Już pod koniec wakacji TVN7 wyemituje czwarty sezon "Hotelu Paradise". Produkcja powoli zaczyna ujawniać uczestników i chociaż dopiero oficjalne znane są tylko dwa nazwiska, wokół nowego sezonu rozgorzała dyskusja. Tym razem jednak nie chodzi o nowych bohaterów. Jeden wpis na Instagramie programu wywołał lawinę komentarzy i sugestii ze strony widzów. Co konkretnie wywołało takie poruszenie?

Reklama

Zobacz także: Duża zmiana w nowym sezonie "Hotelu Paradise". Widzowie się ucieszą

"Hotel Paradise 4": Ostra dyskusja internautów

Pierwszy odcinek "Hotel Paradise 4" zostanie wyemitowany już w poniedziałek 30 sierpnia. Fanów programu czekają zmiany w ramówce TVN7, ponieważ nowy sezon będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30. To spora zmiana, szczególnie, że trzecia edycja była emitowana tylko tylko cztery razy w tygodniu. Produkcja powoli ujawnia pierwszych uczestników. Póki co oficjalnie wiadomo, że w rajskim hotelu na Zanzibarze zamelduje się 26-letnia Natalia Ostrowska oraz 22-letni Miłosz Pesta. W najbliższych dniach poznamy nazwiska kolejnych lokatorów "Hotelu Paradise 4".

Emocje przed nowym sezonem zaczynają narastać. Widzowie zachęceni pytaniem na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" na Instagramie -

Udziel jednej rady uczestnikom "Hotelu Paradise"

- postanowili dać upust swoim emocjom. W komentarzach pojawiło się mnóstwo nawiązań do zachowań uczestników z poprzednich sezonów. m. in, do Krystiana i Basi z ostatniej edycji, którzy rozstali się tuż po programie:

Zobacz także

- Rzuć kulą bo i tak po programie nie będziecie razem

Chociaż ostatecznie, wcale nie wyszło im to na złe. Basia jest w związku z Krzysztofem a Krystian z Oliwią, dziewczyną spoza reality-show.

Internauci zaczęli również nawiązywać do słownictwa uczestników z poprzednich edycji, szczególnie skupiając się na trzeciej:

- Nie używaj: Mordo, w opor, rozkminiać, flow, vibes, nasza znajomość idzie w dobra stronę, pamiętajcie, że jest większy zasób słów
- Nie przyznawaj się, że znales uczestników przed programem ???? - tu nawiązanie do Oli i jej znajomości z Michałem, do której się nie przyznała na początku

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise 4" rusza jeszcze w te wakacje! Jest dokładna data premiery

Część widzów uważa, że bez knucia byłoby milej, chociaż jak się okazuje pierwszy ujawniony uczestnik 4. edycji Miłosz, może sporo namieszać:

- Więcej zabawy mniej „konspiry”:)
- Żeby były flaki z olejem i nuda?????
- Cytat z konta Miłosza "że nie będzie tak milutko jak w 3. sezonie"

Mat. prasowe

A to i tak nie były wszystkie uwagi:

- Nie zachowuj się jak Marcin
- Jak cię wyrzucą to nie wracaj
- Nie gadajcie o miłości po 15 dniach znajomości ????????????????

Reklama

Jednak czy faktycznie bez tych wszystkich zakręconych zachowań i zwrotów akcji byłoby ciekawiej? No cóż, z niecierpliwością czekamy na 4. edycję "Hotelu Paradise", która została nakręcona jeszcze przed wakacjami. Jesteście ciekawi nowych osobowości, spisków i związków?

Instagram @hotelparadise.tvn7
Reklama
Reklama
Reklama