Relacja Oliwii i Kuby z 5. edycji "Hotelu Paradise" od początku budziła wiele kontrowersji. Jak się jednak okazuje, pomimo iż para stworzyła szczęśliwy związek także poza kamerami Telewizyjnej Siódemki, wielu uczestników rajskiego hotelu nie życzy im dobrze. Oliwia zdobyła się na wymowny komentarz.

Reklama

"Hotel Paradise 5": Oliwia gorzko o znajomych z show

Choć niebawem widzów Telewizyjnej Siódemki czeka premiera 6. sezonu "Hotelu Paradise", wierni fani show nadal żyją wydarzeniami poprzednich edycji. Ogromne emocje wzbudzają m.in Eliza i Jay z "Hotelu Paradise", który pokazał w sieci zdjęcie z niemowlęciem, czy Laura i Kasper z "Hotelu Paradise", którzy pochwalili się radosną nowiną wyznając, że uczestniczka otworzyła własną markę odzieżową. Miniony sezon miłosnego hitu TVN7 przyczynił się również do rozwoju jeszcze jednego związku. Mowa oczywiście o Oliwii i Kubie, którzy od początku nie mieli łatwo. Para jednak pokonała przeciwności i po zakończeniu programu ogłosiła światu, że ich zażyłość przetrwała także po wyłączeniu kamer.

Niedawno jednak w sieci pojawiły się niepokojące doniesienia, a fani rajskiego hotelu zaczęli się zastanawiać, czy Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise" rozstali się, a wszystko przez ich InstaStories podczas jednego z festiwali. Ostatecznie para zaprzeczyła tym plotkom. Teraz Oliwia po raz kolejny zdobyła się na szczere wyznanie i podczas instagramowego Q&A w mocnych słowach wypowiedziała się na temat swojego związku i znajomych z "Hotelu Paradise".

- Co teraz mają do powiedzenia wszyscy uczestnicy, którzy tak krytykowali Waszą "do dupy" relację? - zapytał jeden z fanów.

Jej odpowiedź była natychmiastowa:

- Większość tak sądzi do tej pory, nadal nam źle życzą z tego co wiem i co widzę - zaczęła gorzko Oliwia z "Hotelu Paradise".

Instagram @oliwia_hotelparadise5official

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Nana nagrała piosenkę do 6. sezonu! Jest teledysk

Zobacz także

Ukochana Kuby dodała, że tylko nieliczni znajomi z "Hotelu Paradise" są im życzliwi i wierzą ich miłość.

- Tylko niektórzy zobaczyli i zrozumieli, jak jest naprawę. Tak szczerze to niech myślą sobie co chcą, ważne, że jestem szczęśliwa z Kubą i tyle. To się liczy najbardziej - podsumowała.

Instagram @oliwia_hotelparadise5official
Reklama

Z instagramowego konta Oliwii dowiadujemy się również, że w piątek, 5 sierpnia, uczestniczka "Hotelu Paradise" organizuje swoją wielką imprezę urodzinową. Jak dotąd udział w niej zadeklarowali m.in. Wiktoria, Sevag oraz Grzegorz. Czyżby to oznaczało, że tylko oni wierzą w miłość tej dwójki?

Instagram/kubi_hotelparadise5_official
Instagram/kubi_hotelparadise5_official
Instagram/oliwia_hotelparadise5official
Reklama
Reklama
Reklama