Finałowa Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4" przyniosła ogromne emocje. Pojawiły się na niej pytania, które zszokowały chyba wszystkich, zwłaszcza Nanę, która została zapytana o... chłopaka w Polsce. Skąd takie pytanie? Co na to Łukasz? Zobaczcie sami!

Reklama

Nana miała chłopaka w Polsce podczas kręcenia "Hotelu Paradise"?

Puszka Pandory w "Hotelu Paradise" to moment, gdzie uczestnicy mogą powyjaśniać wszelkie konflikty oraz problemy i być ze sobą nadzwyczaj szczerzy. Przekonała się o tym Nana, która została zasypana naprawdę trudnymi pytaniami, ale i oskarżeniami o hipokryzję! Jak się broniła?

Facebook

Wszystkich z pewnością zaskoczyło pytanie do Nany o... jej chłopaka w Polsce.

Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - usłyszała Nana.

Dziewczyna była wyraźnie zmieszana:

Nana: Okej... Nie mam chłopaka w Polsce.

Instagram

Wtedy głos w sprawie zabrał Łukasz, jej partner w "Hotelu Paradise", który wszedł w dyskusję z Ohą. Ich relacja przeszła wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie ich związek rozwija się w bardzo dobrym kierunku, co więcej, byli jedyną parą w czwartej edycji, która tak mocno zbliżyła się do siebie!

Zobacz także

Łukasz: Nawet jakby miała, to mam to totalnie w serduszku

Oha: Łukasz powiedział, że miałabyś to totalnie w nosie, jakby miałaby faceta. To zależy Ci na niej?

Łukasz: W ogóle nie jestem zazdrosny o nic. Ale sam fakt, że ona tu jest, to znaczy, że nie ma nikogo. Ktoś se walnął takie pytanie, żeby zrobić burzę.

Oha: Różni byli uczestnicy...

Łukasz: Różni byli, dokładnie, i mało wiedzieli...

Oha: Ale jak mało wiedzieli? Nadal się czepię tego, że mimo że Nana by kogoś miała, to miałbyś to w nosie. Tu nie chodzi o zazdrość, to chodzi o oszustwo z tej strony drugiej.

Nana: Nasza relacja zaczęła być taka prawdziwa i taka normalna, wtedy kiedy odpadł z mojej ręki Majk, wtedy Łukasz odbudował zaufanie.

Instagram

Oczywiście padło pytanie o seks!

Kasia: A kiedy się ze sobą przespaliście?

Łukasz: Nie mam daty ani godziny - uciął szybko temat.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o związku Nany i Łukasza. Czy był między nimi seks?

Instagram

Nana oskarżana o dwulicowość w "Hotelu Paradise 4"

Podczas Puszki Pandory Nana wielokrotnie była zaatakowana za to, że obgadywała innych uczestników, knuła przeciwko nim i była dwulicowa. Kiedy padło pytanie, czy zasługuje na finał, mino knucia, odpowiedziała:

Nie wiem o jakie knucie chodzi. Każdy tu kombinował, nie było osoby, które nie kombinowała. Osoby, które mogą mieć do mnie żal są tutaj i jeszcze Vanessa i Mati. Uważam, że zasługuje na finał, przeszłam wiele. Nasza relacja jest prawdziwa.

Kolejne pytanie brzmiało:

Dwulicowość to Twoje drugie imię. Mogłabyś powiedzieć Majkelowi wcześniej, że go nie wybierzesz, ale okłamywałaś go, żeby mieć pewnego partnera. Dziewczyno, czy Ty masz moralność?

Na co Nana odpowiedziała:

Przepraszam Cię Majk. Zrobiłam tak jak czułam, w ogóle tego nie żałuję. Trudno, wyszłam na osobę dwulicową, nie żałuję tego, bo mamy teraz super relacje.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana dopiero teraz tłumaczy się z zarzutów Michała podczas Pandory

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama