Czwarta edycja "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy odcinek nowego sezonu randkowego show, który okazał się absolutnym hitem TVN7 zostanie wyemitowany już w poniedziałek 30 sierpnia. Produkcja właśnie ujawniła pierwszych uczestników. W "Hotelu Paradise 4" wezmą udział piękna brunetka Natalia Ostrowska z Wrocławia oraz przystojny Miłosz Pesta z Gdańska. Co o nich wiemy?

Reklama

Zobacz także: Duża zmiana w nowym sezonie "Hotelu Paradise". Widzowie się ucieszą

Znamy pierwszych uczestników "Hotelu Paradise 4"

Lada chwila rusza kolejna edycja uwielbianego przez widzów "Hotelu Paradise 4". Produkcja ujawniła właśnie pierwsze dwa nazwiska uczestników. 4. sezon podobnie jak trzeci został nakręcony w pierwszej połowie 2021 roku na rajskim Zanzibarze. Widzowie nie mogą doczekać się już powrotu Pana Lektora oraz... kota Kisiela, który szturmem podbił serca fanów! Czy podbije również serca nowych uczestników, z którymi zamieszka? Poznajcie pierwszą dwójkę!

Natalia Ostrowska w "Hotelu Paradise 4"

Natalia Ostrowska ma 26 lat i pochodzi z Wrocławia. Na co dzień pracuje jako stylistka paznokci. Czy ma szansę namieszać w "Hotelu Paradise 4"?

To dziewczyna o oryginalnej urodzie. W połączeniu z jej dużym poczuciem humoru oraz kokieterią, to mieszanka bardzo interesująca, wręcz wybuchowa. Pewna siebie, otwarta, uśmiechnięta, śmiała, ale też z drugiej strony bardzo zagadkowa. Nigdy nie daje się poznać do końca - czytamy w oficjalnym opisie

Natalia sama o sobie mówi, że jest szalona:

Zobacz także

Uważa, że życie bez zabawy nie ma sensu - trzeba szaleć, żeby nie zwariować. Uwielbia podejmować nowe wyzwania i kocha rywalizację. Już w dzieciństwie była łobuziarą.

Jest również wrażliwa na krzywdę innych, czy pozostali uczestnicy docenią to, czy raczej wykorzystają?

Ma ogromne serce do zwierząt i wielką potrzebę pomocy słabszym. Zawsze stanie w ich obronie.

A jaki jest jej ideał? Natalia Ostrowska marzy o "romantycznym bad boyu".

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Bibi i Simon znowu razem! Pokazali nagranie. Ale się wystroiła!

Miłosz Pesta w "Hotelu Paradise 4"

Miłosz Pesta ma 22 lata i pochodzi z Gdańska. Jest pierwszym uczestnikiem "Hotelu Paradise 4". Na co dzień studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i jest trenerem tenisa. Muzyka jest jego pasją. Czy podobnie jak Simon z 'Hotelu Paradise 2" i Sonia z "Hotelu Paradise 3" niedługo nagra swoją piosenkę? A jaki jest na co dzień?

Jest pozytywny, szczery, nieprzewidywalny i zawsze uśmiechnięty. Pewny siebie, ale też bardzo wrażliwy i empatyczny. Czerpie energię z relacji międzyludzkich. Wszędzie go pełno, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Kocha wszystkie kobiety. Lubi podrywać w sieci, ale działa nieszablonowo, wysyła dziewczynom wesołe filmiki. Przy nim kobieta musi się uśmiechać. Uważa, że zawsze udaje mu się zdobyć dziewczynę, bo wie dokładnie, co chciałyby usłyszeć - czytamy w oficjalnym opisie

Miłosz dotychczas ma za sobą dwa poważne związki. Ostatni zakończył się zaledwie pół roku przed wejściem do programu. Czy to wystarczająco długa przerwa, aby stworzyć kolejny związek? Miłosz deklaruje, że jego ideałem jest blondynka o niebieskich oczach, chociaż...

Podobają mu się kobiety o zgrabnych nogach i ładnym uśmiechu. W partnerce szuka szczerości, empatii i oddania. Wiek nie ma dla niego znaczenia.

Ma również swoje wymagania. "Żądające atencji, przeklinające, zbyt pewne siebie i tandetne" - takie kobiety nie znajdą u niego miłości.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysztof ma dość pytań o Basię! "Męczycie mnie"

"Hotel Paradise 4" rusza już 30 sierpnia. Produkcja ma dla fanów niespodziankę. Do tej pory program emitowany był od poniedziałku do czwartku. W przypadku czwartej edycji show widzowie będą mogli śledzić losy uczestników aż przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku! Czy nowi uczestnicy podbiją serca widzów, tak jak ich poprzednicy?

Instagram @hotelparadise.tvn7

Zobacz także: Jak wygląda Pan Lektor z "Hotelu Paradise"? Mamy mnóstwo jego zdjęć!

Reklama

Prowadzącą czwartej edycji "Hotelu Paradise" będzie niezmienne Klaudia El Dursi. Modelka w trakcie trzech poprzednich edycji zdobyła ogromną sympatię widzów. Trudno byłoby wyobrazić sobie na jej miejscu kogoś innego! Niezastąpiony w każdym sezonie był także Pan Lektor i zaskakujący bohater ostatniego sezonu Kot Kisiel!

Instagram Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama