Hotel Paradise 4: Klaudia
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?! 

Launo z "Hotelu Paradise 4" odpowiedziała na hejt! Uczestniczka 4. edycji jest przerażona zachowaniem niektórych widzów. "Nie jesteście lepsi ode mnie, jesteście nawet gorsi."

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dostarcza widzom ogromnych emocji, jednak uczestnicy muszą mierzyć się z wieloma przykrymi komentarzami - fani kontrowersyjnego show zarzucają im perfidną grę i knucie, jakiego jeszcze w programie nie było, a zdecydowanie najbardziej obrywa się Klaudii, znanej również jako "Launo". Po tym jak tuż przed ostatnim Rajskim Rozdaniem dziewczyna ustaliła, że to Darek stanie za jej plecami, a Przemek wybierze Natalię po to, by wyeliminować Mateusza, internauci nie zostawili na dziewczynie suchej nitki. Teraz Launo postanowiła odpowiedzieć na spływający na nią hejt i wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Co ma na swoją obronę? Padły bardzo mocne słowa.

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

Launo z "Hotelu Paradise 4" odpowiada na hejt

Klaudia "Launo" to z pewnością jedna z najbardziej charakterystycznych dziewczyn w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Niestety uczestniczka mocno podpadła fanom show i to już w pierwszych odcinkach programu. Kontrowersyjna bohaterka zaskakuje jednak nie tylko na wizji, ale i w swoich mediach społecznościowych - po programie Klaudia zoperowała sobie całe ciało, a kiedy pokazała zaskakujące zdjęcie, w komentarzach aż roiło się od tematu ciąży! Ostatnie wydarzenia na rajskim Zanzibarze sprawiły, że o Launo znowu zawrzało:

- Tragiczna edycja, same konspiry, knowania, zero luźnej relacji i dobrej zabawy 🤔
- Najgorsza baba od początku istnienia programu 👏🤓
- ale Ty fałszywka jesteś 🙈 za bardzo się dziecko wczułaś w ten program 😂😂
- Nie mogę na tą dziewczynę już patrzeć🤦‍♀️
- Co za dziewczyna... 😱🙄😲
- Jeju jakie to jest perfidne i bezczelnie 🤦‍♀️
- Klauno obrabia wszystkim dupę. Klauno to najwiekszą żenada tej edycji. Dramat jaka zawistna istota. Musi mieć smutne życie - komentowali fani show.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

Jak się okazuje, Launo nie pozostała obojętna na komentarze internautów i postanowiła odnieść się do nich na swoim InstaStory. Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" tłumaczyła się ze swojego zachowania przed kamerami i przyznała, że w show - jak każdy - chciała utrzymać się jak najdłużej, więc postanowiła w nim grać. Co więcej, nawet określiła się mianem świetnej aktorki!

Ogólnie to ja nawet nie wiem, jak ja mam dyskutować z częścią ludzi tutaj, bo ja program wzięłam na mega dystans. Powiedziałam: dobra, grajmy, bawmy się. Wiecie, nikt nie jechał tam, żeby być dzień czy dwa. No i moim zdaniem ja zachowałam się dobrze. Jakby, to były intencje do gry. Ja w prawdziwym życiu nie muszę knuć, bo ja ludzi, których nie chce mieć obok siebie, po prostu ich nie trzymam. Wszyscy moi znajomi to wiedzą i dużo osób to wie, które obserwowały mnie przed hotelem. 

Klaudia nie ukrywa jednak, że w niektórych sytuacjach mogła zachować się nieco inaczej, choć widzowie mogą zobaczyć zaledwie urywek tego, co naprawdę działo się na rajskim Zanzibarze. Uczestniczka jednak ostro stwierdziła, że internauci wcale nie są lepsi od niej, a nawet zachowują się o wiele gorzej!

Krytykując moje zachowanie w hotelu, ja nie mówię, że było wzorowe, bo nie było. Mogłam być milsza w niektórych aspektach i ja to widzę, ja to wiem, ale jeżeli wy mnie obrażacie na każdym kroku - nie jesteście lepsi, jesteście nawet gorsi. Bo ja tam mówiłam wszystko prosto w twarz, a wy mi to piszecie z jakichś anonimów, fake kont.

Co więcej, jak się okazuje, Klaudia musi mierzyć się nie tylko z nieprzychylnymi komentarzami internautów, ale również licznymi wiadomościami prywatnymi, w których - jak sama przyznała - ludzie wysyłają jej groźby!

No i są jeszcze gorsze rzeczy, bo ja dostaję codziennie pogróżki, że ktoś wie gdzie mieszkam, że życzycie mi śmierci, nawet, że ktoś mnie potrąci. Ostatnio dostałam taki komentarz, że wie gdzie mieszkam, wie którędy chodzę do pracy i że mnie po prostu rozjedzie. Także nie wiem, co jest gorsze. Kasia też dziś fajnie podsumowała ten cały dialog, całą tę sytuację. Ale to, że ja chciałam grać, chciałam utrzymać się w programie i tworzyć konspiry wcale nie wybiela was i nie daje wam żadnego prawa do krytykowania mnie, najeżdżania na mnie w taki aż drastyczny sposób. Jasne, możecie mi napisać "ej Launo, zachowałaś się naprawdę niestosowanie", ale "obyś zdechła", albo tego typu wiadomości - no żenua. Na waszym miejscu ja bym nie mogła patrzeć spokojnie w lustro. Ja zasypiam z czystym sumieniem, bo z każdym z uczestników mam zdrową i naprawdę szczerą relację, z jedynymi mam lepszy, z drugimi mam gorszy kontakt, ale to co wy robicie, to jest naprawdę wstyd - podsumowała uczestniczka.

Hotel Paradise 4: Launo tłumaczy się ze swojego zachowania
@launokardel, Instagram

Klaudia podkreśliła, że "Hotel Paradise" to tylko program i wciąż ma kontakt z pozostałymi uczestnikami, w tym z Natalią, która wcześniej tworzyła parę z Darkiem i przeciwko której - zdaniem niektórych widzów, spiskowała.

Natalia i Launo Klaudia przytulone
Mat. prasowe

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
Newsy
"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?
W "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka, która zrobiła ogromne wrażenie na... Maćku! Sandrze to bardzo się nie spodobało...

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Na wyspie pełnej miłości pojawiła się nowa uczestniczka Marta! Martyna zaś uzyskała immunitet i na kolejnym rajskim rozdaniu może czuć się bezpiecznie! Pozostałe uczestniczki zaczęły zaś bardzo obawiać się o swój los w programie! Relacje wszystkich uczestników zaś mocno się ostudziły. Dlaczego? Zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:   "Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!  Nowa uczestniczka, Marta, namiesza w "Hotel Paradise"? Uczestnicy "Hotelu Paradaise" przywitali dzień w zupełnie nowych parach! Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestniczek specjalne zadanie! Poprosiła je, aby przekuły balon jeśli chcą pozostać w nowej parze. To zadanie miało naprawdę wysoką stawkę, bowiem dziewczyna, która podejmie tę decyzję jako pierwsza, otrzyma immunitet na rajskim rozdaniu. Okazało się, że Martyna wykonała zadanie najszybciej, pozostała w nowej parze i może czuć się bezpiecznie! Co więcej osoba, którą wybierze na rajskim rozdaniu, automatycznie zostanie jej partnerem!  W "Hotel Paradise" pojawiła się także... nowa uczestniczka! Marta ma 25 lat, pracuje przy operacjach bankowych, a w weekendy spełnia się w fotomodelingu. Szuka partnera z którym będzie mogła być na dłużej. Jak sama o sobie mówi jest flirciarą i podobno to ona jest typem podrywaczki! Jaki zatem jest jej ideał mężczyzny? Brunet z zarostem, pełen energii i poczucia humoru. Marta na początku swojej przygody w "Hotel Paradise" musiała wybrać dwóch kandydatów, z którymi wybrała się na randki. Nowa uczestniczka zadecydowała, że to Adam i Maciek są najbardziej interesujący i to właśnie z nimi spędziła naprawdę romantyczny...

Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk w "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Znamy kolejnych uczestników. On romantyk, ona żyleta! Kim są Monika I Bartek?
"Hotel Paradise 2": Znamy kolejnych uczestników. On romantyk, ona żyleta! Kim są Monika I Bartek?

Produkcja " Hotel Paradise " zdradziła imiona kolejnych uczestników drugiej edycji hitowego show. W rajskim hotelu zamelduje się kolejnych dwoje uczestników. Zapowiada się gorąca rywalizacja, którą będziemy mogli śledzić już od 31 sierpnia! Kim są tajemniczy Bartosz i Monika? Poznajcie ich.  Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Uczestniczka konkursów piękności i właściciel agencji hostess. Poznajcie kolejnych uczestników! Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk w "Hotelu Paradise 2"  Druga edycja miłosno-rywalizacyjnego show wkracza na antenę TVN 7 już 31 sierpnia. Temperatura w "Hotelu Paradise" znowu osiągnie temperaturę wrzenia, wszystko za sprawą uczestników! Do tej pory ujawniono już szóstkę pierwszych mieszkańców "Hotelu Paradise" będą to Magda Jankowska, Dominika Konował, Anna Matyasek, Ivan Yevtushenko, Łukasz Karpiński i Kamil Piórkowski. Do tego grona dołączą także Monika Brzyśkiewicz i Bartek Graczyk. Kim są nowi uczestnicy?  Bartosz Graczyk ma 22 lata i pochodzi z Lublina. Uwielbia gotować. Marzy o romantycznej miłości, ale czy znajdzie ją w programie, w którym wszystkie chwyty są dozwolone?  Gdy jest z kimś, oddaje się tej osobie całkowicie. Zawsze staje w obronie płci pięknej. Jego ideał to ambitna i szalona brunetka o ciemnych oczach, dbająca o sylwetkę. Uwielbia też tatuaże - czytamy w opisie. Bartosz wychował się w rodzinie sportowców, więc aktywność fizyczna jest częścią jego życia i chciałby dzielić tę pasję z przyszłą partnerką. W programie liczy na dobra zabawę, ciekawe znajomości, ale nie wyklucza również związku!  Do ekipy dołącza także 26-letnia Monika Brzyśkiewicz z Wrocławia. Piękna właścicielka salonu kosmetycznego może...

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner