Krzysiek z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories pokazał krótkie nagranie prosto z łóżka i zdecydował się na bardzo romantyczne i osobiste wyznanie na temat Basi! Co powiedział o swojej partnerce? Basia i Krzysiek zaledwie wczoraj, we wtorek 8 czerwca, potwierdzili plotki na swój temat i przyznali, że są parą. Teraz nowy partner zwyciężczyni "Hotelu Paradise 3" opowiedział o swoich uczuciach! Wzruszające wyznanie Krzyśka.

Reklama

Romantyczne wyznanie Krzyśka z "Hotelu Paradise 3"

Chociaż od finału trzeciej edycji "Hotelu Paradise" minęło zaledwie kilka dni to na jaw wyszło już kilka zaskakujących informacji dotyczących uczestników hitu TVN7. Program wygrali Basia i Krystian, ale zwycięzca "Hotelu Paradise" przed naszą kamerą zdradził, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Internauci zaczęli podejrzewać z kim teraz spotyka się Basia, ale ona sama konsekwetnie milczała i nie komentowała plotek na swój temat.

Wszystko zmieniło się w miniony wtorek, kiedy Basia po raz pierwszy potwierdziła, że jest w szczęśliwym związku z Krzyśkiem.

Przyjaźń to jest to co Naszą dwójkę połączyło już w Hotelu Paradise.
Przerodziło się to w coś czego całkowicie się nie spodziewaliśmy , wiemy jednak , że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku ????
Cieszę się, że mam u swego boku Kogoś kto wie jaka jestem i to akceptuje, Kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu ???????? w tym wszystkim jednak pozwala na to abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś Kto nie tylko wymaga ale i daje od siebie...
@krzysztof_hotelparadise3 - jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać bo nigdy nie podcinasz skrzydeł ale uskrzydlasz.
Cieszę się, że jest to początek naszej historii ????☺️- napisała Basia.

Teraz Basia i Krzysiek nie muszą już ukrywać swojego związku i mogą publikować w sieci wspólne fotki i nagrania. Dziś Krzysiek pokazał swoim fanom krótkie wideo prosto z łóżka i opowiedział o swoich uczuciach do Basi.

Dzień dobry moi drodzy, z łóżka jeszcze do was nie nagrywałem, zaspany, opuchnięty, ale to nic. Postanowiłem, że podzielę się z wami taką pierwszą myślą zaraz po przebudzeniu... brakuje mi bardzo Basi i czuję się taki niewyspany kiedy nie ma jej przy mnie. Ciężko mi jest wstać z łóżka - mówił Krzysiek.

Instagram krzysztof_hotelparadise3

Zobacz także

Jesteście zaskoczeni tym romantycznym wyznaniem? Myślicie, że Basia odpowie na tak piękne słowa swojego partnera? Jedno jest pewne, my bardzo mocno im kibicujemy i trzymamy kciuki za ich związek.

Wykorzystaj dostępny w Home and You rabat i urządź sypialnię swoich marzeń.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama