Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" mają pierwszy kryzys? Fani pary martwią się, że zakochani spędzają coraz mniej czasu ze sobą, a ich relacje w sieci nie są już tak intensywne jak na początku. Gdy Basia zdecydowała się urządzić popularne "Q&A", widzowie postanowili zapytać wprost:

Reklama

Czy jesteś nadal z Krzysztofem?

Padły również pytania, czy Basia i Krzysztof jeszcze razem mieszkają. Uczestniczka postanowiła odnieść się do spekulacji i raz na zawsze rozwiała wątpliwości zainteresowanych. Czy jej uczucie do Krzysztofa wciąż trwa?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Basia zirytowała fanów romantycznym wyznaniem? "Mam wrażenie, że przekonujesz sama siebie"

"Hotel Paradise": Basia komentuje plotki o rozstaniu z Krzyśkiem

Basia i Krzysztof poznali się na planie "Hotelu Paradise", chociaż wówczas jeszcze nie myśleli o sobie w kategoriach związku. Basia nie widziała wówczas świata poza Krystianem, a Krzysztof mimo wielkich chęci nie znalazł w programie tej jedynej. Basia i Krystian wygrali całe show, jednak tuż po emisji finału okazało się, że ich związek to już przeszłość. To jednak nie był koniec zaskoczeń dla widzów. Niedługo później na jaw wyszła prawda o związku Basia i Krzysztofa. Początkowo na ich temat wygadała się Bibi, ale chwilę później sami zainteresowani oficjalnie potwierdzili, że są w związku. Początkowo żyli w związku na odległość, ponieważ Basia mieszkała w Gdańsku a Krzysztof z Rzeszowie. Zakochani zdecydowali się na wspólne zamieszkanie w Warszawie, aby móc spędzać ze sobą więcej czasu.

Pomimo tego, że Basię i Krzysztofa łączy cukierkowa miłość, nie ukrywają, że mają również kryzysowe momenty, a ich "życie nie jest usłane różami". Przez to co para publikuje w sieci widzowie zaczynają sceptycznie oceniać ich uczucie. Niedawny post Basi wzbudził niepokój fanów, którzy zasugerowali:

Zobacz także

Mam nieodparte wrażenie, że przekonujesz sama siebie. Prawdziwa miłość nie potrzebuje udowadniania co chwilę na Insta. ???? (...) niepokojące jak po zaledwie kilku miesiącach trzeba walczyć i pracować w pocie czoła. Zazwyczaj po prostu lata się 3 metry nad ziemią. Mimo wszystko powodzenia - pisali na Instagramie.

Podczas najnowszego Q&A fani ponowie postanowili poruszyć relację pomiędzy nią a Krzysztofem i zapytali o rozstanie:

Kłamstwo - odpowiedziała jednym słowem Basia

Instagram @basia.pedlowska

Basia podkreśliła, że jej związek z Krzysztofem ma się dobrze a to, że nie spędzają ze sobą każdej chwili jest spowodowane codziennymi obowiązkami:

My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki.

Widzowie "Hotelu Paradise" postanowili przy okazji podpytać o wspólne zamieszkanie. Czy Basia i Krzysztof zrezygnowali ze wspólnego mieszkania?

Mieszkamy. Musiał po prostu wyjechać, bo ma swoje rzeczy do zrobienia.

Instagram @basia.pedlowska

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią

Reklama

Basia i Krzysztof poruszyli również kwestię wzajemnego zaufania. Uczestnik przyznał, że nie jest zazdrosny o ukochaną, bo wie, że nie zrobiłaby nic, co mogłoby go skrzywdzić:

Kompletnie nie jestem zazdrosny o Basię, gdy jest sama na imprezie, bo wiem, że żadnej głupoty nie zrobi i działa to w dwie strony. Zaufanie na pierwszym miejscu

Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
Reklama
Reklama
Reklama