Inga Bartnikowska zrobiła wrażenie na uczestnikach "Hotelu Paradise". Już na wstępie sparowała się z Łukaszem, jednocześnie posyłając Vanessę do singlówki. Czy Łukasz będzie chciał zatrzymać piękną blondynkę? A może będzie chciał wrócić do poprzedniej partnerki? Jedno jest pewne, Inga zrobiła zamieszanie, a zachwyceni jej urodą są nie tylko uczestnicy ale również widzowie! Fani "Hotelu Paradise" nie mają wątpliwości, że to jedna z najpiękniejszych uczestniczek w polskiej edycji programu. Zobaczcie, co o niej piszą w sieci.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo zrobiła sobie botoks. 21-latka pochwaliła się efektami zabiegu

"Hotel Paradise 4": Inga najpiękniejszą uczestniczką w programie?

Inga Bartnikowska właśnie dołączyła do "Hotelu Paradise" i zrobiła naprawdę duże wrażenie na uczestnikach. Szczególnie wpadła w oko Przemkowi, który już głośno zapowiedział, że będzie starał się o jej względy. Inga jednak mimo urody, zaskarbiła sobie również sympatię widzów swoją skromnością. W rozmowie z Mateuszem na gdybalni przyznała, że wcale nie jest pewna, jak potoczą się jej losy podczas najbliższego "rajskiego rozdania". W końcu jako nowa uczestniczka, ma najtrudniejsze zadanie, jeżeli chodzi o stworzenie pierwszych relacji.

Inga Bartnikowska, wchodząc do programu zrobiła wrażenie nie tylko na uczestnikach ale również na widzach. Fani "Hotelu Paradise" nie mają wątpliwości, że to jedna z najpiękniejszych uczestniczek ze wszystkich polskich edycji. Nie szczędzą Indze komplementów w sieci:

- Ładna dziewczyna. Dobrze ze Ohy już nie ma bo oczywiście byłaby odmiennego zdania.
- Ale piękna???????????????? Jestem w szoku!???? Najładniejsza z HP. Wydaje się super też z charakteru.
- W tym sezonie są zdecydowanie najładniejsze dziewczyny ???? Natka, Kasia, Sara, Vanessa i teraz Inga ❤ no może jeszcze Nana...
- Bardzo bardzo ale to baaaaaaardzo piękna kobieta????
- Co jak co Inguniu jesteś najładniejsza ze wszystkich uczestniczek ???? Bartnikowscy rządzą!!
- Miło popatrzeć na kogoś tak ładnego i serdecznego ???????????? powodzenia ❤️????
- Najpiękniejsza ze wszystkich edycji ????????????❤️❤️❤️ polska Shakira ????

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kornelia na nagraniu sprzed 2 lat: "Ważyłam jakieś 13 kg więcej"

Zobacz także

"Hotel Paradise 4": Darek zachwycony Ingą?

Przy okazji komplementowania urody Ingi, widzowie postanowili wspomnieć także o Darku, który podczas pobytu w "Hotelu Paradise" ciągle był niezadowolony, że nie ma w programie kobiety w jego typie, wyłączając z tego Klaudię El Dursi. Uczestnika łączono już z piękną Vanessą, która dołączyła do programu kilka odcinków temu, a teraz również z Ingą:

- Szkoda że Darka nie ma - kolejna modelka dla niego ????????
- wchodzi następna modelka a Darek w Polsce ????????????

Instagram @inga_hotelparadise

Sam Darek również nie wyklucza swojego zainteresowania nową mieszkanką "Hotelu Paradise". Pod jej nowym zdjęciem zadał pytanie:

- No właśnie Inia, miłość czy pieniądze ? ????
- A jak sądzisz? ????????????????
- Nie mam pojęcia, dlatego pytam Ciebie ????

Komentarze między uczestnikami wskazują na to, że całkiem nieźle się dogadują! Myślicie, że Darek jeszcze wróci do programu, czy może poznał Ingę dopiero po?

Instagram @inga_hotelparadise
Reklama

Inga Bartnikowska z "Hotelu Paradise" jest bardzo aktywna w sieci. Aktualnie na Instagramie śledzi ją ponad 35 tysięcy osób. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu, tutaj znajdziecie jej stare zdjęcia sprzed 7 lat.

Instagram @iniaswinia
Reklama
Reklama
Reklama