Kasper o relacji z Karoliną po Hotelu Paradise
Hotel Paradise/Player.pl/Instagram/kasper_hotelparadise5_official
TV-Show

"Hotel Paradise 5": Kasper gorzko o relacji z Karoliną. Powiedział jej o Laurze? 

Fani "Hotelu Paradise" chcą wiedzieć co o związku Kaspra i Laury sądzi Karolina, która zauroczyła się chłopakiem w trakcie show. Kasper stanowczo odpowiedział internautom!

Na początku "Hotelu Paradise" Karolina i Kasper wydawali się być stworzeni dla siebie. Szybko nawiązali dobrą relację, w której nie było nudno. Iskra pomiędzy uczestnikami zgasła na pewnym etapie programu, choć Karolina mocno wierzyła, że ich relacja będzie miała szczęśliwe zakończenie. Teraz Kasper oficjalnie ogłosił, że jest z Laurą. Jak ta informacja wpłynęła na relację Karoliny i Kaspra?

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 5": Kasper w szczerym wyznaniu o relacji z Karoliną 

Po zakończeniu "Hotelu Paradise" na fanów czekało kilka niespodzianek. Największym zaskoczeniem była informacja, że Kasper i Laura są parą po "Hotelu Paradise". Widzowie nie mogli doczekać się aż byli partnerzy z programu Kaspra i Laury skomentują ich związek. Grzegorz, z którym uczestniczka znalazła się w finale "Hotelu Paradise" przyznał na Instagramie, że kibicuje im w relacji i nie nosi w sobie żalu. Wszyscy byli ciekawi co na ten temat sądzi Karolina, która miała wielką nadzieję na relację z Kasprem, jednak uczestniczka nie skomentowała do tej pory  informacji o związku jej byłego partnera z Laurą. By zaspokoić głód fanów głos zabrał na Instagramie Kasper, który opisał jaką ma obecnie relację z Karoliną.

Wyjaśniliście sobie wszystko z Karoliną? - zapytali Kaspra fani.

Uczestnik, który dostaje masę pytań na temat jego relacji z Karoliną postanowił szczerze odpowiedzieć na nurtujące fanów pytanie. 

Tak, wszystko już było wyjaśnione w Panamie. Dostaje cały czas mnóstwo pytań o Karolinę i nasze relacje, ona pewnie też dostaje o mnie więc czas najwyższy już zakończyć temat - zaczął Kasper.

Kasper wyznał, że nie mają tak naprawdę żadnego kontaktu po programie, a Karolina nie rozmawiała z nim na temat jego związku z Laurą. 

Nie mamy żadnej kosy, nie mamy kontaktu, nie mieliśmy żadnej relacji po programie i nie rozmawiałem z nią o tym, że jestem z Laurą, bo jej to raczej nie obchodzi. W programie było zauroczenie i minęło, życzę jej wszystkiego dobrego i tyle - zamknął temat Kasper. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Kasper o relacji Oliwii i Kuby! "Niech mi utrą nosa! Niech mi pokażą, że jest inaczej"!

Kasper o relacji z Karoliną po Hotelu Paradise
Instagram/kasper_hotelparadise5_official

Przy okazji Q&A Kasper postanowił odpowiedzieć fanom na więcej pytań niż tylko to, o relację z byłą partnerką. Poproszony przez internautów o pokazanie jakiegoś wspomnienia z programu Kasper pokazał  zdjęcie z finału i zdradził, kiedy tak naprawdę jego relacja z Laurą się zaczęła. Uczestnik wyznał także, że obecnie ma bardzo dobre relacje z Wiktorią, która także była jego byłą partnerką oraz Grzegorzem - finalistą, który był w parze z Laurą do samego końca "Hotelu Paradise".

To była noc w Panamie już po finale, spędziłem tam dużo czasu z Laurką i to był moment, w którym zrozumiałem, że to co poczułem do niej w programie było prawdziwe, i że chcę spróbować z nią czegoś więcej po powrocie do Polski - wyznał Kaper.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Sevag o "aferze basenowej". Kto lepiej całuje - Wiktoria czy Laura?

Kasper o relacji z Karoliną po Hotelu Paradise
Instagram/kasper_hotelparadise5_official

Kasper i Karolina pomimo, że zbudowali w "Hotelu Paradise" dobrą relację czegoś zabrakło pomiędzy nimi. Po powrocie uczestniczki do programu Kasper nie miał już nadziei, że Karolina wróci i dostosował się do warunków programu. Przez krótką chwilę był nawet w parze z Laurą. Oboje od razu zaczęli świetnie się dogadywać i było czuć między nimi chemię. Finalnie oboje są w szczęśliwej relacji. Mamy nadzieję, że Karolina także znajdzie sobie kogoś, z kim będzie szczęśliwa.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Eliza i Jay szczerze o walce z depresją. "Nie można tego lekceważyć"!

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Przemek i Launo poczuli do siebie coś w Hotelu Paradise?
Instagram @przemek_hotelparadise4 @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek nie ma kontaktu z Launo?! "Przykro jak to oglądam"
Przemek i Launo mają konflikt po "Hotelu Paradise"? Uczestnik dosadnie skomentował to, co działo się za jego plecami w programie. Launo również zabrała głos. Będzie afera?

Przemek i Launo z "Hotelu Paradise" mają konflikt? Uczestnik odpowiedział na kilka pytań dotyczących ich relacji w programie. Nie ukrywa, że jest mu przykro, że w pewnym momencie partnerka się nim "znudziła" i przyznał, że jest zawiedziony tym, co działo się za jego plecami w "Hotelu Paradise". W dodatku wymienił uczestników, z którymi ma najlepszy kontakt i nie ma wśród nich Launo... Ona również wypowiedziała się na jego temat w mediach. Czy to początek kolejnego konfliktu między uczestnikami hitowego show TVN7?  Zobacz także:  „Hotel Paradise 4”: Przemek przyłapany z uczestniczką! I to nie z Launo! Z kim się spotyka? "Hotel Paradise 4": Przemek ma żal do Launo W 4. sezonie " Hotelu Paradise " nie brakuje emocji. Kontrowersje wywołała ostatnia Pandora poprzedzająca rajskie rozdanie, w którym program opuściła Wiktoria, a zaraz za nią Natka . Teraz wygląda na to, że powoli pojawiają się pierwsze konflikty pomiędzy najsilniejszą parą czyli Launo i Przemkiem, a to wszystko tylko podkręca obecność nowego uczestnika, Michała.  Czy sytuacje, które widzowie mają okazje obserwować w bieżących odcinkach "Hotelu Paradise" są początkiem konfliktu pomiędzy Launo a Przemkiem? Uczestnik zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań fanów, odnośnie jego relacji z dziewczyną. Wyznał, czy w programie czuł coś do Launo, czy traktował tę relację tylko, jako układ:  Chociaż byliśmy w jakimś stopniu dogadani, ja tę dziewczynę traktowałem naprawdę poważnie, ponieważ sami zauważyliście, że robiłem wszystko, żeby o nią dbać, żeby było jej dobrze i żeby niczego jej nie brakowało i nigdy nie poczuła się zdradzona bądź zagrożona przez inną dziewczynę.  Jednocześnie podkreślił, że nie żałuje, że to...

"Hotel Paradise 4": nowi uczestnicy w raju. Poznajcie Karolinę i Giovanniego
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Spięcie nowych uczestników! Giovanni wbija szpilę Karolinie
Podczas Pandory zrobiło się gorąco! Giovanni zakpił ze swojej partnerki na oczach wszystkich. Karolina ma już dość!

W "Hotelu Paradise" zrobiło się naprawdę gorąco! W najnowszym odcinku programu doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między Karoliną a Giovannim. Niestety, wszystko wskazuje na to, że nowi uczestnicy, którzy stworzyli parę, nie mogą się porozumieć. Giovanni i Karolina mają za sobą pierwsze spięcie w "Hotelu Paradise". Sprawdźcie, co się wydarzyło podczas Pandory! Giovanni z "Hotelu Paradise" wbija szpilę Karolinie Czwarta edycja "Hotelu Paradise" zaczyna się rozkręcać! Dziś wieczorem w programie zobaczyliśmy pierwszą Pandorę z uczestnikami najnowszej odsłony show. Padło sporo trudnych pytań, ale tego, co wydarzy się między Karoliną a Giovannim nie spodziewał się chyba nikt.  Karolina i Giovanni dopiero co dołączyli do programu, a już między doszło pomiędzy nimi do spięcia. Giovanni przy wszystkich zwrócił uwagę swojej partnerce!  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": w raju zawiązał się już pierwszy sojusz! Przystojniak będzie tego żałował? Podczas pierwszej Pandory w "Hotelu Paradise 4" Karolina usłyszała pytanie, czy myśli, że może z Giovannim stworzyć prawdziwą parę, zanim jednak uczestniczka zaczęła odpowiadać głos zabrał sam Giovanni! Bądź sobą - powiedział patrząc na Karolinę. Ja jestem cały czas sobą, ja w ogóle w żadnym momencie nie udawałam nikogo - zaczęła bronić się Karolina. Ja powiedziałem tylko bądź sobą - odpowiedział Giovanni.  Karolina przyznała, że jej zdaniem nie nadają z Giovannim na tych samych falach. Ja jestem bardzo energiczną osobą, Giovanni wydaje się bardzo spokojny - mówiła Karolina, ale Giovanni cały czas przerywał jej wypowiedź. (...) ja mówię, jakie jest moje pierwsze wrażenie. - Tak, tak pozwalam ci tak mówić - skomentowal...

Nathalia i Marcin w "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe, Instagram @nathalia_fok@
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nathalia komentuje zdradę Marcina! Tak zareagowała na jego seks z Karą
Kara i Marcin zbliżyli się w "Hotelu Paradise". Przyznał się, że boi się reakcji Nathali. Co na to uczestniczka?! Poznajcie stanowisko zakochanej Nathalii: "Nie szanuję takiego zachowania, jest mi źle z tego powodu i po prostu przykro"

Nathalia zabrała głos w sprawie seksu Marcina i Kary, który został wyemitowany w dzisiejszym odcinku " Hotelu Paradise ". Zachowaniem uczestnika byli zszokowani nawet koledzy z programu, którzy nawet nie chcieli sobie wyobrażać, co będzie czuła Nathalia, gdy się dowie:  - Nathalia zobaczy to będzie płakać.  - Na miejscu Nathalki czułabym się źle i byłoby mi przykro - mówiły Ola i Basia w programie.  Co na to Nathalia, która była zakochana w Marcinie i odchodząc z programu, miała nadzieję, że po powrocie do Polski będzie mogła kontynuować relację? Zobaczcie komentarz Nathalii!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin uprawiał seks z Karą w programie! "Jakby teraz Nathalka weszła..." "Hotel Paradise": Nathalia komentuje seks Marcina i Kary  Jeszcze kilka odcinków temu wydawać by się mogło, że Nathalia i Marcin to jedna z najsilniejszych par "Hotelu Paradise". Niedługo później Marcin uświadomił jednak partnerkę, że nie chce angażować się z związki a po programie chce stawiać na siebie. Problemy zaczęły się, gdy w programie pojawiła się Kara. To był pierwszy raz, kiedy absolutnie wszystkie dziewczyny poczuły się zagrożone i zazdrosne. Okazuje się, że nie bez powodu. Kara, mimo tego, że odpadłą od razu,  dostała drugą szansę powrotu do "Hotelu Paradise". Chwilę wcześniej decyzją Krzyśka, "Hotel Paradise" musiała opuścić Nathalia, a Marcin chciał honorowo oddać jej swoje miejsce. Jego podejście zmieniło się jednak, gdy ponownie zobaczył w programie Karę. Widzowie już wtedy zarzucali mu, że szybko uleczył swoje serce nową uczestniczką.  Pomiędzy Karą a Marcinem doszło do zbliżenia. Zdecydowali się na seks przed kamerami, co jednoznacznie można odebrać, jako przekreślenie wszystkiego, co...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik