"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"
Screen programu "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise 4": widzowie wściekli na zachowanie Przemka względem Wiktorii: "zero klasy"

Wielki powrót Wiktorii do "Hotelu Paradise" zaskoczył nie tylko widzów, ale też graczy. Jednak reakcja Przemka na jej widok sprawiła, że w sieci zawrzało. Internauci wróżą mu opuszczenie show.

Wiktoria od pierwszych chwil swojego pobytu w "Hotelu Paradise" wzbudzała ogromne emocje. Najpierw pozostałe uczestniczki okrzyknęły ją najbrzydszą mieszkanką rajskiego hotelu, jednak to był dopiero początek jej problemów. Izolowana od reszty grupy dziewczyna, czuła się nękana przez współzawodników, jednak to cios zadany przez jej telewizyjnego partnera, Miłosza, najbardziej ją zabolał. Chłopak wraz pozostałymi uczestnikami uknuł zmyślny plan pozbycie się Wiki z programu, który bez z mrużenia oka zrealizował. Nic więc dziwnego, że gdy po kilku dniach od wyrzucenia z programu, Wiktoria powróciła do "Hotelu Paradise", zarówno widzowie, jak i pozostali gracze nie kryli swojego zaskoczenia.

Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? 👊🏼 Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było?🙈🥰 - zapytała na swoim Instagramie

I choć Miłosz nie krył swojego zadowolenia z widoku pięknej blondynki, to pozostali uczestnicy show wyraźnie nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Jej powrót nie zachwycił szczególnie Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W sieci natychmiast zawrzało, a sympatycy miłosnego show TVN 7 nie pozostawili na chłopaku suchej nitki.

Zobacz także: Hotel Paradise 4: Widzowie o powrocie Wiktorii: "Nie zasługujesz na nią Miłosz"

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 4": wielki powrót Wiktorii wzburzył uczestników

W 4. w 4. edycji  "Hotelu Paradise" akcja ani na chwilę nie zwalnia, a skomplikowane relacje uczestników są coraz bardziej zawiłe. Jak dotąd jedyną parą, która gwarantowała, że jest ze sobą z powodu prawdziwych uczuć byli Miłosz i Wiktoria, jednak presja grupy, by wyrzucić dziewczynę z programu, okazała się być silniejsza niż słowa i uczucia tych dwojga. Po głośnej "Pandorze", w której gracze wręcz zlinczowali Wiktorię, widzowie stacji TVN zarzucili produkcji przemoc psychiczną nad Wiktorią.  Doszło nawet do tego, że stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4". Głos w sprawie zajął również Pan Lektor, a oraz prowadząca program Klaudia El Dursi

Screen Programu "Hotel Paradise"

I gdy wydawało się mogło, że pomimo tych trudnych chwil, to właśnie telewizyjny partner Wiki będzie dla niej największym wsparciem, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Miłosz odesłał Wiktorię do domu, czego pożałował niemal w tej samej chwili, w której podjął tę trudną decyzję. Od tego momentu chłopak chodził struty, zaś mieszkańcy hotelu, na czele z Ohą, nie kryli swojej radości. 

Kolejne dni bez Wiktorii były dla chłopaka istną katorgą, dlatego, gdy nagle otrzymał tajemniczy list, by w sekrecie przed pozostałymi uczestnikami udać się na plażę, miał nadzieję, że spotka na nim swoją wybrankę. Tak też się stało. Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", a Miłosz wreszcie odetchnął z wielką ulgą.

Dla mnie to był scenariusz, nie ukrywam, wymarzony!

Oczywiście powrót Wiktorii do hotelu nie wzbudził niemal u nikogo więcej takiej radości, jak u Miłosza. Co więcej, wzburzony Przemek nie zamierzał się nawet przywitać z powracającą do gry koleżanką.

Miłosz i Wiktoria wchodzą do Hotelu Paradise
screen/Player.pl

"Hotel Paradise 4": Przemek w ogniu krytyki

Skandaliczne zachowanie Przemka, który nie zaszczycił powracającej do "Hotelu Paradise" Wiki jakąkolwiek uwagą sprawiło, że widzowie nie zostawili na nim suchej nitki.

- Reakcja Przemka... No cóż... zero klasy z jego strony!

 

- Przemka zachowanie w sumie nie dziwi. No cóż, te ich układy, ustawki runęły jak domek z kart. Nana jak Wiki odchodziła, to płakała i ją przepraszała. Fałszywa dziewucha, już z Przemkiem nadawała na Wiki.

 

- Przemek non stop truje o moralności, a chodzi mu tylko o knucie jak dojść do finału. Jesteś zaprzeczeniem jakiejkolwiek moralności, tylko knujesz i napuszczasz na innych.

 

- Gdybym trafiła na niego gdzieś przypadkiem na ulicy, odwróciłabym się na pięcie i potraktowała jak powietrze, dokładnie tak jak potraktował Wiki po powrocie do hotelu. Czas by spakował walizki i wróci do Polski - grzmią internauci.

Zgadzacie się z komentarzami fanów?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Wiktoria skomentowała swój powrót do hotelu! Chce się zemścić na Miłoszu?

Screen programu "Hotel Paradise"

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" dostarczył nam wielu emocji. Do show powrócił jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej edycji, Łukasz Karpiński. Mieszkańcy hotelu nie kryli swojego wielkiego zaskoczenia, ale raczej w większości ucieszyli się z jego powrotu. A jak na to zareagowali fani "Hotelu Paradise"? Ich zdania są mocno podzielone!  Zobacz także:   Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show?  "Hotel Paradise": Łukasz wrócił do programu! Fani show mocno podzieleni Ostatnio w "Hotelu Paradise" nie brakuje zaskoczeń. Od ostatniego rajskiego rozdania, co chwila widzowie dostają nowy zastrzyk emocji! Najpierw z programem pożegnała się Karolina i niespodziewanie - faworytka show, Julia. To zaskoczyło dosłownie wszystkich, zarówno mieszkańców hotelu, jak i widzów.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim "rajskim rozdaniu" już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda Jankowska! I to dalej nie jest koniec wrażeń... Zobacz także:  "Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót Właśnie ponownie mieszkańcem hotelu został... Łukasz Karpiński - chłopak, który jako pierwszy pożegnał się z programem. Zaledwie przez kilka dni swojego udziału w show, dał się poznać jako bardzo odważna i pewna siebie osoba. Łukasz dość nachalnie podrywał dziewczyny i dotykał je, co nie zawsze im się podobało. Również fani show nie przepadali za jego postawą. Jak zatem zareagowali na jego powrót?  - Serio, już nie mieli kogo przywrócić... Żenada - A mogli wrócić Bartka... - Jak można tak popsuć sezon 😭😭😭 szkoda. - Błagam,...

Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

Udział Sandry w " Hotelu Paradise " był bardzo emocjonalny. Zdradziła, że nie chciała w programie pokazać swojej prawdziwej wrażliwej strony i wykreowała postać, która pomogła jej przetrwać. Niestety znajomości, które zostały zawarte przez Sandrę podczas pobytu na rajskiej wyspie nie przetrwały. Uczestniczka poinformowała fanów, że nie chce być już łączona z pozostałymi członkami ekipy z pierwszego sezonu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sandra w programie nie była sobą? "To była postać, która pomagała mi przetrwać" Sandra z "Hotelu Paradise" o pozostałych uczestnikach programu Uczestnicy "Hotelu Paradise" już na Bali nie ukrywali tego, że nie pałają sympatią do Sandry. Maciej, który na początku był jej partnerem, zdecydował się nawet wypowiedzieć parę ostrych słów przed kamerami, za co ostatecznie przeprosił Sandrę. Uczestniczka przyznała, że nie chciała mu wybaczyć tak od razu. Okazuje się jednak, że Sandra nie chce kontynuować znajomości z żadnym uczestnikiem, którego poznała w "Hotelu Paradise". Na swoim Instagramie opublikowała stanowczy wpis:  Deklaruje, że nie będę odpowiadać na pytania dotyczące HP. Dziś w relacji zrobię ostatnie Q&A w tym temacie. @sandra.hotelparadise Jednocześnie proszę łączyć mnie z „programem telewizyjnym” jakim jest @hotelparadise.tvn7 a nie z jego uczestnikami. Dziękuję 💖🤏🏼😁 Sandra już wcześniej przyznała, że ma kontakt z uczestnikami tylko podczas nagrywek do "Hotelu Paradise - powrót z raju", gdzie każdy z nich, z powodu koronawirusa, łączy się ze swojego domu przez kamerki internetowe. Myślicie, że to definitywny koniec znajomości Sandry z resztą ekipy?  Zobacz także: ...

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik "Hotel Paradise 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 
"Hotel Paradise 2": Uczestnik niechcący zdradził, co dalej wydarzy się w programie!? 

W wyniku ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ", program musiał opuścić jeden z największych faworytów! Magda i Łukasz jako single, zablokowali jego duet z Anią, przez co postawił wszystko na Atę. Uczestniczka jednak mimo uczuć, które do niego żywi, postanowiła grać rozsądnie i została wierna Arturowi. Takiego wyniku eliminacji nikt nawet nie przypuszczał! Jednak na koniec odcinka lektor poinformował:  Co przyniesie rzeczywistość bez Ivana? Powiem tak... Będziecie zaskoczeni.  Co miał na myśli? W dodatku jeden z uczestników zasugerował, co wydarzy się w kolejnych odcinkach! Zdradził tajemnicę? Zobaczcie, co napisał! Zobacz także:  Ivan odpadł z "Hotelu Paradise 2"! Internauci chwalą decyzję Aty, ale czy ona nie będzie żałować? "Hotel Paradise 2": Krystian znowu w programie?  Krystian Mikołajczyk ponownie dołączy do ekipy "Hotelu Paradise"? Opublikował w mediach społecznościowych post, po którym widzowie, nie mają wątpliwości, że mogłoby stać się inaczej!  Hmmm... A może jednak będą jakieś zmiany 😈🌴 🤫? - napisał w sieci Internauci uważają, że to byłby dobry pomysł, jakby dostał ponowną szasnę na namieszanie w hotelu. Podczas swojego pierwszego pobytu, nie do końca dobrze rozegrał swoją grę. Chciał przekonać do siebie Sonię, jednak ona była tak bardzo negatywnie do niego nastawiona, że to nie mogło się udać. Kiedy lojalnie uratował ją podczas "rajskiego rozdania", wysyłając Hanię do domu, internauci nie kryli oburzenia:  Tragedia. Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera - pisali w sieci.  Niedługo po odejściu miał kolejną szansę na powrót. Decydowała o tym nowa uczestniczka, Karolina. Widzowie szybko odkryli, że z Krystianem znali się już przed...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner