Łukasz Hotel Paradise o stanie zdrowia
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show

"Hotel Paradise": Łukasz zdradził, dlaczego zniknął z Instagrama. Ma poważne problemy zdrowotne!

Od pewnego czasu Łukasz z "Hotelu Paradise" rzadko był aktywny w mediach społecznościowych. Uczestnik show wreszcie zdradził powód. Okazało się, że ma duże problemy ze zdrowiem.

Chociaż czwarta edycja "Hotelu Paradise" już za nami, fani randkowego programu TVN7 nadal z wypiekami na twarzy śledzą dalsze losy uczestników - w tym również Łukasza. Zwłaszcza że po zakończeniu ostatniego sezonu miłosnego show Łuki zdradzał internautom zakulisowe smaczki produkcji. Duże zainteresowanie wzbudziła również jego relacja z Kejti. W ostatnim czasie jednak uczestnik zniknął z mediów społecznościowych. Okazało się, że miał bardzo ważny powód, by zrobić sobie przerwę od Instagrama.

Wreszcie widzowie "Hotelu Paradise" dowiedzieli się, dlaczego Łukasz przestał regularnie aktualizować swój profil w mediach społecznościowych. Uczestnik zdradził, że już od pewnego czasu czuł się gorzej, dlatego musiał zająć się swoim zdrowiem, z którym - jak się okazało - nie jest najlepiej. Co ujawnił Łuki?

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise": Łukasz szczerze o problemach zdrowotnych. "Były to stany podobne do omdleń"

Po przerwie od mediów społecznościowych Łukasz z "Hotelu Paradise" odezwał się do swoich fanów na Instagramie. Uczestnik randkowego show TVN7 zdradził, że jego mniejsza aktywność spowodowana jest problemami ze zdrowiem.  Nie zapomniał też podziękować internautom, którzy wspierali go przez cały ten czas i zaoferowali mu pomoc. Bez tego być może nadal nie wiedziałby, co mu dolega.

Jak mogliście zauważyć, ostatnio jest mnie tu naprawdę bardzo mało. To ze względu na moje problemy zdrowotne. Z tego miejsca chciałbym wam podziękować za wszystkie wiadomości. (...) Bardzo wam dziękuję za zaangażowanie, za pomoc, którą otrzymałem - powiedział na wstępnie Łuki.

Początkowo uczestnik "Hotelu Paradise" sam nie wiedział, skąd wzięło się jego niskie samopoczucie. Łukasz ujawnił, że w ostatnich tygodniach towarzyszyło mu ciągłe uczucie wyczerpania. Okazało się, że nawet po przespanej nocy nie mógł zebrać sił, żeby normalnie funkcjonować. Do niedawna Łuki podejrzewał, że to efekt ubiegłego roku, który był bardzo intensywny. Myślał, że nie doszedł do siebie po przygodzie z miłosnym programem, która wiązała się z wyjazdami i imprezami.

Łukasz Hotel Paradise choruje
@lukasz_hotelparadise4

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Klaudia El Dursi pokazała nagranie z pierwszego Rajskiego Rozdania! "Ważny wieczór"

Moje problemy zaczęły się od tego, że wracałem do domu bardzo zmęczony. Rano w ogóle nie mogłem wystartować, tłumaczyłem sobie to tym, że moje życie przez "hotel" stało się bardzo aktywne - dużo wyjazdów, spotkań, imprez, wszystkiego... - mówił.

Z czasem jednak Łukasz zaczął obserwować jeszcze bardziej niepokojące objawy. Uczestnik "Hotelu Paradise" przyznał, że miewał stany przypominające omdlenia. Chociaż odżywiał się i spał, to ciągle brakowało mu sił na nawet najprostsze czynności. Zdarzało się, że czuł się słabo także podczas jazdy samochodem. Życie Łukiego zaczęło się kręcić wokół spania, które i tak nie przynosiło regeneracji.

Ale doszło do tego stopnia, że w pracy, czy jadąc w samochodzie dochodziło do takich sytuacji, że po zjedzeniu lub nawet na czczo oczy zaczynały mi uciekać i były to stany podobne do omdleń czy zasypiania. Po pracy przychodziłem do domu, jedyne o czym myślałem to łóżko. Zero, totalnie zero siły - wyjaśnił.

Łukasz Hotel Paradise ma problemy zdrowotne
@lukasz_hotelparadise4

Wreszcie Łukasz poważnie skupił się na swoim zdrowiu i wybrał się do specjalistów. Po konsultacji wyszło na jaw, że jego organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Lekarze zdiagnozowali u niego duże problemy z gospodarką cukrową. Uczestnik "Hotelu Paradise" ujawnił, że wyniki badań pozostawiają wiele do życzenia. Nie ukrywał też, że najprawdopodobniej sam doprowadził do takiego stanu, prowadząc niezdrowy tryb życia.

Po wstępnych badaniach doszliśmy do wniosku, że mam bardzo duże problemy z gospodarką cukrową. (...) Takie wyniki mają ludzie z cukrzycą. Także nie jest za wesoło, ale też wiem, że doprowadziłem się tak naprawdę do tego sam. Codziennie potężna ilość energetyków, nieregularność w jedzeniu, to jedzenie było totalnie syfiaste. Traktowałem swój organizm jak totalny śmietnik - dodał.

Łukasz Hotel Paradise ma problemy
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Hotel Paradise": Czy Łukasz i Kejti nadal są parą?

Po zakończeniu czwartej edycji programu "Hotel Paradise" Łukasz i Kejti zaskoczyli wszystkich tym, że są razem. W trakcie emisji randkowego show wszystko wskazywało na to, że między uczestnikami jednak nie ma chemii. Sam Łuki przyznał, że zaczął lepiej poznawać partnerkę dopiero pod koniec programu. 

Na imprezie z okazji wielkiego finału "Hotelu Paradise" Łukasz i Kejti pocałowali się, szokując wielu widzów programu. Uczestniczka także w wymowny sposób odniosła się do ich relacji i odpadnięcia z show, pisząc: "Przegrałam bitwę, ale wygrałam wojnę". Później w rozmowie z internautami ujawniła, że na Zanzibarze wszyscy musieli grać w grę, która nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dodała, że dopiero z czasem między nią i Łukim zaczęło iskrzyć.

Łukasz Hotel Paradise czy jest z Kejti
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: "Hotel Paradise": Natka zwróciła się do uczestników 5. edycji. Zaliczyła wpadkę i zdradziła za dużo?

Prawdziwe relacje nawiązują się po programie. Po prostu, coś zaiskrzyło, kontakt się zdecydowanie polepszył, zaczęliśmy się spotkać i tak wyszło - napisała.

Jednak ostatnio Kejti nie pojawia się na Instagramie Łukasza. Czy związek pary ostatecznie nie przetrwał jednak próby czasu? Z fotografii można też wywnioskować, że uczestnicy nie bawili się razem w sylwestrową noc. Jaka jest prawda? Być może dowiemy się niedługo.

Kejti z Hotelu Paradise o dzieciach z Łukim
East News ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Instagram @kejti_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise": Kejti jest w ciąży? Fani ruszyli z gratulacjami. Zabrała głos
Czy Kejti i Łukasz z "Hotelu Paradise" spodziewają się dziecka? "Dziękuję za pytania odnośnie ciąży " - zaczęła Kejti. Potwierdziła?

Kejti i Łuki z "Hotelu Paradise" spodziewają się dziecka? Po ostatniej aktywności uczestniczki na Instagramie, fani nie mieli wątpliwości i pospieszyli z gratulacjami. Kejti od razu odniosła się do ogromu wiadomości, które otrzymała:  Dziękuję za te wszystkie pytania odnośnie ciąży i gratulacje - zaczęła Miała jednak fanom do powiedzenia coś jeszcze. Czy potwierdziła ich domysły? Poznajcie szczegóły.  "Hotel Paradise": Kejti i Łukasz spodziewają się dziecka?  Kejti i Łuki nie mieli najprzyjemniejszych początków w "Hotelu Paradise". W końcu kiedy uczestniczka dołączyła do grupy, wszyscy byli już na tyle zżyci, że nie miała szans rozbić żadnej z par. Co więcej to właśnie decyzją Łukiego musiała spakować walizki i opuścić rajski "Hotel". Była jedną z uczestniczek, która spędziła w programie najmniej czasu. Kiedy razem z Łukim pojawili się na ściance podczas świętowania emisji finału "Hotelu Paradise" fani przecierali oczy. Kejti i Łuki nie szczędzili sobie czułości po raz pierwszy potwierdzając, że są razem.  Kejti z "Hotelu Paradise" jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie wdaje się z nimi w dyskusję. Jednak jedna z jej odpowiedzi zaskoczyła ich szczególnie: - Kiedy drineczek? Stęskniłam się  - brzmiało jedno z pytań - Za 7 miesięcy -  odpowiedziała Kejti  To pytanie mocno zaintrygowało fanów, którzy zaczęli snuć domysły, czy Kejti właśnie delikatnie nie potwierdziła, że wraz z Łukaszem spodziewają się dziecka! Uczestniczka zabrała głos i rozwiała wątpliwości fanów. Co powiedziała?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4". Nana zaskoczyła wyznaniem o Łukaszu: "Te 9 miesięcy..." Fani "Hotelu Paradise"...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @wiktoria_gasior
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Wiktoria z "Hotelu Paradise" opowiedziała o tym, jak pogorszyły się jej relacje z Łukaszem. Dziewczyna w ostrych słowach skomentowała zachowanie uczestnika. Co się stało?

Wokół Wiktorii z "Hotelu Paradise" pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Dziewczyna nie miała zbyt dobrych relacji z innymi uczestnikami w trakcie nagrywania programu. Jeszcze przed zakończeniem emisji randkowego show TVN7 Wiktoria stwierdziła, że udział w programie miał destrukcyjny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Oprócz tego zasugerowała, że była poniżana przez innych członków ekipy, co postawiło osoby odpowiedzialne za program w złym świetle. Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca, Wiktoria od czasu do czasu wciąż komentuje udział w programie. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie utrzymuje już kontaktu z innymi uczestnikami. Była mieszkanka rajskiej willi na Zanzibarze nie ukrywa, że ma wielki żal do kilku osób, które w programie uznawała za bliskich przyjaciół. Niedawno na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak rozpadła się jej relacja z Łukaszem. O co poszło? "Hotel Paradise 4": Wiktoria odcięła się od pozostałych uczestników show Historia konfliktu między Wiktorią, a resztą uczestników "Hotelu Paradise" to opowieść na całą nową edycję. Dziewczyna nie dogadywała się przede wszystkim z Ohą i Launo . Dochodziło do ostrych komentarzy, a nawet podsuwania sobie starych drinków do wypicia. Część widzów uznała, że w pewnym momencie granica dobrego smaku została przekroczona. Chodź później, niektórzy wyrazili skruchę, nie poprawiło to atmosfery. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria kolejny raz uderza w produkcję! "Waliłam pięściami w ścianę" W trakcie emisji "Hotelu Paradise" Wiktoria oskarżyła również produkcję. Uczestniczka randkowego show w mediach społecznościowych zarzuciła ekipie odpowiedzialnej za program, że ta pozwoliła ją nękać....

Hotel Paradise: Kejti i Łukasz
East News/Adam Jankowski Reporter
TV-Show
"Hotel Paradise" Kejti komentuje związek z Łukaszem: "Przegrałam bitwę, ale wygrałam wojnę"
"Hotel Paradise 4" okazał się być początkiem związku dla kolejnej pary! Kejti z rozczuleniem pisze o Łukaszu i blokuje komentarze fanów! O co chodzi?

"Hotel Paradise 4" zdecydowanie nie należał do najbardziej romantycznych. Single walczący nie tylko o uczucia, ale też o sławę i pieniądze nie tworzyli zbyt mocnych par. Oprócz Wiktorii i Miłosza niemal żadna para nie była tam dla uczucia, a raczej dla układu, który zawarła. Historia Łukasza i Kejti nie była zbyt szczęśliwa. Nie dość, że niemal nie mieli czasu się poznać, to Kejti odpadła z programu właśnie przez Łukiego. Jak widać, ten incydent nie wpłynął na ich relację, bo - jak się okazało - narodziło się między nimi prawdziwe uczucie! Kejti zdecydowała się jako pierwsza to skomentować, w bardzo romantyczny sposób! Spodziewalibyście się? "Hotel Paradise 4" Kejti i Łukasz są razem! "Dziękuję Ci za wszystko" Kejti w "Hotelu Paradise 4" nie grała zbyt długo. Choć piękna, ciemnowłosa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na facetach, to weszła w momencie, gdy większość par była mocna i niemal nie do rozbicia. Kejti pojawiła się w programie tuż przed tym, jak odpadł z niego Miłosz. Wówczas na jego miejsce pojawił się Łukasz, który automatycznie stworzył parę z Wiktorią. Zanim do tego doszło, Wiktoria odnalazła w Kejti bliską osobę i szczerą koleżankę, właściwie jedyną przychylną jej osobę w raju. Gdy zaś okazało się, że zarówno Kejti jak i Wiktoria mają walczyć o Łukasza, ich stosunki mocno się oziębiły i do samego końca ostro rywalizowały. Faktycznie podczas rajskiego rozdania za Łukaszem stanęła Wiktoria i Kejti. Uczestnik postanowił budować coś więcej z Wiką i tym samym wysłał Kejti do domu:  Postawiłem wszystko na nią! W tamtej chwili nie interesowało mnie to, co było, bo to my tworzymy swoją historię. Wiem, że to, co łączyło w hotelu Wiktorię i Miłosza było czymś o wiele większym niż układ i na każdym kroku mówiła...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner