Fani "Hotelu Paradise" już zacierają ręce, bo w poniedziałkowy wieczór, 30 sierpnia, w TVN7 pojawi się już czwarta edycja kontrowersyjnego show! Oczekiwania są ogromne, bo bohaterowie 3. sezonu postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, a wielu widzów twierdzi, że Bibi, Krystian, Simon, Basia, Nathalia, Marcin, Luiza i cała reszta, byli najbardziej zgraną paczką, jaką mogli zobaczyć odkąd program doczekał się swojej polskiej wersji. Klaudia El Dursi nie ma jednak wątpliwości, że nowi uczestnicy zapewnią nam niezapomniane emocje, a w jednej rzeczy dziewczyny z "Hotelu Paradise 4" biją te z poprzedniej edycji na głowę! O co chodzi? Prowadząca zdradziła nam kilka, naprawdę pikantnych szczegółów.

Reklama

Klaudia El Dursi o "Hotelu Paradise 4"

Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" jeszcze nie pojawiła się na antenie, internauci już nie powstrzymali się od mocnych komentarzy. Randkowe show budzi sporo kontrowersji, tym bardziej, że jego trzeci sezon odbił się naprawdę szerokim echem. Tego, jak nowych uczestników odbiorą widzowie, ciekawa jest nawet sama Klaudia El Dursi.

3. edycja podniosła bardzo wysoko poprzeczkę, ale w czwartej edycji będą takie silne charaktery, takie silne osobowości, no będą intrygi! I to będzie ich naprawdę wiele. Z dużą niecierpliwością czekam, jaki będzie odbiór widzów - zdradziła w rozmowie z Party.pl.

Reklama

Jak się okazuje, wśród uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest dwóch panów, którzy w szczególności przykuli uwagę pięknej prowadzącej. Jak myślicie, mowa o Darku, misterze Kubie, Miłoszu, czy może Łukaszu? Koniecznie zobaczcie nasze wideo! Co więcej, Klaudia El Dursi wypowiedziała się również na temat uczestniczek "Hotelu Paradise 4". Dziewczyny z poprzedniej edycji nie będą zadowolone?

Ta edycja zdecydowanie wygra. Dziewczyny z trzeciej edycji nie obraźcie się na mnie. To będzie mistrzowska edycja pod względem pięknych pośladków. Dziewczyny z czwartej edycji, ich zgrabne nogi i pośladki - wygrały - stwierdziła w rozmowie z naszą reporterką.

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama