Krystian Ferretti i Basia Pędlowska triumfowali podczas finału "Hotelu Paradise". To oni okazali się być trzecią parą, która stanęła na ścieżce lojalności. Chociaż początkowo fanom wydawało się, że patrzą na zakochanych w sobie uczestników, chwilę później w mediach pojawiła się informacja, że ich związek to już przeszłość. Widzowie nie do końca potrafią pogodzić się z rozstaniem ulubieńców. Krystian postanowił jeszcze raz zabrać głos w sprawie

Reklama

Kochani wiem, że dużo osób będzie miało do nas żal ale postarajcie się zrozumieć - zaczął swój wpis

Po raz kolejny poruszył powody rozstania z Basią.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krystian i Basia rozstali się! Sugerowali to jeszcze przed finałem?! Oto dowody

"Hotel Paradise": Krystian tłumaczy się z rozstania z Basią

Krystian i Basia pomimo starań nie utrzymali relacji, która narodziła się na planie "Hotelu Paradise". Jak zgodnie przyznali ich różnica charakteru i oczekiwania względem związku były zbyt różne aby mogli to pogodzić. Postanowili jednak rozstać się w zgodzie i pozostać na relacjach przyjacielskich:

Rozeszliśmy się jako przyjaciele, z szacunkiem do siebie i tego co budowaliśmy razem. Jestem wdzięczna, że miałam kogoś takiego przy swoim boku, mimo naszych kłótni i nieporozumień mieliśmy siebie!❤️???? - napisała Basia na swoim profilu.

Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z Basią opowiedział w wywiadzie z Party.pl. Wiadomość o zakończeniu relacji Krystiana i Basi była jednak ogromnym szokiem dla fanów, którzy licznie komentowali te wydarzenia w sieci. Krystian po raz kolejny postanowił zabrać głos w sprawie:

Kochani wiem, że dużo osób będzie miało do nas żal ale postarajcie się zrozumieć. Od naszego powrotu minęły ponad 3 miesiące, nasza relacja była bardzo burzliwa ale prawdziwa. - zaczął swój wpis

Następnie po raz kolejny poruszył kwestie, które wpłynęły na decyzję o zakończeniu związku z Basią:

Po powrocie pomimo tego, że próbowałem nie potrafiłem znaleźć wspólnego języka, żeby ta relacja weszła w końcu na właściwe tory. Czasami lepiej zdać sobie z tego sprawę wcześniej niż później. Uwielbiam Basię z całego serca i ostatnią rzeczą jaką chciałem zrobić to sprawiać jej przykrość dlatego uzgodniliśmy, że nie zepsujemy tej relacji związkiem, bo nam na sobie za bardzo zależy jako na ludziach i co najważniejsze przyjaciołach.

Krystian jednocześnie podkreślił, że nie żałuje tego, co było pomiędzy nim a Basią i zawsze będzie wracał do tego z uśmiechem:

Będę zawsze miło wspominał nasze wspólne chwile i was też proszę o uszanowanie naszej relacji. Człowiek nie zbuduje zdrowej relacji jeżeli nie pokocha samego siebie i to jest fakt i przede mną długa droga aby to zmienić. Dziękuje wam, że byliście ze mną.

Dziś wiadomo już, że Basia po rozstaniu z Krystianem związała się z innym uczestnikiem z trzeciej edycji. Chodzi o Krzysztofa. Jako pierwsza o ich relacji poinformowała Bibi. Jak na razie ani Basia ani Krzysztof nie zabrali głosu w sprawie swojego związku.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu!

Krystian postanowił po raz kolejny wytłumaczyć się z powodów rozstania z Basią. Widzowie "Hotelu Paradise" zupełnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Krystian podkreślił, że pierwsze tygodnie po powrocie z Zanzibaru zweryfikowały ich związek, a różnica charakterów była zbyt duża.

Krystian i Basia wygrali "Hotel Paradise"! Mimo tego, że aktualnie nie są już parą, pozostają w przyjacielskich relacjach.

screeny/TVN 7/ Instagram
Reklama

Krystian po rozstaniu z Basią wciąż pozostaje singlem. Zupełnie odwrotnie potoczyły się losy Basi, która związała się z Krzysztofem z tej samej edycji. Informację o ich związku potwierdziła Bibi!

Reklama
Reklama
Reklama