"Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała mamę. Wyglądają jak... klony!
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Wiktoria o terapii i nękaniu w show. "Doświadczyłam drugiej traumy życiowej"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" opowiedziała fanom o terapii, której się poddała i życiowych traumach. Sama nie ma wątpliwości, że była nękana w trakcie nagrywania randkowego show.

Historia Wiktorii z "Hotelu Paradise" wywołała wielkie kontrowersje zarówno wśród uczestników programu TVN7, jak i widzów. Dziewczyna w pewnym momencie stwierdziła, że producenci randkowego show pokazali ją w niekorzystny sposób. Oświadczyła też, że udział w czwartej edycji miał na nią zgubny wpływ i skończyła z załamaniem nerwowym. Twórcy w odpowiedzi podkreślili, że zareagowaliby, gdyby komukolwiek z ekipy na Zanzibarze działa się krzywda.

Niedawno Wiktoria z "Hotelu Pardise" poprowadziła live'a na swoim Instagramie, w którym opowiedziała fanom o osobistych problemach. Uczestniczka show przyznała, że od pewnego czasu chodzi na terapię. Ujawniła również, że w życiu spotkały ją traumy. Dała jasno do zrozumienia, że na rajskiej wyspie padła ofiarą nękania. Co spotkało Wikę?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": Wiktoria odcięła się od produkcji

Po zakończeniu czwartej edycji "Hotelu Paradise" Wiktoria - w przeciwieństwie do większości uczestników - nie czuła, że udział w randkowym show otworzył jej drzwi do kariery w mediach. Podczas gdy członkowie ekipy z Zanzibaru wspólnie imprezowali i opowiadali fanom o tym, jak bawili się w rajskim hotelu, Wika niemal całkowicie odcięła się od produkcji TVN7. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka mocnych wpisów, z których wynika, że ma duży żal zarówno do kolegów i koleżanek oraz twórców programu. Obwiniła ich między innymi za swój zły stan psychiczny.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz wbijają szpilę Miłoszowi i Wiktorii?! "I co teraz?"

Trudne chwile u Miłosza z Hotelu Paradise
Instagram @wiktoria_gasior @mily_mo_

Wiktoria nie pojawiła się na imprezie z okazji finału "Hotelu Paradise". Dała jasno do zrozumienia, że nie utrzymuje kontaktów z większością uczestników. Potwierdziła też, że nie udało jej się stworzyć bliższej relacji z Miłoszem, choć po powrocie do Polski oboje się starali.

Nie jest tajemnicą, że Wika popadła w konflikt z częścią ekipy w trakcie kręcenia programu. Jej koledzy i koleżanki z show twierdzą, że nie mają sobie nic do zarzucenia, jednak Michał w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że "trzeba wziąć to na klatę".

"Hotel Paradise 4": Wiktoria opowiedziała o nękaniu w show

W ostatnim czasie Wiktoria zdecydowanie rzadziej poruszała temat "Hotelu Paradise". Niedawno jednak opublikowała na swoim Instagramie nagranie, w którym opowiedziała o terapii i traumach, jakie doświadczyła w życiu. Po raz kolejny przyznała, że w trakcie kręcenia randkowego show TVN7 była nękana i izolowana. Dodała, że mimo nieprzyjemnych doświadczeń nie chciała rezygnować z udziału w produkcji.

Wiktoria z Hotelu Paradise była nękana
@wiktoria_gasior

Jak wiecie, zaczęłam terapię jakiś czas temu przez wiele rzeczy, które działy się w moim życiu. Doświadczyłam drugiej traumy życiowej. Pierwszą moją traumą było wyizolowanie i nękanie psychiczne w podstawówce. (...) Emocjonalnie ten temat został kompletnie nieprzepracowany przeze mnie. I dlatego, jak byłam w hotelu i zobaczyłam, że dochodzi do tego samego tematu, do tej samej sytuacji, czyli że schemat się powiela, ja to zaakceptowałam. Ja widziałam, że jest nękanie psychiczne, ale emocjonalnie to było nieprzepracowane. Gdyby emocjonalnie było to przeze mnie przepracowane, powiedziałabym "no way, ja w to nie wchodzę, wychodzę stąd". Szczerze mówiąc, ani razu mi nie przyszło do głowy, żeby stamtąd odejść, bo przecież mam na imię Wiktoria, a to oznacza "zwycięstwo" - powiedziała.

Trauma, której doświadczyłam w życiu, była tak głęboka, że weszła aż w struktury mojego organizmu - dodała.

Wiktoria z Hotelu Paradise o terapii
@wiktoria_gasior

W dalszej części Wika zdradziła fanom, na jaką terapię uczęszcza i jakie ćwiczenia wykonuje. W trakce live'a podzieliła się też dość nietypową informacją. Wiktoria stwierdziła, że ciążyła na niej... klątwa. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zapewniła, że na szczęście została już z niej zdjęta. Na koniec postanowiła, że nie będzie odpowiadała na kolejne pytania, ponieważ chciała skupić się wyłącznie na psychoterapii.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria w emocjonalnym wpisie: "Miałam dość. Przerosło mnie to"

Co myślicie o Wiktorii? Uważacie, że pozostali uczestnicy nie byli fair w stosunku do niej? A może patrzycie na ten konflikt z zupełnie innej strony?

Wiktoria z Hotelu Paradise zdradza kulisy rozstania z Miłoszem
Mat. prasowe TVN

Hotel Paradise: Wiktoria
Instagram/wiktoria_gasior
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria pokazała swoje nagie zdjęcia! Zrobiła to w szczytnym celu
Wiktoria z "Hotelu Paradise" wystąpiła w nagiej sesji i postanowiła pokazać swoim fanom jej efekty. Dlaczego zdecydowała się na tak odważne zdjęcia?

Wiktoria z "Hotelu Paradise" na bieżąco informuje swoich fanów, co dzieje się w jej życiu. Tym razem uczestniczka 4. edycji show TVN7 wybrała się na wernisaż, podczas którego mogła oglądać swoje nagie zdjęcia! Wiktoria Gąsior w swojej relacji na InstaStories opowiedziała, co skłoniło ją do wzięcia udziału w odważnej sesji i jak się okazało, cel był szczytny. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Wiktoria pokazała zdjęcia sprzed lat. Tak wyglądała przed poprawkami wyglądu! Wiktoria z "Hotelu Paradise" pochwaliła się nagimi zdjęciami Wiktoria z "Hotelu Paradise" jest jedną z najbardziej popularnych uczestniczek czwartej edycji show. Wiki ma już prawdziwą armię fanów, którzy śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Jej profil obserwuje już ponad 425 tys. osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem! Wiktoria jednak od czasu opublikowania emocjonalnego nagrania , odcięła się od tego, co aktualnie dzieje się w show. Nie komentuje wydarzeń w programie ze swoim udziałem i skupia się na tym, co dzieje się teraz w jej życiu. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Miłosz ma żal do Wiktorii?! Opublikował w sieci zaskakujący komentarz!   A ostatnio w życiu Wiktorii z "Hotelu Paradise" dzieje się naprawdę dużo! Wiele sukcesów zawodowych i radykalna zmiana fryzury , to tylko część ostatnich wielkich wydarzeń w jej życiu. Teraz z kolei dowiadujemy się o akcji charytatywnej, w której Wiktoria zdecydowała się wziąć udział.   Jak się okazało, Wiktoria wystąpiła w nagiej sesji, a jej efektami postanowiła się pochwalić fanom. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zdecydowała się na zrobienie tak odważnych zdjęć na potrzeby wyjątkowego kalendarza, z którego dochód ze...

"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl, Instagram @wiktoria_gasior
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Wiktoria ostro o Łukaszu. "To mnie bardzo zabolało". Rzeczywiście przesadził?
Wiktoria z "Hotelu Paradise" opowiedziała o tym, jak pogorszyły się jej relacje z Łukaszem. Dziewczyna w ostrych słowach skomentowała zachowanie uczestnika. Co się stało?

Wokół Wiktorii z "Hotelu Paradise" pojawiło się mnóstwo kontrowersji. Dziewczyna nie miała zbyt dobrych relacji z innymi uczestnikami w trakcie nagrywania programu. Jeszcze przed zakończeniem emisji randkowego show TVN7 Wiktoria stwierdziła, że udział w programie miał destrukcyjny wpływ na jej zdrowie psychiczne. Oprócz tego zasugerowała, że była poniżana przez innych członków ekipy, co postawiło osoby odpowiedzialne za program w złym świetle. Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca, Wiktoria od czasu do czasu wciąż komentuje udział w programie. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie utrzymuje już kontaktu z innymi uczestnikami. Była mieszkanka rajskiej willi na Zanzibarze nie ukrywa, że ma wielki żal do kilku osób, które w programie uznawała za bliskich przyjaciół. Niedawno na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak rozpadła się jej relacja z Łukaszem. O co poszło? "Hotel Paradise 4": Wiktoria odcięła się od pozostałych uczestników show Historia konfliktu między Wiktorią, a resztą uczestników "Hotelu Paradise" to opowieść na całą nową edycję. Dziewczyna nie dogadywała się przede wszystkim z Ohą i Launo . Dochodziło do ostrych komentarzy, a nawet podsuwania sobie starych drinków do wypicia. Część widzów uznała, że w pewnym momencie granica dobrego smaku została przekroczona. Chodź później, niektórzy wyrazili skruchę, nie poprawiło to atmosfery. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Wiktoria kolejny raz uderza w produkcję! "Waliłam pięściami w ścianę" W trakcie emisji "Hotelu Paradise" Wiktoria oskarżyła również produkcję. Uczestniczka randkowego show w mediach społecznościowych zarzuciła ekipie odpowiedzialnej za program, że ta pozwoliła ją nękać....

Wiktoria przestraszyła się Marii w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe Hotel Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Fani mają żal do Wiktorii! "Co ty zrobiłaś". Uczestniczka odpowiedziała!
Głos Wiktorii zaważył na tym, że Kuba i Kasia musieli opuścić "Hotel Paradise". Internauci nie rozumieją jej decyzji, dlatego dziewczyna postanowiła wytłumaczyć ten krok.

Miniony odcinek "Hotelu Paradise 4" przyniósł widzom wiele emocji. Z programu, decyzją pozostałych mieszkańców hotelu, odpadli Kuba i Kasia. Dla wielu fanów ta decyzja jest niezrozumiała, a w szczególności internauci są zawiedzeni zachowaniem Wiktorii, która oddała głos właśnie na tę parę. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat. Z tego też względu Wiktoria zdecydowała się na nie odpowiedzieć na swoim InstaStories. Teraz już wszystko jest jasne! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Kuba ostro o zachowaniu uczestników i nowej edycji! "Toksyczna atmosfera" "Hotel Paradise 4": Dlaczego Wiktoria oddała głos na Kubę i Kasię? W czwartej edycji "Hotelu Paradise"  co chwila dochodzi do zaskakujących zwrotów akcji i tak naprawdę żaden z uczestników nie może czuć się pewnie w programie. Ostatnio mieszkańcy hotelu brali udział w grze, która niosła za sobą przykre konsekwencje. Dwie pary, które jako ostatnie dotarły na metę, trafiły do strefy zagrożenia. Jak się okazało, najsłabiej poradzili sobie Launo Klaudia i Przemek oraz Wiktoria i Miłosz. Jednak ze względu na to, że Kuba zdecydował się podejrzeć hasło od przeciwników, to jednak on razem z Kasią trafili do strefy zagrożenia, a Wiktoria i Miłosz mogli odetchnąć z ulgą.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani wściekli na reakcję Marii po przeparowaniu: "Wyrzućcie ją,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner