Basia i Krzysztof z Hotelu Paradise uśmiechają się
Instagram @krzysztof_swist_official @basia.pedlowska
TV-Show

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof rozstali się? Fani się niepokoją. Basia zabrała głos 

Czy Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" wciąż się kochają? Niepokojące wpisy, mniej wspólnych relacji... Basia odpowiedziała na pytania zmartwionych fanów. Co powiedziała?

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" mają pierwszy kryzys? Fani pary martwią się, że zakochani spędzają coraz mniej czasu ze sobą, a ich relacje w sieci nie są już tak intensywne jak na początku. Gdy Basia zdecydowała się urządzić popularne "Q&A", widzowie postanowili zapytać wprost: 

Czy jesteś nadal z Krzysztofem? 

Padły również pytania, czy Basia i Krzysztof jeszcze razem mieszkają. Uczestniczka postanowiła odnieść się do spekulacji i raz na zawsze rozwiała wątpliwości zainteresowanych. Czy jej uczucie do Krzysztofa wciąż trwa?

Zobacz także: "Hotel Paradise" Basia zirytowała fanów romantycznym wyznaniem? "Mam wrażenie, że przekonujesz sama siebie"

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

"Hotel Paradise": Basia komentuje plotki o rozstaniu z Krzyśkiem

Basia i Krzysztof poznali się na planie "Hotelu Paradise", chociaż wówczas jeszcze nie myśleli o sobie w kategoriach związku. Basia nie widziała wówczas świata poza Krystianem, a Krzysztof mimo wielkich chęci nie znalazł w programie tej jedynej. Basia i Krystian wygrali całe show, jednak tuż po emisji finału okazało się, że ich związek to już przeszłość. To jednak nie był koniec zaskoczeń dla widzów. Niedługo później na jaw wyszła prawda o związku Basia i Krzysztofa. Początkowo na ich temat wygadała się Bibi, ale chwilę później sami zainteresowani oficjalnie potwierdzili, że są w związku. Początkowo żyli w związku na odległość, ponieważ Basia mieszkała w Gdańsku a Krzysztof z Rzeszowie. Zakochani zdecydowali się na wspólne zamieszkanie w Warszawie, aby móc spędzać ze sobą więcej czasu. 

Pomimo tego, że Basię i Krzysztofa łączy cukierkowa miłość, nie ukrywają, że mają również kryzysowe momenty, a ich "życie nie jest usłane różami". Przez to co para publikuje w sieci widzowie zaczynają sceptycznie oceniać ich uczucie. Niedawny post Basi wzbudził niepokój fanów, którzy zasugerowali: 

Mam nieodparte wrażenie, że przekonujesz sama siebie. Prawdziwa miłość nie potrzebuje udowadniania co chwilę na Insta. 😉 (...) niepokojące jak po zaledwie kilku miesiącach trzeba walczyć i pracować w pocie czoła. Zazwyczaj po prostu lata się 3 metry nad ziemią. Mimo wszystko powodzenia - pisali na Instagramie. 

Podczas najnowszego Q&A fani ponowie postanowili poruszyć relację pomiędzy nią a Krzysztofem i zapytali o rozstanie: 

Kłamstwo - odpowiedziała jednym słowem Basia 

Basia i Krzysiek z
Instagram @basia.pedlowska

Basia podkreśliła, że jej związek z Krzysztofem ma się dobrze a to, że nie spędzają ze sobą każdej chwili jest spowodowane codziennymi obowiązkami: 

My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki. 

Widzowie "Hotelu Paradise" postanowili przy okazji podpytać o wspólne zamieszkanie. Czy Basia i Krzysztof zrezygnowali ze wspólnego mieszkania? 

Mieszkamy. Musiał po prostu wyjechać, bo ma swoje rzeczy do zrobienia.

Basia i Krzysiek z
Instagram @basia.pedlowska

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią

Basia i Krzysztof poruszyli również kwestię wzajemnego zaufania. Uczestnik przyznał, że nie jest zazdrosny o ukochaną, bo wie, że nie zrobiłaby nic, co mogłoby go skrzywdzić: 

Kompletnie nie jestem zazdrosny o Basię, gdy jest sama na imprezie, bo wiem, że żadnej głupoty nie zrobi i działa to w dwie strony. Zaufanie na pierwszym miejscu 

Basia i Krzysiek z
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof potwiedzają swój związek!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia potwierdzają związek! "Chcemy iść razem do przodu"
Stało się! Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy przyznali się do swojego związku! Zobaczcie, co napisali

Krzysztof i Basia z " Hotelu Paradise " oficjalnie potwierdzili, że są razem! Przepiękne zdjęcia oraz zmysłowe wideo właśnie pojawiły się w sieci! Chociaż Bibi o ich związku powiedziała w mediach już kilka dni temu, zakochani dopiero teraz postanowili zabrać głos. Zobaczcie, jak pięknie piszą o swoim uczuciu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi! "Hotel Paradise" Krzysztof i Basia potwierdzają swój związek Basia wygrała 3. edycję "Hotelu Paradise" u boku Krystiana. Początkowo nie widziała świata poza programowym partnerem. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała ich relację i okazało się, że oboje wolą się przyjaźnić niż wiązać ze sobą. Basia jednak nie pozostała singielką zbyt długo. Jej relacja z Krzysztofem z "Hotelu Paradise" nie pozostała niezauważona przez widzów. Fani zauważyli ich czułości na relacjach publikowanych przez innych uczestników a także bliźniacze stylizacje, które często wybierają ludzie pozostający w związkach. Jako pierwsza domysły potwierdziła Bibi , ale ten najważniejszy głos należał do Basi i Krzysztofa. Zakochani zabrali właśnie głos i potwierdzili swoją miłość!  "Hotel Paradise": Krzysztof potwierdza związek z Basią Basia i Krzysztof oficjalnie są w związku! Na ich Instagramach pojawiły się pierwsze romantyczne zdjęcia oraz wideo. Krzysztof tak pięknie napisał o Basi oraz miłości do niej:  Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłością darzą się przyjaźnią! Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić. Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń… I od takiej...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof nie są razem? Niepokojący wpis uczestniczki!
@basia.pedlowska, Instagram/@krzysztof_swist_official, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof ma dość pytań o Basię! "Męczycie mnie"
Fani martwią się, że Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali. Uczestnik postanowił zabrać głos. Po jego wypowiedzi nie ma już złudzeń.

Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" się rozstali? Fani ciągle zastanawiają się czy ich ulubiona para z 3. edycji przechodzi kryzys, a to wszystko przez to, że nie spędzają ze sobą już tak dużo czasu jak na początku. Krzysztof postanowił wprost odnieść się do swoich relacji z Basią. Czy potwierdził domysły fanów? Nagrał relację, w której przyznał:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami Przyszedł czas przedstawić fanom prawdę! Zobaczcie, co pokazał.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krzysztof wygadał się o związku! Nikt nie wiedział, że już wtedy był z Basią Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" rozstali się? Uczestnik zabrał głos Seria wpisów na profilu Basi Pędlowskiej zasugerowała fanom, że pomiędzy nią a Krzysztofem Świstem nie dzieje się najlepiej. Chociaż sami zainteresowani nie mówią nic o pogorszeniu relacji, fakt, że coraz mniej się razem pokazują, a Basia zostaje we wspólnym mieszkaniu sama, dał widzom do myślenia. Basia i Krzysztof podkreślają, że łączy ich wielka miłość, ale jednocześnie nie chcą ukrywać, że miewają kryzysowe momenty, a ich " życie nie jest usłane różami ". Na temat rozstania już raz wypowiedziała się Basia kwitując, że takie doniesienia są kłamstwem.  My się nie rozstaliśmy. Nie każdy spędza 24/7 ze swoją drugą połówką a już zwłaszcza, gdy są obowiązki.  Teraz na ten sam temat postanowił wypowiedzieć się Krzysztof. Uczestnik " Hotelu Paradise " przyznał, że zaczyna mieć już dość ciągłych pytań o to, gdzie jest Basia:  Cały tydzień męczycie mnie pytaniami: Gdzie Basia? Co z Basią? Dlaczego się nie przyznacie, że nie jesteście już razem. Podkreślił, że oprócz miłości do Basi i spędzania z nią czasu, ma jeszcze...

Basia i Krzysiek z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek
Instagram @krzysztof_hotelparadise3 @basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysiek szczerze o związku z Basią. Jedna rzecz może przekreślić wszystko? 
Związek Krzysztofa i Basi z "Hotelu Paradise" bardzo interesuje fanów. Uczestnik zdradził kolejne szczegóły. Jednak nie jest tak idealnie?

Basia i Krzysiek z " Hotelu Paradise " mocno zaskoczyli fanów po finale programu. Nikt nie przypuszczał, że zwyciężczyni tak szybko zakończy swoją relację z programowym partnerem Krystianem i zakocha się w innym uczestniku show. Związek Krzysztofa i Basi został bardzo ciepło przyjęty przez widzów, a zakochani wciąż są zasypywani pytaniami o szczegóły. Uczestnik właśnie zdradził, kto zrobił pierwszy krok, co najbardziej ceni w partnerce oraz... wspomniał o ważnym szczególe, który może zweryfikować wszystko.  Zobacz także:  "Hotel Paradise" Kara i Marcin planują mieć dziecko? Wybrali już nawet imię! Związek Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise" wystawiony na próbę Fani "Hotelu Paradise" niezbyt długo cieszyli się ze zwycięstwa Krystiana i Basi. Zaraz po finale okazało się, że ich związek to już przeszłość. W dodatku w pierwszych wywiadach po finale Bibi wygadała się , że nowym partnerem Basi jest Krzysztof, któremu w programie nie udało się stworzyć żadnej poważnej relacji. Basia i Krzysiek początkowo nie komentowali doniesień i nie odpowiadali na pytania fanów, chociaż domysły pojawiały się jeszcze na długo przed finałem show.  Zakochani potwierdzili swój związek dopiero po kilku dniach, publikując zdjęcia z romantycznej sesji. Krzysztof na swoim Instagramie zdradził kolejne szczegóły, tego jak budował się jego związek z Basią. Kto zrobił pierwszy krok? Okazało się, że ten odważny ruch należał właśnie do Krzysztofa:  Ja pierwszy zainicjowałem uczucie - powiedział wprost  Przy okazji nie szczędzić komplementów swojej partnerce, wymieniając wszystkie zalety Basi, jakie przyszły mu do głowy:  Basia jest wspaniałą, inteligentną kobietą o wielkim, gorącym serduchu. Empatyczna,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik