Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" są zakochani
Instagram/basia pędlowska/mat.pras.
TV-Show

"Hotel Paradise" Basia zirytowała fanów romantycznym wyznaniem? "Mam wrażenie, że przekonujesz sama siebie"

Basia i Krzysztof, najbardziej romantyczna para "Hotelu Paradise" ma pierwsze kłopoty? Basia znów jest bardzo zaborcza?

Basia i Krzysztof ogłosili swój związek niedługo po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Para postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych bardzo romantyczne oświadczenie, by potem emanować swoją miłością niemal codziennie. Fani stwierdzili zgodnie, że Basia i Krzyś bardzo do siebie pasują i zgodnie kibicowali ich związkowi. Teraz jednak, mimo romantycznych słów i ważnych deklaracji widać, że coś między parą jest nie tak. Czujni fani zauważyli, że Basia pokazuje swoją zaborczą stronę, którą tak eksponowała w "Hotelu Paradise" wobec Krystiana. Jej ostatni post został przyjęty dość chłodno, fani zauważają, że "prawdziwa miłość nie potrzebuje ciągłych zapewnień na Instagramie". 

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Basia z "Hotelu Paradise" zirytowała fanów: "Jesteś zbyt zazdrosna"

Basia i Krzysztof na początku swojego związku dosłownie szaleli za sobą. Ona robiła mu kanapki na drogę, on wracał z kwiatami do domu niemal każdego wieczora, a wszystko to zakochani relacjonowali na Instagramie. Mimo że ich związek nie trwa spektakularnie długo, to Basia i Krzysztof zaczęli sygnalizować, że między nimi nie układa się najlepiej i wciąż muszą o swój związek "walczyć". Najnowszy post Basi też o tym traktuje, ale tym razem fani nie mają już cierpliwości do uczestniczki:

Uwielbiam to zdjęcie ❤️ Mieć partnera, któremu można zaufać w pełni, wierzyć ze nie skrzywdzi Cię gdy oddasz mu całe swoje serce, bo Cie kocha tak jak ty Jego. Ze będzie mimo szarej codzienności, .. takiego Partnera naprawdę wygrałam❤️ jesteśmy różni i tez mamy swoje słabe momenty, mamy jednak siebie. Związek to nieustanna praca obu stron, nie ma nic za darmo i nie jest takie kolorowe jak w bajkach. Ważne żeby zawsze iść do przodu razem, ramię w ramię, uczyć się siebie i nigdy się nie poddawać - napisała na swoim Instagramie. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy (pierwszy raz zabrakło komentarza samego Krzysztofa), w których fani zaczęli dość sceptycznie podchodzić do wypowiedzi Basi:

Mam nieodparte wrażenie, że przekonujesz sama siebie. Prawdziwa miłość nie potrzebuje udowadniania co chwilę na Insta. 😉 Myślę też, że warto szerzyć jej definicję po trochę dłuższym czasie niż kilka miesięcy związku. 😉 Inna sprawa, że to niepokojące jak po zaledwie kilku miesiącach trzeba walczyć i pracować w pocie czoła. Zazwyczaj po prostu lata się 3 metry nad ziemią. Mimo wszystko powodzenia.

Piszesz takie rzeczy jakbyście byli ze sobą już z 5 lat. A to dopiero początek. Sądzę, że nie zasługujesz do końca na dobrego, skromnego Krzysia. Jesteś zbyt zazdrosna i nie potrafisz sobie z tym poradzić, słabych momentów nie ma na początku - komentują fani.

Basia nie pozostawiła tej uwagi bez komentarza i odpowiedziała:

hahahahaha bawią mnie takie komentarze totalnie postronnych osób, które o niczym nie mają pojęcia a wypowiadają się jakby z nami za ręce siedzieli😂 skąd wiesz, jaka jestem ? 😂😂😂

Z kolei inni fani bardzo chwalą słowa Basi, doceniają fakt, że para pracuje na udany związek. Okazuje się, że Krzyś i Basia mogą liczyć na prawdziwe wsparcie ze strony fanów, którzy wciąż mocno wierzą w ich relacje:

Super zdjęcie. I tak dużo miłości na nim. ❤️

Basiu u Was to na prawdę widać, że tworzycie szczery i prawdziwy związek ❤️

Piękne zdjęcie, szczęście i miłość, aż bije po oczach. Jesteście piękną i mądrą parą, bardzo Wam kibicuję, pozdrawiam😍

Pięknie i mądrze powiedziane Pozdrawiam 😘  - komentują fani. 

Basia i Krzysztof tworzą naprawdę udaną relację, a fakt, że muszą nad nią pracować już teraz,  być może jest po prostu cechą ich związku. Fani jednak dobrze pamiętają zachowania Basi wobec Krystiana, choć uczestniczka była oczywiście uwielbiana przez widzów "Hotelu Paradise", to nie raz komentowano jej zaborczość i uparty charakter. Zresztą, to właśnie przez te cechy, zwyciężczyni trzeciej edycji rozstała się z Krystianem. Oboje stwierdzili przecież, że mają za mocne charaktery i będąc razem "chyba by się pozabijali". 

Uważacie, że fani słusznie zauważają, że pomiędzy Basią a Krzysiem za wcześnie zrobiło się "trudno"?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin już po ślubie?! Zobaczcie przepiękny filmik z Rzymu

Basia pochwaliła się kolejnym zdjęciem z romantycznej sesji z Krzysztofem. Fani zauważają, że dziewczyna zbyt często mówi o tym, że "nie jest kolorowo" czy że jej relacja wymaga "pracy z obu stron". 

Basia i Krzysztof zdecydowali się na wspólne mieszkanie w Warszawie. Choć Basia przyznaje, że jest jej bardzo trudno zaadaptować się w stolicy, to dla miłości zrobi wszystko. Parę do tej pory dzieliły setki kilometrów, ponieważ Krzysztof mieszkał w Rzeszowie, a Basia w Trójmieście. 

Basia i Krzysztof z
krzychu.asher/Instagram

Zdaniem fanów Basia i Krzysztof to naprawdę dobrana para. Zresztą podobnie ocieniła ich związek Bibi, która przyznała, że ten związek jest wyjątkowy: 

Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół, tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - mówiła w rozmowie z portalem "Przeambitni.pl"

 

Krzysztof i Basia
krzysztof_swist_official/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof spędzają święta oddzielnie? Jest odpowiedź uczestnika
Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" mieli nie lada kłopot w te święta. Basia jest z północy, zaś Krzysztof z południa Polski. Czy będą świętować razem?

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise 3" są niewątpliwie jedną z najbardziej uroczych par programu. Oboje uwielbiają się chwalić swoją miłością i chętnie wpuszczają fanów do swojej prywatności. Ponieważ Krzysztof zdążył się już oświadczyć Basi, a Basia na stałe przeprowadziła się do rodzinnego miasta Krzysztofa, jest oczywiste, że będą chcieli rodzinne święta Bożego Narodzenia spędzić razem. Kłopot w tym, że Basia pochodzi z Trójmiasta zaś Krzysztof z Rzeszowa. Czy to oznacza, że nie spędzają świąt razem? Uczestnik udzielił jednoznacznej odpowiedzi! "Hotel Paradise 3" Krzysztof odpowiada na pytania fanów o święta: "Postanowiliśmy..." Krzysztof i Basia ogłosili swój związek niedługo po zakończeniu emisji 3. edycji programu. Fani żyli jeszcze wówczas niezwykłą miłością Basi i Krystiana i nie ukrywali swojego żalu, że związek ten nie przetrwał. Tymczasem od faktycznego zakończenia programu minęły już miesiące i każde z nich zdążyło sobie ułożyć życie na nowo. Basia i Krzysztof dali się ponieść uczuciu dość szybko i wspólnie przyznali, że fantastycznie się dogadują. Kolejnym etapem ich relacji było wspólne mieszkanie. By zawrzeć kompromis pomiędzy ich rodzinnymi miastami Basia i Krzysztof zdecydowali się na lokum w Warszawie , jednak to nie spełniło ich oczekiwań. Ostatecznie więc przeprowadzili się do Rzeszowa, miasta, w którym Krzysztof mieszka od lat.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria w emocjonalnym wpisie: "Miałam dość. Przerosło mnie to" Czy byłoby więc możliwe, że skoro Basia mieszka w Rzeszowie na co dzień, dałaby się także przekonać do świąt spędzonych właśnie w domu rodzinnym Krzysztofa? Okazuje się, że tak! Uczestnik, odpowiadając, na pytania wyjawił, jakie para ma plany na Boże Narodzenie:...

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są razem?
Mat. prasowe/basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise" Basia czule o Krzysztofie. Przy okazji wbija szpilę Krystianowi?! 
Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie ogłosili swój związek! Basia opisała swoją nową relację mocnymi słowami. Czy chciała w ten sposób ugodzić w Krystiana?

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie przyznali, że są parą! Oboje, niemal w tym samym czasie zamieścili na Instagramie wzruszające wpisy o swoim związku, w którym podkreślili, że ich uczucie narodziło się z prawdziwej przyjaźni. Szczególnie poruszył fanów wpis Basi, która pięknie opisała swoją relację z Krzysztofem. Trudno jednak nie doszukać się pewnych aluzji do jej zakończonego już związku z Krystianem.  Basia dopieka Krystianowi i mówi, że w końcu znalazła: "Kogoś, Kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie..." Basia i Krystian z pewnością stanowili najbardziej emocjonalną i uroczą parę w "Hotelu Paradise". Byli do siebie bardzo przywiązani, a nawet zakochani, ale szybko okazało się, że ich uczucie to prawdziwy roller coaster , a ich relacja coraz bliżej finału, była coraz bardziej trudna. Nic więc dziwnego, że widzowie przeżyli prawdziwy szok, gdy okazało się, że mieszkańcy hotelu wskazali właśnie tę parę, jako zasługującą na wygraną. Nie tylko przecież Basia, ale także inne uczestniczki zauważały, że relacja z Krystianem jest dość skomplikowana i dla Basi zbyt trudna i bolesna. Gdy finaliści wrócili do Polski, byli już pewni, że nic z tej znajomości nie będzie, jeśli natychmiast nie przejdą na stopę koleżeńską.  Sposób, w jaki Basia opisała swój nowy związek z Krzysztofem, sugeruje, że to, czego brakowało jej w związku z Krystianem, zostało już wypełnione: Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś kto wie jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu 🤣🥰 w tym wszystkim jednak pozwala na to abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie... - wymienia uczestniczka.  Każdy, kto oglądał "Hotel Paradise"...

Basia z "Hotelu Paradise"
Instagram/Basia Pędlowska
TV-Show
Hotel Paradise 3: Basia ostro odpowiada fanom. "Pokazujecie dno". Wbiła też szpilę Krystianowi?
Basia z "Hotelu Paradise" nie przebierała w słowach i mocno odpowiedziała na krytykę fanów, którym najwyraźniej nie podoba się jej związek z Krzysztofem! Ale czyżby jej słowa nawiązywały też do wypowiedzi Krystiana?

Basia Pędlowska podbiła serca tysięcy fanów "Hotelu Paradise" swoją szczerością i naturalnością. Wielu internautów mocno trzyma kciuki za jej związek z Krzysztofem, ale wygląda na to, że znaleźli się również tacy, którzy nie wierzą w ich miłość i mocno krytykują ich relację! Basia w końcu nie wytrzymała i opublikowała mocne InstaStories, na którym nie przebiera w słowach. Zobaczcie sami! Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są razem! Uczestnik zdradził nam powody rozstania! "Hotel Paradise": Basia odpowiada na krytykę jej związku z Krzysztofem Udział w 3. edycji "Hotelu Paradise" dał Basi Pędlowskiej przepustkę do kariery w mediach społecznościowych i rozpoznawalności. Jak wiadomo, to właśnie Basia u boku Krystiana, wygrała show, jednak związek tej dwójki rozpadł się niedługo po powrocie do Polski. Dziewczyna jednak długo nie była singielką, bo jej serce skradł Krzysztof , którego również poznała w 3. edycji "Hotelu Paradise"! W show byli przyjaciółmi, a dziś są szaleńczo w sobie zakochani i chętnie dzielą się swoją miłością z internautami .          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise 3🦋-Winner 🎉 (@basia.pedlowska) Zobacz także:   "Hotel Paradise" Basia i Krzysztof na romantycznej randce. Tak spędzają czas razem Uroczy, piękni i zakochani - to z pewnością można powiedzieć o tej dwójce, za którą tysiące fanów trzyma kciuki. Ale wygląda na to, że są też tacy,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik