Już za niespełna tydzień będziemy mogli oglądać kolejną odsłonę "Hotelu Paradise". To miłosne reality-show gromadzi przed telewizorami tysiące widzów i rozgrzewa emocje. Tym razem, podobnie jak podczas poprzedniego sezonu, uczestnicy będą toczyć bój o sławę, miłość i wielkie pieniądze na słonecznym Zanzibarze, a Klaudia El Dursi nadal będzie mieszać w ich planach. Jesteście ciekawi, kto pojawi się w kolejnej edycji? Poznajcie kolejnych uczestników programu - Marię Wojtas oraz Łukasza Brukselę!

Reklama

Kim jest Maria Wojtas z "Hotel Paradise 4"?

Choć do premiery czwartej edycji "Hotelu Paradise" został jeszcze tydzień, to emocje związane z produkcją narastają, a internauci już wyrazili swoje oburzenie. Jak podała stacja TVN, tym razem przygody mieszkańców Rajskiego Hotelu będziemy mogli oglądać nie cztery, ale aż pięć razy w tygodniu, ponieważ program będzie emitowany od poniedziałku do piątku! Ta informacja, pomimo ostrych słów krytyki, bardzo ucieszyła jednak sympatyków "Hotelu Paradise" oraz zjawiskowej prowadzącej show - Klaudii El Dursi.

Stacja powoli odkrywa coraz więcej kart i ostatnio poznaliśmy pierwszych uczestników "Hotelu Paradise 4" - 26-letnią stylistę paznokci Natalię Ostrowską i 22-letniego trenera tenisa Miłosza Pestę. Kto do nich dołączy? Wiemy, że w programie pojawi się piękność o egzotycznej urodzie Natalia Nana Majos, a także 30-letni barman i model Dariusz Tkaczyk. Teraz stacja TVN podała nazwiska kolejnych graczy. O sławę, miłość i wielkie pieniądze zawalczy 24-letnia Maria Wojtas, która na co dzień pracuje w rodzinnej firmie ogrodniczej oraz jako kelnerka.

Mat. prasowe

Łatwo ją zauroczyć i szybko przywiązuje się do ludzi. Szuka mężczyzny, z którym stworzy trwałą relację i mogłaby wspólnie budować przyszłość - informuje stacja TVN.

Jej wielką pasją są podróże, oraz gotowanie. Piękna uczestniczka 4. edycji "Hotelu Paradise" ma też słabość do ciach. I nie chodzi jedynie o umięśnionych przystojniaków. Maria naprawdę kocha ciasta, a z wykształcenia jest cukiernikiem.

Mat. prasowe

Zobacz także: Bibi z "Hotelu Paradise" śpiewa piosenkę do 4. edycji show! Lepsza od piosenki Sonii Szklanowskiej?

Zobacz także

Kim jest Łukasz Hryniewicki z "Hotel Paradise 4"?

Kolejnym uczestnikiem miłosnego hitu TVN 7 jest kochający sport 28-letni Łukasz Hryniewicki. Umięśniony przystojniak od 2 roku życia i mówi biegle w trzech językach. Jak sam o sobie mówi:

Jest narcyzem i zerka w każde lustro, które napotka na swojej drodze. Mocno stąpa po ziemi. Jest bardzo towarzyski i otwarty, chociaż wzrost i postura sprawiają, że często jest postrzegany jako niedostępny.

Mat. prasowe

Łukasz uwielbia imprezować i podobnie do Marii, jest fanem podróży. A jaki jest jego wymarzona partnerka?

Jego ideał to wysoka, ciemnowłosa kobieta o pełnych kształtach - informuje stacja TVN.

Reklama

Myślicie, że znajcie w programie tą jedyną?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama