Wiktoria Hotel Paradise Miłosz kłamał
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wiktoria gorzko o Miłoszu: "kłamał". Na jaw wychodzą nowe fakty

Wiktoria z "Hotelu Paradise" została zapytana o Miłosza. Uczestniczka randkowego show ujawniła nowe fakty, dotyczące relacji z jej byłym partnerem. Zarzuciła mu kłamstwo!

Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" już się skończyła, Wiktoria nadal wywołuje duże emocje wśród widzów miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki. Wokół uczestniczki jeszcze podczas emisji show pojawiły się liczne kontrowersje, które podzieliły zarówno fanów, jak i osoby przebywające na Zanzibarze. Niektórzy uznali ją za ofiarę, inni natomiast dostrzegli w niej manipulatorkę. Sama Wika wielokrotnie podkreślała, że udział w produkcji kosztował ją wiele nerwów i w pewnym momencie postanowiła odciąć się od wszystkiego, co ma związek z randkowym show. Internauci nadal są jednak bardzo ciekawi tego, co naprawdę zaszło między nią, a jej partnerem z programu - Miłoszem.

Niedawno Wiktoria zorganizowała Q&A, podczas którego ponownie otrzymała wiele pytań odnośnie "Hotelu Paradise". Uczestniczka ujawniła nowe fakty, dotyczące jej relacji z Miłoszem. Zarzuciła mu kłamstwo i zasugerowała, że gdyby nie wpływ innych osób z Zanzibaru, ich stosunki wyglądałyby dzisiaj zupełnie inaczej. Sprawdźcie, co zdradziła Wika.

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Wiktoria obwinia uczestników show o zniszczenie jej relacji z Miłoszem?

Wiktoria wielokrotnie podkreślała, że zamknęła już etap "Hotelu Paradise" i zostawiła go za sobą. Relacje, które publikowała dotychczas, wskazywały na to, że udział w randkowym show miał zgubny wpływ na jej samopoczucie i zdrowie psychiczne. Uczestniczka zszokowała widzów programu, gdy ujawniła, że po powrocie z Zanzibaru miała nerwicę i musiała rozpocząć terapię. Jej zdaniem została ukazana przez twórców produkcji w niekorzystnym świetle. Padły też oskarżenia o nękanie! Po tych oświadczeniach nie dało się nie zauważyć, że jej relacje z innymi uczestnikami bardzo się zmieniły. Do oskarżeń odniósł się wówczas Pan Lektor.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Łukasz zdradził, dlaczego zniknął z Instagrama. Ma poważne problemy zdrowotne!

Zanzibar Miłosz Wiktoria
Instagram @wiktoria_gasior

Choć większość uczestników odcięło się od zarzutów Wiktorii, nieco inne stanowisko w tej sprawie zajął Michał. Finalista "Hotelu Paradise" w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że "taka sytuacja nie powinna się wydarzyć" i "trzeba wziąć to na klatę". Niektórych widzów zaskoczył fakt, że Wika nie pojawiła się na uroczystej imprezie z okazji wielkiego finału czwartej edycji randkowego show. Uczestniczka dała jasno do zrozumienia, że nie zamierzała bawić się z osobami, których nie postrzega jako przyjaciół.

Przez większość czasu Miłosz był w gronie uczestników, którzy twierdzili, że utrzymują kontakt z Wiktorią. Warto przypomnieć, że oboje stanowili jedną z ulubionych przez widzów par. Fani "Hotelu Paradise" podejrzewali, że po zakończeniu programu udało im się stworzyć silny związek. Okazało się, że Wika i Miłosz rzeczywiście próbowali zbliżyć się do siebie po powrocie do Polski, jednak ostatecznie im się to nie udało. Dlaczego? To nie zostało do końca wyjaśnione, choć Wiktoria zasugerowała, że pokonała ich odległość.

Wiktoria i Miłosz po odejściu z Hotelu Paradise
Instagram @klaudia_el_dursi

Podczas Q&A, które Wiktoria niedawno poprowadziła na swoim Instagramie, fani chcieli wreszcie dowiedzieć się, co tak naprawdę zaszło między nią a Miłoszem. Odpowiadając na pytania internautów, Wika zdradziła, że wcale nie utrzymuje kontaktu z hotelowym partnerem i zarzuciła mu kłamstwo. Zasugerowała też, że gdyby inni uczestnicy nie mieli na niego takiego wpływu, ich relacja dzisiaj mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

Jakie macie relacje z Miłoszem? - zapytał jeden z fanów.

Nie mamy kontaktu - odpowiedziała Wika.

Wiktoria Hotel Paradise jak się czuje
@wiktoria_gasior

Miłosz jeszcze niedawno mówił, że macie kontakt - drążył internauta.

