Na ten moment widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" długo czekali! Wiktoria, która odpadła z programu z rąk swojego partnera, właśnie ponownie wkroczyła do raju i choć Miłosz nie krył swojego szczęścia, o niektórych z uczestników nie można powiedzieć tego samego. Czy dziewczyna, która była obgadywana za plecami, będzie miała zamiar się zemścić?! Wiktoria właśnie dodała zaskakujący post, w którym skomentowała swój powrót do "Hotelu Paradise"! Namiesza na rajskim Zanzibarze?

Reklama

Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4". Fani wzruszeni!

Wiktoria to zdecydowanie ta z uczestniczek, która w czwartej edycji "Hotelu Paradise" wzbudziła największe emocje. Ostatnio głośnym echem odbiło się zachowanie pozostałych uczestników wobec dziewczyny, a po linczu na Wiktorię, który miał miejsce podczas Puszki Pandory, widzowie zarzucili im znęcanie się nad koleżanką z programu. Niedługo później partnerka Miłosza pożegnała się z rajskim Zanzibarem, kiedy chłopak zamiast niej postanowił wybrać Ohę, czego szybko pożałował. Po tych wydarzeniach fani nie zostawili na Miłoszu suchej nitki, a każdego dnia na wyspie uczestnik wręcz modlił się o powrót Wiktorii. Cóż, jego życzenia właśnie się spełniły, a Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise 4"!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Widzowie w szoku. Tuż przed "rajskim" uczestnicy wyrzucili jednego z graczy

Nie wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z takiego obrotu akcji, a reakcja Nany, która nawet nie wstała, by przywitać się ze swoją koleżanką, mówiła sama za siebie. Obaw nie kryje również Oha, która w rajskim hotelu chciała zabawić jak najdłużej, a wejście Wiktorii oznacza dla niej koniec bycia w parze z Miłoszem. Fani czwartej edycji "Hotelu Paradise" nie kryją zachwytów, a także od razu zobaczyli miny pozostałych dziewczyn!

- Nareszcie❤️❤️????

- Kurczę teraz znów chce się to oglądać ! ❤️

- W końcu ❤️Brakowało Wiki ????

- OMG POPŁAKAŁAM SIĘ, TAKIE TO BYŁO PIĘKNE!!

- Oha pakuj się ????bye bye

- Nareszcie razem ❤️❤️ dobrze ich widzieć razem oby tego nie schrzanili

- Karma wraca! Oha do domu????????

- Nana tak się ucieszyła że się jej obrócić nie chciało???? fałszywiec - komentowali internauci.

Czy faktycznie dziewczyny mają się o co bać? Swój powrót do "Hotelu Paradise" skomentowała sama Wiktoria! Dziewczyna opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis.

Zobacz także
Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Launo i Michał są parą?! W sieci pojawiły się ich romantyczne zdjęcia!

Wiktoria komentuje swój powrót do "Hotelu Paradise 4"

Widzowie i uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise" nie ukrywali, że czekali na to, aż Wiktoria wróci do programu. Czyżby jednak dziewczyna miała zamiar zemścić się na uczestnikach? Jej najnowszy wpis daje dużo do myślenia...

Witam ponownie w raju!???? Tęskniliście????? Jak już widzieliście wróciłam do "Hotelu Paradise"! Odpoczęłam, weszłam z nową energią i stworzyłam nową, a raczej starą parę na nowo, z Miłoszem!???? Jak myślicie? Wróciłam do Miłosza, aby zemścić się za wyrzucenie mnie z Hotelu? ???????? Czy może jest między nami prawdziwe uczucie i wybaczyłam mu to co było????????? - napisała Wiktoria.

Jak sądzicie, jaką strategię obrała dziewczyna? Czy Miłosz da rade odkupić wszystkie swoje winy i czy wszystkie złe chwile z pozostałymi uczestnikami "Hotelu Paradise" odejdą w niepamięć? Musimy przyznać, że jesteśmy bardzo ciekawi podejścia Wiktorii i nie mamy wątpliwości, że na rajskim Zanzibarze nic już nie będzie takie, jak wcześniej. Co więcej, Rajskie Rozdanie zbliża się wielkimi krokami, a przecież podczas Puszki Pandory Miłosz wyznał, że nawet jeżeli wróci Wiktoria, nie chce, by z programu odeszła Oha! Wyglada na to, że po chwili euforii uczestnik znowu będzie musiał stanąć przed trudnymi wyborami.

screen/Player.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama