Basia i Krzysztof ogłosili swój związek niedługo po zakończeniu emisji trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Para postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych bardzo romantyczne oświadczenie, by potem emanować swoją miłością niemal codziennie. Fani stwierdzili zgodnie, że Basia i Krzyś bardzo do siebie pasują i zgodnie kibicowali ich związkowi. Teraz jednak, mimo romantycznych słów i ważnych deklaracji widać, że coś między parą jest nie tak. Czujni fani zauważyli, że Basia pokazuje swoją zaborczą stronę, którą tak eksponowała w "Hotelu Paradise" wobec Krystiana. Jej ostatni post został przyjęty dość chłodno, fani zauważają, że "prawdziwa miłość nie potrzebuje ciągłych zapewnień na Instagramie".

Reklama

Basia z "Hotelu Paradise" zirytowała fanów: "Jesteś zbyt zazdrosna"

Basia i Krzysztof na początku swojego związku dosłownie szaleli za sobą. Ona robiła mu kanapki na drogę, on wracał z kwiatami do domu niemal każdego wieczora, a wszystko to zakochani relacjonowali na Instagramie. Mimo że ich związek nie trwa spektakularnie długo, to Basia i Krzysztof zaczęli sygnalizować, że między nimi nie układa się najlepiej i wciąż muszą o swój związek "walczyć". Najnowszy post Basi też o tym traktuje, ale tym razem fani nie mają już cierpliwości do uczestniczki:

Uwielbiam to zdjęcie ❤️ Mieć partnera, któremu można zaufać w pełni, wierzyć ze nie skrzywdzi Cię gdy oddasz mu całe swoje serce, bo Cie kocha tak jak ty Jego. Ze będzie mimo szarej codzienności, .. takiego Partnera naprawdę wygrałam❤️ jesteśmy różni i tez mamy swoje słabe momenty, mamy jednak siebie. Związek to nieustanna praca obu stron, nie ma nic za darmo i nie jest takie kolorowe jak w bajkach. Ważne żeby zawsze iść do przodu razem, ramię w ramię, uczyć się siebie i nigdy się nie poddawać - napisała na swoim Instagramie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy (pierwszy raz zabrakło komentarza samego Krzysztofa), w których fani zaczęli dość sceptycznie podchodzić do wypowiedzi Basi:

Mam nieodparte wrażenie, że przekonujesz sama siebie. Prawdziwa miłość nie potrzebuje udowadniania co chwilę na Insta. ???? Myślę też, że warto szerzyć jej definicję po trochę dłuższym czasie niż kilka miesięcy związku. ???? Inna sprawa, że to niepokojące jak po zaledwie kilku miesiącach trzeba walczyć i pracować w pocie czoła. Zazwyczaj po prostu lata się 3 metry nad ziemią. Mimo wszystko powodzenia.

Piszesz takie rzeczy jakbyście byli ze sobą już z 5 lat. A to dopiero początek. Sądzę, że nie zasługujesz do końca na dobrego, skromnego Krzysia. Jesteś zbyt zazdrosna i nie potrafisz sobie z tym poradzić, słabych momentów nie ma na początku - komentują fani.

Basia nie pozostawiła tej uwagi bez komentarza i odpowiedziała:

hahahahaha bawią mnie takie komentarze totalnie postronnych osób, które o niczym nie mają pojęcia a wypowiadają się jakby z nami za ręce siedzieli???? skąd wiesz, jaka jestem ? ????????????

Z kolei inni fani bardzo chwalą słowa Basi, doceniają fakt, że para pracuje na udany związek. Okazuje się, że Krzyś i Basia mogą liczyć na prawdziwe wsparcie ze strony fanów, którzy wciąż mocno wierzą w ich relacje:

Zobacz także

Super zdjęcie. I tak dużo miłości na nim. ❤️

Basiu u Was to na prawdę widać, że tworzycie szczery i prawdziwy związek ❤️

Piękne zdjęcie, szczęście i miłość, aż bije po oczach. Jesteście piękną i mądrą parą, bardzo Wam kibicuję, pozdrawiam????

Pięknie i mądrze powiedziane Pozdrawiam ???? - komentują fani.

Basia i Krzysztof tworzą naprawdę udaną relację, a fakt, że muszą nad nią pracować już teraz, być może jest po prostu cechą ich związku. Fani jednak dobrze pamiętają zachowania Basi wobec Krystiana, choć uczestniczka była oczywiście uwielbiana przez widzów "Hotelu Paradise", to nie raz komentowano jej zaborczość i uparty charakter. Zresztą, to właśnie przez te cechy, zwyciężczyni trzeciej edycji rozstała się z Krystianem. Oboje stwierdzili przecież, że mają za mocne charaktery i będąc razem "chyba by się pozabijali".

Uważacie, że fani słusznie zauważają, że pomiędzy Basią a Krzysiem za wcześnie zrobiło się "trudno"?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin już po ślubie?! Zobaczcie przepiękny filmik z Rzymu

Basia pochwaliła się kolejnym zdjęciem z romantycznej sesji z Krzysztofem. Fani zauważają, że dziewczyna zbyt często mówi o tym, że "nie jest kolorowo" czy że jej relacja wymaga "pracy z obu stron".

Basia i Krzysztof zdecydowali się na wspólne mieszkanie w Warszawie. Choć Basia przyznaje, że jest jej bardzo trudno zaadaptować się w stolicy, to dla miłości zrobi wszystko. Parę do tej pory dzieliły setki kilometrów, ponieważ Krzysztof mieszkał w Rzeszowie, a Basia w Trójmieście.

krzychu.asher/Instagram

Zdaniem fanów Basia i Krzysztof to naprawdę dobrana para. Zresztą podobnie ocieniła ich związek Bibi, która przyznała, że ten związek jest wyjątkowy:

Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół, tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - mówiła w rozmowie z portalem "Przeambitni.pl"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama