Oliwia i Kuba wzbudzili wiele kontrowersji w ostatniej edycji "Hotelu Paradise". Niewielu uczestników wierzyło w siłę uczuć tych dwojga. Spięcia na etapie programu spowodowały, że para nie utrzymuje kontaktu ze wszystkimi mieszkańcami hotelu. Na urodzinowej imprezie Oliwii zabrakło kilku uczestników. Kto nie pojawił się na hucznym przyjęciu?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o znajomych z show - "nadal nam źle życzą"

"Hotel Paradise 5": Kto nie pojawił się na urodzinach Oliwii?

Związek Oliwii i Kuby wywołał skrajne emocje wśród mieszkańców "Hotelu Paradise". Na końcowym etapie programu niewielu z nich wierzyło w prawdziwość ich relacji. Rywalizacja spowodowana chęcią dojścia do finału spowodowała wiele napięć między uczestnikami. Ku zaskoczeniu niedowiarków para tworzy obecnie silny i szczęśliwy związek. Niestety nadal niektórzy uczestnicy "Hotelu Paradise" źle życzą Oliwii i Kubie. Z tego powodu para zdecydowała się ograniczyć kontakt z niektórymi osobami z programu. Oliwia, która obchodziła ostatnio swoje 23. urodziny zdecydowała zaprosić jedynie garstkę przyjaciół z "Hotelu Paradise".

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay wskazał najładniejszą dziewczynę w rajskim hotelu! Kto poza Elizą wpadł mu w oko?

Instagram/oliwia_hotelparadise5official

Oliwia zorganizowała urodziny w jednym z warszawskich klubów. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć jej ukochanego - Kuby, z którym Oliwia wydaje się być na prawdę szczęśliwa. Oprócz niego na urodzinach pojawił się Sevag, Grzesiek oraz Wiktoria.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Jay pokazał zdjęcie z niemowlakiem! Pojawił się też wymowny komentarz

Instagram/oliwia_hotelparadise5official

Na urodzinach Oliwii zabrakło między innymi Elizy i Jaya z "Hotelu Paradise", którzy przebywają obecnie w Londynie. Na zdjęciach z imprezy trudno szukać także Kaspra i Laury, którzy pojechali nad polskie morze, gdzie spędzają wakacje. Wśród uczestników nieobecnych na imprezie zabrakło także Mariki. Uczestniczka, która w programie miała dobry kontakt z Oliwią i Kubą poinformowała fanów na Instagramie, dlaczego nie pojawiła się na urodzinach Oliwii.

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Znamy datę premiery! Duże zmiany w emisji show

Instagram/m.m.worach

Nie mam w sumie z Oliwką kontaktu. Nie utrzymujemy go na co dzień, więc po co siebie zapraszać nawzajem - wyznała na Instagramie Marika.

Drogi niektórych uczestników ostatniej edycji "Hotelu Paradise" rozeszły się po programie. Oliwia w dniu swoich urodzin mogła jednak liczyć na grono najbliższych przyjaciół i widać, że była z tego powodu bardzo zadowolona.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Nana nagrała piosenkę do 6. sezonu! Jest teledysk

Instagram/oliwia_hotelparadise5official
Instagram/oliwia_hotelparadise5official
Instagram @oliwia_hotelparadise5official
Instagram/oliwia_hotelparadise5official
Reklama
Reklama
Reklama