Kłamał - ucięła Wiktoria.

Wiktoria Hotel Paradise o Miłoszu
@wiktoria_gasior

Czy uważasz, że gdyby nie inni uczestnicy i ich wpływ na Miłosza, wasza relacja byłaby inna? - padło w kolejnym pytaniu.

Tak - stwierdziła uczestniczka.

Wiktoria Hotel Paradise nie ma kontaktu z Miłoszem
@wiktoria_gasior

"Hotel Paradise": Wiktoria czuje się wykorzystana przez Miłosza?

W trakcie ostatniego Q&A Wiktorii z "Hotelu Paradise" padło wiele gorzkich pytań. Uczestniczka już dawno nie odnosiła się tak szczerze do tego, co myśli o osobach, które wraz z nią przebywały na Zanzibarze. Jeden z fanów zapytał, czy Wika nie czuje się wykorzystana przez Miłosza. Dziewczyna udzieliła dość zagadkowej odpowiedzi, ale internauci mogą się domyślać, co miała na myśli.

Nie czujesz, że Miłosz cię w jakiś sposób może do swojego jakiegoś planu wykorzystał? - zapytał internauta.

Wiktoria Hotel Paradise o związku
@wiktoria_gasior

W odpowiedzi Wiktoria jedynie udostępniła uśmiechniętą buźkę. Być może nie chciała zrzucać całej winy na byłego partnera z "Hotelu Paradise"? Rozmawiając z fanami, Wika przyznała, że nie cierpi przez to, jak potoczyły się jej relacje z innymi uczestnikami. Po raz kolejny dała jasno do zrozumienia, że nie zaprzyjaźniła się z żadną z osób z randkowego show. Dodała jednak, że czasem zdarzy jej się rozmawiać z jednym chłopakiem, którego poznała podczas nagrywania produkcji. O kogo chodzi?

Wikusia, nie jest ci przykro, że z większością uczestników "Hotelu Paradise" nie masz kontaktu? Co czujesz w sercu? - zapytał fan.

Nie jest mi przykro. Nie miała tam przyjaciół i sami wiecie, jak było. Przyjaciół mam tutaj, w Warszawie. W realnym życiu. Z "Hotelu Paradise" mam tylko sporadycznie kontakt z Mateuszem - ujawniła.

Śledząc Q&A, mogliśmy się również dowiedzieć, że Wiktoria nadal nie znalazła miłości. Dodała, że szuka chłopaka. Co myślicie o jej gorzkich słowach na temat Miłosza? Myślicie, że rzeczywiście jej hotelowy partner ugiął się pod presją innych uczestników? Bez względu na to, kto ma rację, wygląda na to, że uczestnicy miłosnego show już do siebie nie wrócą.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4" Nana i Łukasz mają już plany na wspólny biznes? "Bardzo dobrze nam poszło"

Wiktoria zarzuca kłamstwo Miłoszowi
@wiktoria_gasior

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? 
Wiktoria i Miłosz to jedna z tych par "Hotelu Paradise 4", która budzi największe emocje. Ich relacja przetrwała próbę czasu?

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje nas zaskakiwać i z pewnością dostarcza wielu emocji, a jedną z kwestii, która najbardziej porusza fanów kontrowersyjnego show jest para Wiktorii i Miłosza. Relacja tej dwójki uczestników już zaliczyła jeden upadek, i choć chłopak rozmawia z pozostałymi mieszkańcami rajskiego hotelu o pozbyciu się swojej partnerki, wygląda na to, że łączące ich uczucie jest silniejsze niż konspiry i zdanie pozostałych bohaterów "Hotelu Paradise 4". Czyżby Wiktoria i Miłosz okazali się parą, która przetrwa po programie? Nowy post Kasi wzbudził sporo emocji, a o tej relacji wypowiedział się jeszcze jeden z uczestników! Jakby tego było mało, głos zabrał nawet sam Miłosz. Ich sekret wyszedł na jaw? Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise 4" są razem po programie? Miłosz to jeden z tych uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise" , który znalazł się w prawdziwej kropce, a wszystko przez... kobietę! Po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza i na chwilę stworzyła parę z Łukaszem, chłopak zdecydowanie stracił do niej zaufanie, a pozostali uczestnicy nie przestają podjudzać go przeciwko swojej partnerce. Cóż, chłopak jest pomiędzy młotem, a kowadłem i nie ukrywa, że Wiktoria nie tylko wizualnie bardzo go pociąga, ale również, że łączy ich coś wyjątkowego. Czyżby właśnie wyszło na jaw, że uczestnik czwartej edycji "Hotelu Paradise" po raz kolejny postanowił posłuchać głosu serca i on i Wiktoria są razem po powrocie z rajskiego Zanzibaru?         Wyświetl ten post na Instagramie.                    ...

Wiktoria wybiera Miłosza na rajskim rozdaniu
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Zobaczcie, jak skomentował jej ostatnie zdjęcie
Wiktorię i Miłosza połączyło prawdziwe uczucie w "Hotelu Paradise", ale czy ich relacja przetrwała? Ten komentarz może na to wskazywać!

Wiktoria i Miłosz z "Hotelu Paradise" wciąż są parą? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani programu Telewizyjnej Siódemki. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero za kilka tygodni, kiedy zakończy się uwielbane przez widzów randkowe show, ale my już teraz patrzymy jak wyglądają relacje Wiki i Miłosza. Co ciekawe, ostatnio Miłosz bardzo wymownie skomentował zdjęcie Wiktorii... Miłosz z "Hotelu Paradise" komentuje zdjęcie Wiktorii Relacja Wiktorii i Miłosza z "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudzała ogromne emocje nie tylko wśród widzów, ale przede wszystkim wśród pozostałych uczestników programu. Grupa nie akceptowała Wiktorii i robiła wszystko, żeby się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Koledzy namawiali Miłosza, żeby związał się z inną uczestniczką. I chociaż Miłosz przyznał, że poczuł coś do Wiki, w pewnym momencie wyrzucił ją z programu. Miłosz szybko tego pożałował i miał nadzieję, że jego partnerka jeszcze wróci do programu. Tak się stało, a Wiktoria dała mu kolejną szansę.  Niestety, szczęście Wiktorii i Miłosza nie trwało zbyt długo i po jakimś czasie Miłosz odpadł z programu. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz musiał opuścić program! Wiktoria udawała smutek? Po tym, jak Miłosz odpadł z programu Wiktoria została połączona  w parę z nowym uczestnikiem, Łukaszem.  Ale czy jej relacja z Miłoszem przetrwała próbę czasu i po powrocie do Polski są razem? Para wciąż nie zdradziła, jak potoczyły się ich losy, ale patrząc na ostatni komentarz Miłosza i reakcję Wiktorii, możey domyślać się, że wciąż mają bardzo dobre relacje. Wiktoria opublikowała ostatnio zdjęcie z koleżanką, a w komentarzach pojawiły się wymowne emotki od Miłosza. Jak zareagowała Wiki? ...

Czy Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise są dalej razem
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria zdradza kulisy rozstania z Miłoszem! To początek wojny?
Wiktoria z 'Hotelu Paradise" wyjawiła, co było powodem rozstania z Miłoszem! To m. in. przez niego nie świętowała finału z innymi!

Za nami wielki finał "Hotelu Paradise". Tym razem uczestnicy świętowali to wydarzenie dość hucznie. Finałowy odcinek, w którym Sara rzuciła kulą Michałowi i pozbawiła go głównej wygranej, oglądali wspólnie na wielkim ekranie w kinie. Widzowie od razu zauważyli, że brakuje tam Wiktorii. Początkowo powiedziała, że woli się skupić na rodzinie niż na zabawie z ludźmi, z którymi nie ma nawet kontaktu. Tym razem ponownie poruszyła temat swojej nieobecności na imprezie z okazji finału "Hotelu Paradise" i przyznała, że to... przez Miłosza! Opowiedziała o kulisach ich rozstania:  Bo powiedziałam, że leczę się psychiatrycznie i stwierdził, że nie można mi powiedzieć "nie"? - wyznała na transmisji na żywo na Instagramie  Zobaczcie, co zdradziła Wiktoria.  "Hotel Paradise 4": Wiktoria ujawnia kulisy rozstania z Miłoszem Podczas hucznej imprezy "Hotelu Paradise" widzowie dowiedzieli się, że Łuki i Kejti są parą. Swój związek potwierdzili także Nana i Łukasz, którzy nie szczędzili sobie czułości na ściance . Z kolei Mati i Vanessa wyznali, że nie są już razem. Niedługo po emisji finału okazało się także, że związek Sary i Przemka to już przeszłość. Dużym szokiem było również rozstanie Miłosza i Wiktorii. Uczestnik napisał w sieci:  Kończąc spekulacje, nie jesteśmy razem z Wiki. Próbowaliśmy, ale zwyczajnie, po ludzku Nam nie wyszło. Darujcie sobie szukanie winnych. Mamy kontakt (...) Widzowie od razu również zwrócili uwagę na nieobecność Wiktorii podczas imprezy. Uczestniczka napisała, że nie chciała spędzać czasu z osobami, z którymi nie utrzymuje kontaktu. Niedawno jednak zdecydowała się podczas transmisji na żywo zdradzić fanom nieco więcej szczegółów na temat swojej...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner