Nana z Hotelu Paradise 4 miała chłopaka?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Nana miała chłopaka w Polsce?! Łukasz: „Nie jestem zazdrosny" 

Czy Nana podczas kręcenia "Hotelu Paradise 4" miała chłopaka w Polsce? Podczas Puszki Pandory padło niewygodne pytanie, głos zabrał Łukasz!

Finałowa Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4" przyniosła ogromne emocje. Pojawiły się na niej pytania, które zszokowały chyba wszystkich, zwłaszcza Nanę, która została zapytana o... chłopaka w Polsce. Skąd takie pytanie? Co na to Łukasz? Zobaczcie sami!

"Hotel Paradise": Marietta schudła już 20 kilogramów! Zdradziła nam, jak tego dokonała

Nana miała chłopaka w Polsce podczas kręcenia "Hotelu Paradise"? 

Puszka Pandory w "Hotelu Paradise" to moment, gdzie uczestnicy mogą powyjaśniać wszelkie konflikty oraz problemy i być ze sobą nadzwyczaj szczerzy. Przekonała się o tym Nana, która została zasypana naprawdę trudnymi pytaniami, ale i oskarżeniami o hipokryzję! Jak się broniła?

Nana o chłopaku z Polski na Puszcze Pandory w Hotelu Paradise 4
Facebook

Wszystkich z pewnością zaskoczyło pytanie do Nany o... jej chłopaka w Polsce. 

Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - usłyszała Nana.

Dziewczyna była wyraźnie zmieszana:

Nana: Okej... Nie mam chłopaka w Polsce.

Nana odpowiada na krytykę w Hotelu Paradise 4
Instagram

Wtedy głos w sprawie zabrał Łukasz, jej partner w "Hotelu Paradise", który wszedł w dyskusję z Ohą. Ich relacja przeszła wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie ich związek rozwija się w bardzo dobrym kierunku, co więcej, byli jedyną parą w czwartej edycji, która tak mocno zbliżyła się do siebie!

Łukasz: Nawet jakby miała, to mam to totalnie w serduszku

Oha: Łukasz powiedział, że miałabyś to totalnie w nosie, jakby miałaby faceta. To zależy Ci na niej?

Łukasz: W ogóle nie jestem zazdrosny o nic. Ale sam fakt, że ona tu jest, to znaczy, że nie ma nikogo. Ktoś se walnął takie pytanie, żeby zrobić burzę.

Oha: Różni byli uczestnicy...

Łukasz: Różni byli, dokładnie, i mało wiedzieli...

Oha: Ale jak mało wiedzieli? Nadal się czepię tego, że mimo że Nana by kogoś miała, to miałbyś to w nosie. Tu nie chodzi o zazdrość, to chodzi o oszustwo z tej strony drugiej.

Nana: Nasza relacja zaczęła być taka prawdziwa i taka normalna, wtedy kiedy odpadł z mojej ręki Majk, wtedy Łukasz odbudował zaufanie. 

Nana i Łukasz w Hotelu Paradise 4
Instagram

Oczywiście padło pytanie o seks!

Kasia: A kiedy się ze sobą przespaliście?

Łukasz: Nie mam daty ani godziny - uciął szybko temat.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o związku Nany i Łukasza. Czy był między nimi seks?

Nana i Łukasz z Hotel Paradise 4 o swoim związku
Instagram

Nana oskarżana o dwulicowość w "Hotelu Paradise 4"

Podczas Puszki Pandory Nana wielokrotnie była zaatakowana za to, że obgadywała innych uczestników, knuła przeciwko nim i była dwulicowa. Kiedy padło pytanie, czy zasługuje na finał, mino knucia, odpowiedziała: 

Nie wiem o jakie knucie chodzi. Każdy tu kombinował, nie było osoby, które nie kombinowała. Osoby, które mogą mieć do mnie żal są tutaj i jeszcze Vanessa i Mati. Uważam, że zasługuje na finał, przeszłam wiele. Nasza relacja jest prawdziwa.

Kolejne pytanie brzmiało:

Dwulicowość to Twoje drugie imię. Mogłabyś powiedzieć Majkelowi wcześniej, że go nie wybierzesz, ale okłamywałaś go, żeby mieć pewnego partnera. Dziewczyno, czy Ty masz moralność? 

Na co Nana odpowiedziała: 

Przepraszam Cię Majk. Zrobiłam tak jak czułam, w ogóle tego nie żałuję. Trudno, wyszłam na osobę dwulicową, nie żałuję tego, bo mamy teraz super relacje. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana dopiero teraz tłumaczy się z zarzutów Michała podczas Pandory

Sara i Majk w finale Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe

 

Janek i Inga odpadają z Hotelu Paradise
Instagram/Klaudia El Dursi
TV-Show
"Hotel Paradise ": Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finałowej Pandory! Pokazała, co działo się w programie 
Prowadząca opublikowała nagrania z planu "Hotelu Paradise" i skomentowała ostrą wymianę zdań uczestników. Klaudia El Dursi zwróciła się również do internautów! Sprawdźcie, co napisała.

Klaudia El Dursi pokazała, co działo się podczas nagrań ostatniej Puszki Pandory w "Hotelu Paradise"! Prowadząca randkowe show podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie nagrania z planu i zdradziła, ile godzin trwała ostra wymiana zdań między uczestnikami. Klaudia El Dursi oceniła gorącą Pandorę i zwróciła się do internautów z ważnym apelem.  Klaudia El Dursi komentuje Puszkę Pandory w "Hotelu Paradise" Ostatnia Puszka Pandory w czwartej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. W miniony czwartek Telewizyjna Siódemka opublikowała przedostatni odcinek randkowego show, w którym doszło do konfrontacji byłych uczestników z parami walczącymi o wejście do finału. Podczas finałowej Pandory nie zabrakło naprawdę wielkich emocji i zaskakujących pytań. Jedno z najbardziej szokujących, usłyszała Nana - uczestnicy zapytali o jej... chłopaka w Polsce! - Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - padło pytanie do Nany. - Okej... Nie mam chłopaka w Polsce- odpowiedziała wyraźnie zaskoczona uczestniczka.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości Teraz okazuje się, że finałowa Puszka Pandory trwała naprawdę wiele godzin! Uczestnicy bardzo długo ze sobą rozmawiali i zadawali niewygodne pytania. Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories zdradziła, co działo się w programie. - Po ponad 4 godzinach walki na słowa, Pandora dobiegła końca. Mamy 3:00 w nocy, ale to jeszcze nie koniec - zdradziła prowadząca randkowe show. - No dobra Pandora była groźna, ale jednak się kochają - dodała pokazując, co działo się po zakończeniu Pandory.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha o udziale w show: "Wszystko mnie...

Łukasz z Hotelu Paradise z Naną w finale
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz zapytany o intymne pytanie Kasi i hejt na Nanę: "Skąd wy to bierzecie"
Do wielkiego finału "Hotelu Paradise" zostały już tylko godziny. Niedługo przed zakończeniem czwartej edycji randkowego show TVN7 na pytania widzów odpowiedział Łukasz, który ma szansę na wygranie programu!

Łukasz i Nana to para, która - ku zdziwieniu wielu widzów - dobrnęła do samego finału "Hotelu Paradise". W ostatnim tygodniu oboje wzbudzili silne emocje wśród internautów, szczególnie po puszce Pandory. Wszystko za sprawą osobistych pytań oraz bardzo ostrych oskarżeń. Duża część fanów programu jest zdania, że ci uczestnicy nie powinni walczyć o główną nagrodę. Finalista "Hotelu Paradise" zrobił Q&A na Instagramie i postanowił odpowiedzieć na pytania związane z programem. Łukasz rozwiał wiele wątpliwości fanów, komentując falę hejtu, jaka wylała się na Nanę po puszce Pandory i zdradzając, co myśli o pytaniu zadanym przez Kasię. Ujawnił też, dlaczego nie wybrał Vanessy i co by zmienił, gdyby mógł cofnąć czas. Zobacz także:   "Hotel Paradise" Nana zdradziła, że przejdzie z Łukaszem do finału? "Jestem z nas mega dumna" "Hotel Paradise 4": Łukasz ocenia pytanie Kasi Jednym z momentów finałowego tygodnia "Hotelu Paradise", który najbardziej zapadł w pamięci widzów, była ostatnia puszka Pandory. Łukasz i Nana musieli zmierzyć się z pytaniami, które - delikatnie mówiąc - nieco ich zmieszały. Szczególnie aktywna była Kasia, która chciała dowiedzieć się, czy para poszła do łóżka w trakcie nagrywania randkowego show. Choć Łukasz odpowiadał wymijająco, Kasia drążyła temat. Interesowało ją, czy było to po tym, jak Vanessa weszła do programu. Później internauci ostro skrytykowali dociekliwość uczestniczki i wytykali jej przekroczenie granicy dobrego smaku. Kasia zdążyła już wytłumaczyć się przed fanami na Instagramie, gdzie odniosła się do zarzutów. W puszce Pandory znajdowało się takie pytanie do Łukasza i Nany: "czy zrobili to w programie?...

Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości
Na finałowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise" Inga musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami i atakiem pozostałych uczestników!

Za nami ostatnia Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4". Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczestnicy czwartej edycji show TVN 7 oraz trzy finałowe pary - Inga i Janek, Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Najwięcej pytań było skierowanych w stosunku do Ingi, która została wręcz zlinczowana przez niektórych za swój wybór. Zobaczcie szczegóły! Inga tłumaczy się przed Vanessą w "Hotelu Paradise 4"   W ostatniej Puszce Pandory trzy finałowe pary muszą zmierzyć się z pytaniami pozostałych uczestników programu, Ci również decydują, które pojawią się w finale "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że omawiane są wówczas wszystkie skandale i afery, które miały miejsce w trakcie show, a uczestnicy mogą się skonfrontować i przedstawić swoje wersje wydarzeń. Tym razem "ofiarą" tych najtrudniejszych pytań została Inga, która przez głosowanie w jednym z odcinków pozbyła się z programu swoich przyjaciół - Vanessy i Mateusza . Było bardzo ostro! Oha i Darek atakują Ingę w "Hotelu Paradise 4" Jeszcze przed Puszką Pandory Inga przeżywała odejście Vanessy i Mateusza : Vanessa nie będzie chciała się ze mną po „Hotelu Paradise” kontaktować [...] Vanessa była jedną z najważniejszych osób tutaj dla mnie, ale już jest końcówka i każdy myśli o sobie, nie będę tego ukrywać - mówiła Inga. Oczywiście temat ten stał się głównym na Puszce Pandory. Inga musiała się tłumaczyć z tego, że wyrzuciła Vanessę, będąc w parze z Janem, który przyjaźnił się z jej partnerem, Mateuszem. Zauważyli to Oha oraz Darek, którzy nie mieli dla Ingi litości: Inga: Szanuję zdanie Janka. Oha: Szanujesz jego zdanie, ale masz w dupie jego zdanie, jak trzeba wyrzucić jedną...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik