Czy Krystian chce wrócić do Basi?
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": Krystian musi tłumaczyć się z rozstania z Basią: "Postarajcie się zrozumieć"

Rozstanie Krystiana i Basi wstrząsnęło fanami show. Uczestnik musiał zabrać głos i szczerze wytłumaczył się z powodów rozstania.

Krystian Ferretti i Basia Pędlowska triumfowali podczas finału "Hotelu Paradise". To oni okazali się być trzecią parą, która stanęła na ścieżce lojalności. Chociaż początkowo fanom wydawało się, że patrzą na zakochanych w sobie uczestników, chwilę później w mediach pojawiła się informacja, że ich związek to już przeszłość. Widzowie nie do końca potrafią pogodzić się z rozstaniem ulubieńców. Krystian postanowił jeszcze raz zabrać głos w sprawie 

Kochani wiem, że dużo osób będzie miało do nas żal ale postarajcie się zrozumieć - zaczął swój wpis

Po raz kolejny poruszył powody rozstania z Basią. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krystian i Basia rozstali się! Sugerowali to jeszcze przed finałem?! Oto dowody

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise": Krystian tłumaczy się z rozstania z Basią

Krystian i Basia pomimo starań nie utrzymali relacji, która narodziła się na planie "Hotelu Paradise". Jak zgodnie przyznali ich różnica charakteru i oczekiwania względem związku były zbyt różne aby mogli to pogodzić. Postanowili jednak rozstać się w zgodzie i pozostać na relacjach przyjacielskich: 

Rozeszliśmy się jako przyjaciele, z szacunkiem do siebie i tego co budowaliśmy razem. Jestem wdzięczna, że miałam kogoś takiego przy swoim boku, mimo naszych kłótni i nieporozumień mieliśmy siebie!❤️🤗 - napisała Basia na swoim profilu. 

Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z Basią opowiedział w wywiadzie z Party.pl. Wiadomość o zakończeniu relacji Krystiana i Basi była jednak ogromnym szokiem dla fanów, którzy licznie komentowali te wydarzenia w sieci. Krystian po raz kolejny postanowił zabrać głos w sprawie: 

Kochani wiem, że dużo osób będzie miało do nas żal ale postarajcie się zrozumieć. Od naszego powrotu minęły ponad 3 miesiące, nasza relacja była bardzo burzliwa ale prawdziwa. - zaczął swój wpis

Następnie po raz kolejny poruszył kwestie, które wpłynęły na decyzję o zakończeniu związku z Basią: 

Po powrocie pomimo tego, że próbowałem nie potrafiłem znaleźć wspólnego języka, żeby ta relacja weszła w końcu na właściwe tory. Czasami lepiej zdać sobie z tego sprawę wcześniej niż później. Uwielbiam Basię z całego serca i ostatnią rzeczą jaką chciałem zrobić to sprawiać jej przykrość dlatego uzgodniliśmy, że nie zepsujemy tej relacji związkiem, bo nam na sobie za bardzo zależy jako na ludziach i co najważniejsze przyjaciołach.

Krystian jednocześnie podkreślił, że nie żałuje tego, co było pomiędzy nim a Basią i zawsze będzie wracał do tego z uśmiechem: 

Będę zawsze miło wspominał nasze wspólne chwile i was też proszę o uszanowanie naszej relacji. Człowiek nie zbuduje zdrowej relacji jeżeli nie pokocha samego siebie i to jest fakt i przede mną długa droga aby to zmienić. Dziękuje wam, że byliście ze mną.

Dziś wiadomo już, że Basia po rozstaniu z Krystianem związała się z innym uczestnikiem z trzeciej edycji. Chodzi o Krzysztofa. Jako pierwsza o ich relacji poinformowała Bibi. Jak na razie ani Basia ani Krzysztof nie zabrali głosu w sprawie swojego związku. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia i Krystian już nie są parą, ale razem oglądali finał programu!

Krystian postanowił po raz kolejny wytłumaczyć się z powodów rozstania z Basią. Widzowie "Hotelu Paradise" zupełnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Krystian podkreślił, że pierwsze tygodnie po powrocie z Zanzibaru zweryfikowały ich związek, a różnica charakterów była zbyt duża. 

Krystian i Basia wygrali "Hotel Paradise"! Mimo tego, że aktualnie nie są już parą, pozostają w przyjacielskich relacjach. 

Finał Hotelu Paradise 3: Krystian rzucił kulą
screeny/TVN 7/ Instagram

Krystian po rozstaniu z Basią wciąż pozostaje singlem. Zupełnie odwrotnie potoczyły się losy Basi, która związała się z Krzysztofem z tej samej edycji. Informację o ich związku potwierdziła Bibi! 

Basia o Krystianie z Hotelu Paradise

Bibi potwierdziła związek Basi i Krzyśka z "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Basia i Krzysztof są razem! Wygadała się... Bibi! 
Bibi z "Hotelu Paradise" jako pierwsza wypowiedziała się o związku Krzyśka i Basi! Zdradziła sporo szczegółów! Będzie afera?

Miłość Krystiana i Basi z " Hotelu Paradise " była intensywna ale niestety krótka! Widzowie "Hotelu Paradise" niedługo pocieszyli się ich miłością, ponieważ zaraz po finale okazało się, że ich relacja nie przetrwała. Krystian po raz pierwszy o rozstaniu z programową partnerką opowiedział w rozmowie z Party.pl: Niestety, pomimo prób z dwóch stron nie udało się Jednak jak się okazuje, Basia jest już w kolejnym związku! Jej nowym wybrankiem jest... Krzysztof! Na temat nowego związku zwyciężczyni 3. edycji "Hotelu Paradise" wygadała się... Bibi!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Basia pierwszy raz o rozstaniu z Krystianem! "Postawiliśmy na przyjaźń" "Hotel Paradise": Basia i Krzysiek są razem! Bibi potwierdziła  Widzowie "Hotelu Paradise" już dawno podejrzewali, że pomiędzy Krzyśkiem a Basią może być coś więcej niż tylko przyjaźń. Świadczyły o tym ich wspólne zdjęcia, na których nie brakowało czułości, publikowane na profilach innych uczestników show. Uwagę zwracały również fotki, na których pozowali w bliźniaczych stylizacjach. Jednak do tej pory to były tylko domysły. Teraz wszystko wiadomo już oficjalnie, a wygadała się... Bibi w rozmowie z Przeambitni.pl!  Basia i Krzychu myślę, że pasują do siebie. Krzychu, jest takim misiaczkiem, a Basia jest taką mamusią i ona się lubi tak pozajmować, a myślę, że Krzychu potrzebuje takiej kobiety, która będzie u jego boku, będzie go przytulać, wspierać. Dlatego uważam, że to jest bardzo fajne połączenie i myślę, że tutaj nikt nikogo nie będzie pchał w dół tylko będą mogli jeden drugiego dawać do góry - powiedziała Bibi  Jesteście zaskoczeni czy jednak nie? Zobacz także:  "Hotel Paradise 3":...

Basia o Krystianie z Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Basia pierwszy raz o rozstaniu z Krystianem! "Postawiliśmy na przyjaźń"
"Jak wiecie życie nie jest rajem" - pisze Basia z "Hotelu Paradise". Zwyciężczyni show opowiedziała o rozstaniu z Krystianem!

Na ten post fani "Hotelu Paradise" czekali cały dzień. Basia zabrała głos w sprawie rozstania z Krystianem! Zwycięzcy trzeciej edycji show byli ze sobą dwa tygodnie po programie, jednak potem postanowili zerwać. Dlaczego? Krystian w rozmowie z Party.pl zdradził kilka powodów, teraz swoje dodała Basia. Zobaczcie, co napisała. Basia o rozstaniu z Krystianem z "Hotelu Paradise" Fani bardzo liczyli, że Basia i Krystian wytrwają po programie. Niestety, akurat związek tej pary rozpadł się stosunkowo szybko. Pędlowska na swoim Instagramie pisze: Moi drodzy jak już zdążyliście się dowiedzieć, podjęliśmy razem z @krystianferretti decyzję o rozstaniu. Rozeszliśmy się jako przyjaciele, z szacunkiem do siebie i tego co budowaliśmy razem. Jestem wdzięczna, że miałam kogoś takiego przy swoim boku, mimo naszych kłótni i nieporozumień mieliśmy siebie!❤️🤗 Liczy się to, że możemy się wspierać, rozmawiać i nie mieć żalu do siebie nawzajem o to, że nam się nie udało. Jesteśmy dorośli i tak też do tego podchodzimy. Basia pisze, że różnica charakterów była zbyt duża, przez co oboje postanowili zostać tylko w przyjaźni, dla dobra całej relacji:  Jak wiecie życie nie jest rajem i codzienność bywa trudna, zwłaszcza gdy ma się takie charakterki jak my. Postawiliśmy jednak przede wszystkim na przyjaźń, żeby nie zepsuć relacji. Każdy z nas zasługuje na szczęście i też tego sobie życzymy. Dziękuję bardzo za każde słowo wsparcia w trakcie trwania programu jak i po. Mam nadzieję, że postaracie się uszanować naszą decyzję i będziecie z Nami Zaskoczeni?         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

"Hotel Paradise 3": Justyna i Krystian są parą? Dziewczyna zdradziła, co ich łączy
Instagram @krystianferretti , mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Krystian i Justyna są parą? Jest komentarz uczestnika show! 
Krystian rozwiał wątpliwości swoich fanów i zdradził, czy jego partnerka również wystąpiła "Hotelu Paradise"!

Krystian z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories odpowiedział na pytania internautów i zdradził, czy po rozstaniu z Basią spotyka się z inną uczestniczką randkowego show. Zwycięzca trzeciej edycji randkowego hitu prowadzonego przez Klaudię El Dursi już nie ukrywa swojego szczęścia i głośno przyznaje, że jest w nowym związku, a w sieci co jakiś czas pokazuje nagrania z tajemniczą kobietą. Teraz fani zapytali, czy Krystian przypadkiem nie spotyka się z... Justyną!  Krystian i Justyna z "Hotelu Paradise" są parą? Basia i Krystian tworzyli jedną z par w trzeciej edycji "Hotelu Paradise", jednak po programie ich związek nie przetrwał próby czasu. Tuż po emisji finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, że Basia i Krystian już nie są razem, a uczestnik zdradził nam powody rozstania. Dość szybko pojawiły się plotki, że po rozstaniu Basia spotyka się z innym uczestnikiem "Hotelu Paradise"- piękna blondynka po jakimś czasie przyznała, że jest w związku z Krzyśkiem.   Fani zaczęli zastanawiać się, czy również Krystian zaczął się z kimś spotykać. Pojawiły się nawet podejrzenia, że  Krystian związał się z Justyną.  Teraz Krystian rozwiał wątpliwości internautów i szczerze odpowiedział, czy spotyka się z Justyną z "Hotelu Paradise"! Krystian podczas relacji na InstaStories odpowiadał na pytania fanów. Jeden z fanów zapytał o jego życie uczuciowe i chciał się dowiedzieć, czy tajemnicza partnerka Krystiana to właśnie Justyna. Krystian zdementował plotki i przyznał, że nie spotyka się z żadną z uczestniczek "Hotelu Paradise". Jesteś z Justynką? Ona nie zaprzeczyła- napisał jeden z internautów. Nie, moja dziewczyna nie jest z HP- odpowiedział Krystian. Krystian dodał również, że jego...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik