Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise"
krzysztof_hotelparadise3/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof już mieszkają razem? To ich wydało!

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" postanowili w końcu zamieszkać razem! Krzysztof już chwali się, jak wspaniale jest być z Basią!

Basia i Krzysztof to najbardziej urocza para trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Pierwsza o ich związku wygadała się Bibi, która już wtedy zauważyła, że tych dwoje pasuje do siebie jak ulał. A co ich łączy? Czułość! Odkąd para postanowiła oficjalnie się ujawnić, na ich Instagramie pojawiają się urocze nagrania, wyznania tęsknoty, a ostatnio Basia i Krzysztof zapewnili, że chcą razem zamieszkać! Nic dziwnego, ich miasta rodzinne znajdują się na dwóch końcach Polski! Krzysztof mieszka w Rzeszowie, zaś Basia w Trójmieście. Para wciąż ukrywa przed fanami, gdzie zdecydowała się uwić wspólne gniazdko. Wiadomo jednak, że już to zrobili, a Krzysztof pochwalił się pierwszymi dniami wspólnego mieszkania z Basią. Taka dziewczyna to skarb!

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise" Basia przeszła samą siebie! Krzysztof pochwalił się, co dla niego zrobiła

Nie jest tajemnicą, że Basia i Krzysztof są w sobie bardzo zakochani. Para nie boi się o tym mówić, a Basia bardzo często zapewnia fanów, że jest szczęśliwa. Wygląda więc na to, że widzowie "Hotelu Paradise" wybaczyli już jej rozstanie z Krystianem. Okazuje się, że w ich związek wierzyło mnóstwo osób, a gdy okazało się, że finałowa para nie jest już razem, wielu z nich miało pretensje. Basia z Krystianem zapewniali jednak, że kompletnie nie byliby w stanie funkcjonować w związku. Wszystko przez ich wybuchowe charaktery i niedopasowanie. Dlatego właśnie Bibi, mówiąc o związku Basi i Krzysztofa zaznaczyła, że tych dwoje łączy niemal wszystko:

Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - mówiła Bibi w rozmowie z portalem "Przeambitni.pl"

Wygląda na to, że uczestniczka ani trochę się nie pomyliła. Krzysztof podzielił się z fanami tym, co zrobiła dla niego jego ukochana. 

Wracam z drugiego treningu, a na stole czeka już drugi posiłek. Ajj ❤ 

Obok pięknie przygotowanego obiadu, Basia zostawiła jeszcze kartkę, na której napisała "Kocham Cię" i narysowała serduszko! Krzysztof jest zachwycony swoją dziewczyną i natychmiast postanowił podzielić się z fanami tym uroczym gestem! Wygląda na to, że zgodnie z tym, co mówiła Basia na swoich InstaStories para już razem zamieszkała!

Basia przygotowała Krzysztofowi obiad
krzysztof_hotelparadise3/Instagram

Basia od początku "Hotelu Paradise" dała się poznać widzom z dwóch stron. Z jednej była choleryczką, szybko się denerwowała i kłóciła, z drugiej marzyła o tym, by kogoś obdarować czułością, by się nim zaopiekować. Krystianowi nie do końca to pasowało i stąd wzięło się wiele ich nieporozumień. Teraz w związku z Krzysztofem Basia w końcu może okazać swoje wielkie serce!

Basia i Krzysztof od dawna planowali zamieszkać razem. Wciąż jednak jeszcze nie zdradzili, jakie miasto wybrali. Para ma jednak wielkie plany i chce budować wspólną przyszłość:

Myślimy z Basieńką o wspólnym zamieszkaniu. Uważam, że jest to najlepszy i najszybszy sposób, aby poznać siebie w 100%. Jesteśmy dojrzali, wiemy czego oczekujemy od życia, zgadzamy się ze swoimi przekonaniami. Odległość, która nas dzieli jest ogromna, oboje potrzebujemy wsparcia, bliskości, dlatego też nie widzę tego inaczej i jaram się jak pochodnia (śmiech). Póki co nie zdradzę wam od kiedy i w jakim mieście - powiedział w rozmowie z Obcas.pl Krzysztof. 

 

"Hotel Paradise": Krzysztof pokazał jak rozpieszcza go Basia
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Tak Basia rozpieszcza Krzysztofa! Ten mały gest zachwycił uczestnika 
Krzysztof z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że jest szczęściarzem. Mały gest Basi rozgrzał jego serce. Bibi już dawno o tym mówiła!

Basia i Krzysztof potwierdzili, że są razem  niedługo po tym, jak wydała ich Bibi z  "Hotelu Paradise". Para przyznała, że swój związek zbudowała na przyjaźni, która przerodziła się w prawdziwe, mocne uczucie. Od tego czasu oboje nie szczędzą sobie czułych słówek , wyznań miłości i romantycznych zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Kto by pomyślał, że ta para będzie tak dobrana! Ostatnio Krzysztof pochwalił się cudownym gestem, który zrobiła dla niego Basia. Ich teraźniejsze zachowanie to idealne potwierdzenie słów Bibi, zauważyliście to?  Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" są najlepiej dobraną parą? Basia i Krzysztof o swoim związku mówią w samych superlatywach. Ponieważ mieszkają na dwóch krańcach Polski, widują się rzadko i bardzo za sobą tęsknią. Ostatnio Krzysztof odwiedził Basię w Trójmieście, gdzie spędzali razem czas. Gdy wyjeżdżał, Basia postanowiła o niego zadbać. Na swoim Instagramie uczestnik "Hotelu Paradise" pochwalił się, co zrobiła dla niego ukochana:  Basia wstała ze mną o 2.45 i zrobiła mi wyprawkę na drogę. Kanapeczki. Zaraz będę jadł pierwszą , a Wy dziewczyny bierzcie tylko przykład. To złota kobieta - opowiadał Krzysztof na swoim Instagramie.  Faktycznie, Basia w programie "Hotel Paradise" dała się poznać jako bardzo ciepła i kochana osoba, uwielbiająca bliskość i opiekowanie się drugą osobą. Krystian, z którym była przez cały program, jednocześnie był zachwycony tymi cechami, a z drugiej strony tej opiekuńczości kompletnie nie umiał przyjąć, dlatego ich związek tak szybko się skończył. To, że Krzysztof i Basia będą z kolei tak fantastycznie dobraną parą, przewidziała już sama Bibi, która oceniła tych dwoje krótką ekspertyzą:...

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise 3" nie są razem?
Mat. prasowe/basia.pedlowska_hotelparadise3
TV-Show
"Hotel Paradise" Basia czule o Krzysztofie. Przy okazji wbija szpilę Krystianowi?! 
Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie ogłosili swój związek! Basia opisała swoją nową relację mocnymi słowami. Czy chciała w ten sposób ugodzić w Krystiana?

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" oficjalnie przyznali, że są parą! Oboje, niemal w tym samym czasie zamieścili na Instagramie wzruszające wpisy o swoim związku, w którym podkreślili, że ich uczucie narodziło się z prawdziwej przyjaźni. Szczególnie poruszył fanów wpis Basi, która pięknie opisała swoją relację z Krzysztofem. Trudno jednak nie doszukać się pewnych aluzji do jej zakończonego już związku z Krystianem.  Basia dopieka Krystianowi i mówi, że w końcu znalazła: "Kogoś, Kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie..." Basia i Krystian z pewnością stanowili najbardziej emocjonalną i uroczą parę w "Hotelu Paradise". Byli do siebie bardzo przywiązani, a nawet zakochani, ale szybko okazało się, że ich uczucie to prawdziwy roller coaster , a ich relacja coraz bliżej finału, była coraz bardziej trudna. Nic więc dziwnego, że widzowie przeżyli prawdziwy szok, gdy okazało się, że mieszkańcy hotelu wskazali właśnie tę parę, jako zasługującą na wygraną. Nie tylko przecież Basia, ale także inne uczestniczki zauważały, że relacja z Krystianem jest dość skomplikowana i dla Basi zbyt trudna i bolesna. Gdy finaliści wrócili do Polski, byli już pewni, że nic z tej znajomości nie będzie, jeśli natychmiast nie przejdą na stopę koleżeńską.  Sposób, w jaki Basia opisała swój nowy związek z Krzysztofem, sugeruje, że to, czego brakowało jej w związku z Krystianem, zostało już wypełnione: Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś kto wie jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu 🤣🥰 w tym wszystkim jednak pozwala na to abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie... - wymienia uczestniczka.  Każdy, kto oglądał "Hotel Paradise"...

"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof potwiedzają swój związek!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia potwierdzają związek! "Chcemy iść razem do przodu"
Stało się! Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy przyznali się do swojego związku! Zobaczcie, co napisali

Krzysztof i Basia z " Hotelu Paradise " oficjalnie potwierdzili, że są razem! Przepiękne zdjęcia oraz zmysłowe wideo właśnie pojawiły się w sieci! Chociaż Bibi o ich związku powiedziała w mediach już kilka dni temu, zakochani dopiero teraz postanowili zabrać głos. Zobaczcie, jak pięknie piszą o swoim uczuciu.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi! "Hotel Paradise" Krzysztof i Basia potwierdzają swój związek Basia wygrała 3. edycję "Hotelu Paradise" u boku Krystiana. Początkowo nie widziała świata poza programowym partnerem. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała ich relację i okazało się, że oboje wolą się przyjaźnić niż wiązać ze sobą. Basia jednak nie pozostała singielką zbyt długo. Jej relacja z Krzysztofem z "Hotelu Paradise" nie pozostała niezauważona przez widzów. Fani zauważyli ich czułości na relacjach publikowanych przez innych uczestników a także bliźniacze stylizacje, które często wybierają ludzie pozostający w związkach. Jako pierwsza domysły potwierdziła Bibi , ale ten najważniejszy głos należał do Basi i Krzysztofa. Zakochani zabrali właśnie głos i potwierdzili swoją miłość!  "Hotel Paradise": Krzysztof potwierdza związek z Basią Basia i Krzysztof oficjalnie są w związku! Na ich Instagramach pojawiły się pierwsze romantyczne zdjęcia oraz wideo. Krzysztof tak pięknie napisał o Basi oraz miłości do niej:  Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłością darzą się przyjaźnią! Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić. Miłość to nie tylko czułości. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń… I od takiej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik