Simon i Bibi "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show

Bibi z "Hotelu Paradise" śpiewa piosenkę do 4. edycji show! Lepsza od piosenki Sonii Szklanowskiej?

"Hotel Paradise": Bibi w duecie ze znanym z "Twoja twarz brzmi znajomo" Kamilem Bijosiem zaśpiewała nową piosenkę do czwartej edycji show. Fani mają mieszane uczucia.

4. edycja "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Pomału produkcja odsłania pierwsze karty i widzowie mogli już poznać kilku nowych uczestników miłosnego show, a także posłuchać piosenki, która program będzie otwierała. Fani utworu Sonii Szklanowskiej "Oto raj" będą musieli pożegnać się z energetycznym numerem na rzecz nowego, wykonanego przez Bibi w duecie z Kamilem Bijosiem, znanym widzom z show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Utwór jest bardzo chwytliwy, przyjemny i zdecydowanie utrzymany w wakacyjnej atmosferze. Widzowie mają jednak podzielone zdania na temat tej piosenki. 

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Bibi zaśpiewała czołówkę do 4. edycji "Hotelu Paradise". "Raj mi daj" będzie hitem?

Bibi jeszcze w trzeciej edycji programu chętnie opowiadała o swojej pasji do muzyki. Okazało się wówczas, że 21-latka już od jakiegoś czasu chwali się swoim talentem w internecie, gdzie publikuje nagrania z coverami znanych piosenek. Produkcja "Hotelu Paradise" zdecydowała, że to właśnie finalistka trzeciej edycji wykona nowy utwór, będący czołówką kolejnej edycji. Bibi z wielkim zapałem zabrała się do pracy i nie ukrywała swojej radości, że to właśnie ona będzie śpiewać "Raj mi daj". Jak sama przyznała, jest bardzo dumna ze swojej pracy, a duet ze zdolnym wokalistą jazzowym Kamilem Bijosiem był strzałem w dziesiątkę, ponieważ oboje mają bardzo podobne barwy głosu. 

Do piosenki powstał oczywiście teledysk, nagrany pół na pół - na bajecznych plażach Zanzibaru i w studio nagraniowym. Bibi w rozwianej sukience biega po jasnym piasku i pływa na łódce, podczas gdy Kamil Bijoś został nagrany po prostu podczas śpiewania w studio. Teledysk niezbyt przypadł do gustu widzom, jednak sama piosenka zbiera mnóstwo pochwał! 

Utwór jest bardzo świeży i melodyjny. Fani oczywiście porównują ten tytuł do "Oto raj" w wykonaniu Sonii Szklanowskiej. Niektórzy uważają, że piosenka jest idealna, inni, że Bibi brak jeszcze artystycznej pewności.

Kamil cudownie, Bibi przeciętnie, "oto Raj" najlepsza czołówka

Bibi jeszcze dłuuuuga droga do muzycznej perfekcji, za to Kamil sztos

Mnie się piosenka bardzo podoba, Bibi super widać, że dałaś z siebie wszystko ❤️ 😘

A mi podoba bardziej niż piosenka Sonii. Bibi jest skromną osobą i widać to tutaj po zachowaniu, że nie zachowuje się jak królowa influ w porównaniu do Sonii... :) Przyjemnie się słucha, a dodatkowo Kamil robi nieziemską robotę! - komentują fani.

A Wy, co myślicie?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Znamy nową uczestniczkę! Kim jest Natalia "Nana" Majos o egzotycznej urodzie?

Piosenka "Raj mi daj" skradła już serce widzów. Fani dostrzegają skromność Bibi i jej ciekawy wokal. Oczywiście nie da się uniknąć porównań do piosenki z czołówki 3. edycji. Sonia Szklanowska zaśpiewała znacznie bardziej energetyczny utwór, jednak trzeba zauważyć, że Sonia i Bibi to dwie zupełnie inne osobowości. Muzykę do "Raj mi daj" napisali muzycy zespołu Ira, Piotr Konca i Sebastian Piekarek. Tekst stworzył Wojciech Byrski, zaś za produkcją stoi Marcin Limek.

Bibi jest prawdziwą artystyczną duszą. Uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise" nie tylko śpiewa, ale także maluje. Sama przyznaje, że różni się od innych uczestniczek kontrowersyjnego show. Jest dużo wrażliwsza, spokojniejsza i bardziej naturalna. 

Bibi Hotel Paradise
bibi.bogusia.brzezinska/Instagram

Bibi w "Hotelu Paradise" znalazła prawdziwą miłość. Uczestniczka niemal od razu wpadła w oko Simonowi, z którym tworzyła parę przez cały czas programu. Fani bardzo kibicowali tej relacji, jednak ta nie przetrwała. Simon nie ukrywał, że bardzo rozstanie przeżył, ale wciąż ma świetny kontakt z byłą ukochaną. Zresztą... fani wróżą im wielki powrót. Ciekawe, czy mają rację!

Bibi nie ma kontaktu z Simonem?
@bibi.bogusia.brzezinska, Instagram/simonprice_hotelparadise3, Instagram

Kara z "Hotelu Paradise"
Instagram/Kara Routman
TV-Show
"Hotel Paradise": Kara zaśpiewa piosenkę do 5. edycji show? Odpowiedziała! 
Piosenka promująca 4. edycję "Hotel Paradise" spotkała się z wieloma skrajnymi opiniami. Czy w kolejnym sezonie Bibi zostanie zastąpiona przez Karę? Była uczestniczka zdradziła prawdę!

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Za nami pierwsze kłótnie oraz tajne pakty pomiędzy atrakcyjnymi singlami walczącymi o sławę, miłość i wielkie pieniądze. Ogromne emocje budzi jednak nie tylko akcja w rajskim hotelu, ale też piosenka "Raj mi daj" autorstwa Bibi z 3. edycji miłosnego hitu TVN 7 oraz Kamila Bijosia. Internauci nie zostawili na utworze suchej nitki, a niektórzy już myśląc o kolejnej edycji swojego ulubionego programu, starają się wybadać, kto zaśpiewa czołówkowy singiel. Wielu z nich podejrzewa, że będzie to zjawiskowa Kara z 3. odsłony rajskiego hotelu. Co na to główna zainteresowana? Ukochana Marcina odpowiedziała! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Zapłakana Sonia Szklanowska porusza temat piosenki. Ma żal do Bibi? "Hotel Paradise": hejt na piosenkę promującą program Odkąd w sieci pojawił się utwór "Raj mi daj" , promujący 4. sezon "Hotelu Paradise", w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci ostro krytykują nie tylko teledysk, podkreślając, że jest do złudzenia podobny do tego do piosenki "Oto Raj" Soni Szklanowskiej , lansującego poprzednią edycję miłosnego hitu TVN 7, ale też kąśliwie komentują wokal Bibi. - Kamil cudownie, Bibi przeciętnie, "oto Raj" najlepsza czołówka. - Bibi jeszcze dłuuuuga droga do muzycznej perfekcji, za to Kamil sztos. - A mi podoba bardziej niż piosenka Sonii. Bibi jest skromną osobą i widać to tutaj po zachowaniu, że nie zachowuje się jak królowa influ w porównaniu do Sonii... :) Przyjemnie się słucha -komentują utwór internauci. Również na instagramowym koncie Bibi jej fani są dla niej bezlitośni. Gdy dziewczyna zaśpiewała piosenkę jedynie przy akompaniamencie gitary , użytkownicy Instagrama nie pozostawili...

Sonia komentuje nową piosenkę Bibi z Hotelu Paradise
Instagram @soniaszklanowska, mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Zapłakana Sonia Szklanowska porusza temat piosenki. Ma żal do Bibi?
"Hotel Paradise 4" ma nową czołówkę. Tym razem nie śpiewa jej już Sonia lecz Bibi. Uczestniczka drugiej edycji poruszyła temat piosenki i popłakała się na Instagramie!

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" rusza już 30 sierpnia. Pewne rzeczy ku uciesze fanów się nie zmieniają - uczestnicy zostają na Zanzibarze, a towarzyszyć im będą niezastąpiony pan Lektor i kot Kisiel, który podbił serca fanów już w 3. edycji show. Do sieci trafiła niedawno nowa piosenka promująca "Hotel Paradise". Tym razem śpiewa ją Bibi. Opinie na temat utworu są skrajne. O skomentowanie piosenki pokusiała się sama Sonia Szklanowska, której piosenka została zastąpiona nową. Jak zareagowała? Gwiazda drugiej edycji popłakała się na Instagramie. Zobaczcie dlaczego!  Zobacz także:  Bibi z "Hotelu Paradise" śpiewa piosenkę do 4. edycji show! Lepsza od piosenki Soni Szklanowskiej? "Hotel Paradise 4": Sonia jest zazdrosna o piosenkę Bibi? Emocje przed czwartą edycją " Hotelu Paradise " już sięgają zenitu. Produkcja wyjawiła już pierwszych sześć nazwisk, które zameldują się w przepięknym hotelu na Zanzibarze. W "Hotelu Paradise 4" wystąpią: Natalia Ostrowska i Miłosz Pesta,   Natalia "Nana" Majos , Dariusz Tkaczyk  a także Maria Wojtas i Łukasz Hryniewicki . Teraz produkcja zaskoczyła widzów zmianą piosenki czołówkowej. Sonię Szklanowską zastąpiła Bogusia Bibi Brzezińska. Piosenka Bibi do "Hotelu Paradise" pt. "Daj mi raj", zdobyła skrajne opinie. A jak ocenia ją sama Sonia?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Krystian wziął ślub?! Razem z Oliwią pochwalili się obrączkami! To z pewnością nie jest łatwa sytuacja dla Soni z "Hotelu Paradise 2", której piosenka znika z czołówki "Hotelu Paradise" na rzecz nowej nagranej przez Bibi i znanego z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kamila Bijosia. Gwiazda 2. edycji jednak ze spokojem podeszła do tej zmiany....

Sonia Szklanowska nagrała piosenkę do czołówki "Hotelu Paradise 3"
Instagram
TV-Show
Sonia Szklanowska nagrała piosenkę do "Hotelu Paradise 3". W teledysku wystąpili uczestnicy!
Sonia Szklanowska nagrała piosenkę do "Hotelu Paradise 3". W teledysku wystąpili uczestnicy!

Trzecia edycja " Hotel Paradise " pojawi się na ekranach telewizorów już 22 lutego. Fani hitowego programu TVN7 już nie mogą się doczekać, tym bardziej, że ma na nich czekać cała masa niespodzianek. Przed emisją pierwszego odcinka, produkcja co chwilę odkrywa nowe karty - ostatnio poznaliśmy pierwszego uczestnika i uczestniczkę reality show, a teraz okazało się, że piosenka, która otwiera nowy sezon programu to utwór Soni Szklanowskiej, którą mogliśmy poznać w drugiej edycji "Hotel Paradise". Słyszeliście już jej utwór? W poniższym artykule znajdziecie również teledysk oraz tekst do piosenki "Oto raj".  Sonia Szklanowska nagrała piosenkę dla "Hotel Paradise 3". "Oto raj" - teledysk Sonia Szklanowska to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek drugiej edycji "Hotel Paradise". Młoda kobieta, która dotarła do finału zyskała ogromną sympatię widzów, którzy chętnie śledzą jej losy za pomocą mediów społecznościowych, okazała się jedną z najlepszych wizytówek hitu TVN7. Do tego, jak możemy usłyszeć, Sonia ma prawdziwy talent, a piosenka otwarcia nowego sezonu "Hotel Paradise" naprawdę szybko wpada w ucho.  Dodatkowo w klipie, na którego widok mamy ochotę natychmiast wybrać się na wakacje, poza Sonią występują również inni uczestnicy poprzednich edycji "Hotelu Paradise". Zobaczymy w nim Atę Postek i Dominikę Konował, oraz Violę Nowasielską i Macieja Kindlera. Jak na zaproszenie do nagrania piosenki zareagowała Sonia? Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu "Hotelu Paradise" byłam w ogromnym szoku. Bardzo się ucieszyłam, że uwierzono we mnie. Moja radość nie znała granic, bo jest to spełnienie mojego największego marzenia. Bardzo doceniam i...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak