Przed nami wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Nana i Łukasz, a może Sara i Michał? Która z tych par stanie na ścieżce lojalności i zmierzy się w próbie Złotej Kuli? Takie pytania zadają sobie sympatycy show, z napięciem oczekując a emisję ostatecznego starcia tych dwóch duetów. Tymczasem jedna z byłych uczestniczek miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki zaskoczyła fanów swoim komentarzem. Czyżby Vanessa zdradziła zbyt wiele i tuż przed finałem zdradziła, jak zakończy się 4. sezon rajskiego hotelu? To trzeba zobaczyć!

Reklama

"Hotel Paradise 4": Vanessa przez przypadek zdradziła wynik finału?

Już w poniedziałek, 6 grudnia, po godz. 21:30 poznamy zwycięzców 4. edycji "Hotelu Paradise". Wiemy już, że o główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych zawalczą Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Którzy uczestnicy staną na drodze lojalności? Fani show już mają swoją teorię i nakłaniają graczy do rzutu kulą. Czy któraś z hotelowych piękności, a może jeden z przystojniaków pójdzie w ślady Krystiania z poprzedniej edycji i postanowi zgarnąć pieniądze tylko dla siebie? Takie pytanie zadają sobie tysiące widzów TVN 7. Co więcej, byli uczestnicy rajskiego hotelu dodatkowo podgrzewają atmosferę wymownymi postami w mediach społecznościowych.

Na instagramowym koncie Vanessy właśnie pojawiło się zdjęcie jej finałowej kreacji. Ubrana w zjawiskową, białą suknię ciemnowłosa piękność postanowiła opatrzyć fotografię przewrotnym podpisem, nawiązującym do wydarzeń, jakie miały miejsce w finale.

- Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy robiłam te zdjęcia i przygotowywałam się do finału @hotelparadise.tvn7 , a już dziś to Wy zobaczycie jak zakończą się losy Czwartej Edycji..♥️???? Żałuję, że to nie my stanęliśmy na ścieżce lojalności…???? Jak myślicie? Czy kula rozleci się w drobny mak?????✨ - zaczęła Vanessa.

Instagram @vanessawietrzyk

Zobacz także: "Hotel Paradise": Sara komentuje przejście do finału! Swoim zdjęciem zdradziła za dużo?!

- Coś się kończy, żeby coś innego mogło zacząć… Wspomnienia z Zanzibarskiej przygody zagoszczą w moim sercu na zawsze…♥️ Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w jej stworzeniu.. a Wam Drodzy Obserwatorzy dziękuję za nieustanne wsparcie i obecność???? bo to najpiękniejsze, co można dać drugiemu człowiekowi…♥️ - dodała.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Wśród wielu komplementów odnośnie aparycji atrakcyjnej uczestniczki "Hotelu Paradise", nie zabrakło również nawiązań do jej wypowiedzi o finale programu.

Zobacz także

- Szkoda bardzo ale widać nie było wam pisane a najlepsza para ????

- Wy powinniście z Matim być w finale ❤️

- Żyję nadzieją, że ktoś z wybierających wbiegnie na tor i rozbije kulę, bo finałowe pary nie powinny w ogóle się tam znaleźć ???? - czytamy w komentarzach.

Jednak to wypowiedź byłego uczestnika poprzedniej edycji miłosnego hitu TVN pod najnowszym zdjęciem Vanessy, jest najbardziej intrygująca.

- Daje nerkę, że ktoś rzuci kulą ???????? - napisał Kuba Wójcik z 3. edycji "Hotelu Paradise".

- @kubawojcik_official W sumie bez jednej nerki można żyć???? - odpowiedziała żartobliwie Vanessa.

Czyżby tym samym zdradziła, że w finale czeka nas rzut Złotą Kulą?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce?! Łukasz: „Nie jestem zazdrosny"

Instagram @vanessawietrzyk

W wielkim finale 4. edycji "Hotelu Paradise" w walce o uczucie, lojalność i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych zmierzą się Nana i Łukasz, którzy tworzą zgrany duet od pierwszego odcinka programu oraz Sara i Michał, których połączyły przyjaźń i wspólne cele. Która z tych dwóch par stanie na drodze lojalności? Czy w finale któryś z uczestników zdecyduje się na rzut Złotą Kulą? Tego dowiemy się już dzisiaj! Emisja finałowego odcinka 4. sezonu "Hotelu Paradise" rozpoczyna się już o godz. 20:35 w TVN 7. Będziecie oglądać?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Michał zaliczył wpadkę tuż przed finałem?! Fani: "Gdzie Sara?"

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"/PLAYER.PL
Reklama
Reklama
Reklama