Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show

"Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 

Luiza i Kuba z trzeciej edycji są zszokowani zachowaniem uczestników nowego sezonu "Hotelu Paradise". W mocnych słowach skomentowali najnowszą Pandorę.

Tak wielkich emocji i kontrowersji w "Hotelu Paradise" nie było chyba w żadnej z poprzednich edycji. Po emisji ostatniego odcinka programu, a szczególnie zapowiedzi dzisiejszej Pandory w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci są zszokowani zachowaniem uczestników, którzy znów zaatakowali Wiktorię. Oburzenia nie ukrywają również uczestnicy poprzedniej edycji. Luiza i Kuba w mocnych słowach odnieśli się do tego, co zobaczyli podczas zapowiedzi Pandory!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Kontrowersyjna Pandora w "Hotelu Paradise"

Już dziś wieczorem widzowie telewizyjnej Siódemki zobaczą najnowszy odcinek czwartej edycji "Hotelu Paradise", a w nim naprawdę mocną i kontrowersyjną Pandorę. W miniony czwartek w sieci pojawiła się pojawiła się zapowiedź, podczas której internauci mogli zobaczyć zrozpaczoną Wiktorię, która usłyszała pytanie, jak to jest być osobą, którą wszyscy nienawidzą. Zwiastun Pandory zszokował fanów "Hotelu Paradise". Internauci zaczęli dopytywać, czy ktoś z produkcji zareagował na zachowanie uczestników, którzy znów doprowadzili Wiktorię do łez. Pan Lektor podczas live'a na Instagramie odpowiedział na niewygodne pytania fanów.

Nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nie mam na to wpływu. Jest dokładnie taka, jaką jest i taką widzimy- mówił Pan Lektor. (...) Wiktoria przez cały czas miała prawo poprosić o pomoc i zażądać od nas wsparcia. Wiktoria spotykała się z nami codziennie. Nigdy nie prosiła o pomoc i chciała zostać w hotelu i nadal chciała walczyć- dodał.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie

Wiktoria płacze na Pandorze
Mat. prasowe

Najnowsza Pandora, którą internauci moga zobaczyć już na player.pl, oburzyła uczestników poprzedniej edycji "Hotelu Paradise". Luiza i Kuba już kilka tygodni temu stanęli w obronie Wiktorii, ale to co zobaczyli zszokowało ich jeszcze bardziej. Byli uczestnicy randkowego hitu TVN7 ostro podsumowali wydarzenia z najnowszego odcinka.

Luiza i Kuba z "Hotel Paradise 3" ostro o Pandorze

Szokujące wydarzenia z najnowszej Pandory wstrząsnęły uczestnikami poprzedniej edycji "Hotelu Paradise". Kuba podczas relacji na InstaStories ostro podsumował zachowanie m.in. Launo i Ohy na Pandorze.

Brawo, popisała się. O i w telewizji już tego nie zobaczycie chyba kochani. Tak się właśnie teraz maskuje, jak czwóreczka przegięła pałę to lepiej im bronić tyłek- mówił oburzony Kuba. - Brawa dla was pobiliście moją akcję, gratuluję - dodał. 

Zobacz także: "Hotel Paradise" Artur z 2. edycji nazywa Marię "patologią". Ostro odpowiedziała

Kuba z 3. edycji Hotelu Paradise ostro o Pandorze
Instagram @kubawojcik_official

Luiza z kolei napisała, że obejrzała już najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" w którym dojdzie do kontrowersyjnej Pandory. Luiza nie ukrywa, że jest załamana zachowaniem uczestników czwartej edycji programu.

Obejrzałam Pandorę wiem, że dużo osób czeka żeby inni się wypowiedzieli na jej temat i ja chętnie to zrobię wieczorem, ale teraz po tym odcinku jestem mega w negatywnych emocjach... dno i dramat - napisała w relacji na InstaStories. 

A Wy widzieliście już nowy odcinek "Hotelu Paradise"? Co sądzicie o zachowaniu uczestników najnowszej edycji show?

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo wydała krocie na nowy biust. Fani: "obrażałaś Wiki"

Luiza z 3. edycji komentuje Pandorę w 4. sezonie
Instagram @luiza.benzouaoua

"Hotel Paradise 4": Wiktoria płacze przez Miłosza
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Gwiazdy poprzednich edycji wspierają Wiktorię: "Najobrzydliwsza Pandora!"
Wiktoria może liczyć na wsparcie uczestników z 3. sezonu "Hotelu Paradise". Krzysztofowi i Krystianowi puściły nerwy: "Co to jest w ogóle za zabawa?"

Uczestnicy 3. edycji są przerażeni sytuacją, która ma miejsce w 4. sezonie "Hotelu Paradise". Ostatnią "Pandorę" i sytuację Wiktorii postanowili skomentować Krzysztof, Krystian, Ola, Luiza czy Kuba.  Jak wy w ogóle się tam bawicie!? - pytał zszokowany Krystian.  Z kolei Krzysztof przyznał, że bardzo współczuje Wiktorii i ma nadzieję, że uczestniczka będzie w stanie szybko się podnieść z tego, co zgotowali jej programowi koledzy. Zobaczcie, co piszą gwiazdy poprzednich edycji o skandalicznej "Pandorze".  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią" "Hotel Paradise": Uczestnicy poprzednich edycji komentują 4. sezon Ostatni odcinek " Hotelu Paradise " wywołał w sieci mnóstwo kontrowersji. Widzowie nie szczędzą krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji, że pozwoliła innym na złe traktowanie Wiktorii. Głos w sprawie zabrał Pan Lektor, zapewniając, że wszyscy uczestnicy mieli opiekę, a " Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał również TVN.   To była zdecydowanie najcięższa "Pandora" w historii "Hotelu Paradise". Po tym, jak koledzy z programu po raz kolejny dali Wiktorii do zrozumienia, że nie chcą jej w hotelu i wyszło na jaw, że wszystko zapoczątkował Miłosz - jedyna osoba, na której Wiktoria mogła do tej pory polegać - uczestniczka wybiegła z płaczem. Krystian, zwycięzca 3. edycji był w szoku, po usłyszeniu pytania o treści: "jak to jest, gdy wszyscy cię nienawidzą i chcą, żebyś opuściła program":  Ja wam powiem tak, w ogóle dopuszczenie takiego pytania przez produkcję to jest już za grubo. Jak wy w ogóle się tam bawicie!? Co to jest w ogóle za zabawa?!...

Luiza zszokowana zachowaniem uczestników Hotelu Paradise 4
mat. prasowe, Instagram @luiza.benzouaoua
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda"
Uczestnicy "Hotelu Paradise" doprowadzili do łez Wiktorię podczas "puszki Pandory". Luiza z 3. edycji nie mogła tego słuchać! "4. sezon to dramat" - napisała.

Luiza z "Hotelu Paradise" podczas relacji na InstaStories pokazała, jak ogląda nowy odcinek randkowego show i naprawdę ostro podsumowała zachowanie uczestników czwartej edycji. Luiza nie ukrywa, że jest rozczarowana osobami, które występują w najnowszej odsłonie hitu TVN7. Po tym, jak uczestnicy doprowadzili Wiktorię do łez podczas "puszki Pandory", przyznała, że cieszy się, że trafiła na inną edycję. Poznajcie spostrzeżenia Luizy na temat nowego sezonu. Jak oceniła dzisiejszą "Pandorę" w "Hotelu Paradise"? Luiza krytykuje uczestników "Hotelu Paradise 4" Blisko dwa tygodnie temu ruszyła czwarta edycja "Hotelu Paradise". W programie biorą udział m.in. Przemek, Kuba, Maria, Darek, Natalia i Miłosz. W ostatnich dniach do randkowego show dołączyła piękna Wiktoria, która wywołała ogromne emocje wśród pozostałych uczestniczek "Hotelu Paradise". I chociaż Wiki robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z dziewczynami, to podczas jej pierwszej "Pandory" zrozumiała, że pozostali uczestnicy krytycznie ją oceniają. Wiktoria nie potrafiła powstrzymać łez, kiedy usłyszała, że zdaniem kolegów, każdemu się podlizuje. Wiki dołączyła do całej ekipy najpóźniej i nie miała czasu, żeby się z nimi zżyć, a kiedy chce to nadrobić jest przez nich atakowana.  Najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" obejrzała Luiza z trzeciej edycji i bardzo ostro podsumowała zachowanie uczestników, którzy doprowadzili Wiktorię do łez. Luiza nie ukrywa, że jest rozczarowana tym, co zobaczyła:  Ciężko ogląda się ten sezon bo nie ma luzu, na pewno jest ciekawie bo dużo się dzieje. Natomiast skoro jest początek i już jest taka słaba gra, to co dopiero będzie bliżej finału. My odpulaliśmy Oni wyp***- napisała ostro...

Miłosz w Hotelu Paradise broni uczestników Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @mily_mo_
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zabrał głos po kontrowersyjnej Pandorze. Mówi o psychice uczestników: "Żeby aż tak ich niszczyć?". A co powiedział o Wiktorii?

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" wywołały ogromne oburzenie widzów. Wszystko przez zachowanie uczestników, którzy postanowili za wszelką cenę pozbyć się Wiktorii z programu. Po skandalicznej "Pandorze" widzowie zarzucili uczestnikom stosowanie przemocy psychicznej wobec koleżanki z programu. Na gwiazdy programu wylał się olbrzymi hejt, a nawet zaczęli dostawać pogróżki. Do szokującej sytuacji, która ma miejsce po emisji ostatnich odcinków, odniósł się Miłosz, programowy partner Wiktorii.  Jestem przerażony tym, jak można zniszczyć człowieka i to z dwóch stron - mówił na Instastories.  To, co powiedział o Wiktorii może was zdziwić!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy" "Hotel Paradise 4": Miłosz komentuje Pandorę. Staje w obronie uczestników Ostatnia "Pandora" w "Hotelu Paradise" wywołała prawdziwą burzę w sieci. Widzowie już po zobaczeniu zwiastuna odcinka w Player.pl nie szczędzili krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji programu. Samą "Pandorę" określili jako "patologiczną" . Początkowo głos zabrał Pan Lektor, który wyjaśnił, jak wygląda opieka nad uczestnikami na planie " Hotelu Paradise " i podkreślił, że " Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał nawet TVN. Z kolei uczestnicy, którzy w programie mieli gnębić Wiktorię otrzymali od widzów olbrzymi hejt, który zaczął wymykać się spod kontroli. Launo oświadczyła, że się boi , ponieważ ktoś porysował jej auto, a Oha dostała wstrząsający filmik z pogróżkami.  Szokującą sytuację skomentował także Miłosz, który również przyczynił się do...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak