Od czwartkowego popołudnia wszystko już jest jasne! Zwycięzcami "Hotel Paradise 3" zostali Basia Pędlowska i Krystian Ferretti. Od początku show byli jedną z najmocniejszych par i to właśnie oni wygrali całe show. Jednak na ścieżce lojalności Krystian odrzucił i rozbił złotą kulę, potem zaś w rozmowie z Party.pl wyznał, że nie jest już w związku z piękną uczestniczką programu. O tym jak ułożył się ich związek po zakończeniu pobytu w rajskim hotelu opowiedzieli też w piątkowy poranek w "Dzień Dobry TVN". Co Basia i Krystian mówią dziś wspólnie o swojej obecnej relacji?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kto z kim jest po finale show? Które związki przetrwały, a które nie? Wszystko jasne!

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" o relacjach po programie

Basia Pędlowska i Krystian Ferretti od początku trzeciej edycji show tworzyli świetny duet i wydawać by się mogło, że między tymi lokatorami "Hotelu Paradise" narodziło się prawdziwe uczucie. Razem dotrwali do samego finału, w którym pokonali pozostałe pary. Potem Krystian zaskoczył wszystkich i rozbił kulę. I choć wszyscy wierzyli, że to uczucie ma szansę przetrwać również poza hotelem, ich wspólne losy potoczyły się inaczej...

Jak? Para wystąpiła wspólnie w piątkowy poranek w "Dzień dobry TVN". Tam m.in. padło to najważniejsze pytanie: "co z wami?"

Pierwsza zaczęła Basia:

Zobacz także

- To ja mogę powiedzieć…

- To powiedz - zachęcił Krystian.

- Nie jesteśmy razem, rozstaliśmy się chwilę po programie. Postawiliśmy na przyjaźń i to nam o wiele lepiej wychodzi szczerze mówiąc - wyznała zwyciężczyni show.

Jak dodał Krystian, spotykali się przez jakiś czas po programie, ale przyznał tez, że oboje mają wybuchowe charaktery…

- No na dłuższą metę byśmy się pozabijali. Pomyśleliśmy po prostu, że bardziej rozsądne będzie utrzymać naszą relację, bo jesteśmy przyjaciółmi i mamy ze sobą świetny kontakt. Lepiej było zrobić to tak niż mielibyśmy się bardzo pokłócić - stwierdził.

- I znienawiedzić… - wtrąciła Basia.

- I znienawidzić - potwierdził chłopak, dodając, że to by bardzo poróżniło całą grupę.

Oboje zapewniali jednak, że relacje między nimi są dobre, a nawet bardzo dobre. Mogą na siebie liczyć i wspierają siebie nawzajem.

Myślicie, że jest jeszcze szansa, że do siebie wrócą? Krystian, w rozmowie z reporterką Party.pl nie wykluczał takiej możliwości...

Reklama

Basia i Krystian w finale "Hotelu Paradise":

screeny/TVN 7/ Instagram
Reklama
Reklama
Reklama