uczestniczki, z którego wynikało, że Launo jest szczęśliwie zakochana. Fani byli pewni, że jej wybrankiem jest ktoś z "Hotelu Paradise". Gdy tylko po emisji ostatniego...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner