Hotel Paradise 4: Klaudia
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice?! 

Launo z "Hotelu Paradise 4" odpowiedziała na hejt! Uczestniczka 4. edycji jest przerażona zachowaniem niektórych widzów. "Nie jesteście lepsi ode mnie, jesteście nawet gorsi."

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dostarcza widzom ogromnych emocji, jednak uczestnicy muszą mierzyć się z wieloma przykrymi komentarzami - fani kontrowersyjnego show zarzucają im perfidną grę i knucie, jakiego jeszcze w programie nie było, a zdecydowanie najbardziej obrywa się Klaudii, znanej również jako "Launo". Po tym jak tuż przed ostatnim Rajskim Rozdaniem dziewczyna ustaliła, że to Darek stanie za jej plecami, a Przemek wybierze Natalię po to, by wyeliminować Mateusza, internauci nie zostawili na dziewczynie suchej nitki. Teraz Launo postanowiła odpowiedzieć na spływający na nią hejt i wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Co ma na swoją obronę? Padły bardzo mocne słowa.

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Bibi i Simona! "Bardzo szkoda, ale Bibi..."

Launo z "Hotelu Paradise 4" odpowiada na hejt

Klaudia "Launo" to z pewnością jedna z najbardziej charakterystycznych dziewczyn w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Niestety uczestniczka mocno podpadła fanom show i to już w pierwszych odcinkach programu. Kontrowersyjna bohaterka zaskakuje jednak nie tylko na wizji, ale i w swoich mediach społecznościowych - po programie Klaudia zoperowała sobie całe ciało, a kiedy pokazała zaskakujące zdjęcie, w komentarzach aż roiło się od tematu ciąży! Ostatnie wydarzenia na rajskim Zanzibarze sprawiły, że o Launo znowu zawrzało:

- Tragiczna edycja, same konspiry, knowania, zero luźnej relacji i dobrej zabawy 🤔
- Najgorsza baba od początku istnienia programu 👏🤓
- ale Ty fałszywka jesteś 🙈 za bardzo się dziecko wczułaś w ten program 😂😂
- Nie mogę na tą dziewczynę już patrzeć🤦‍♀️
- Co za dziewczyna... 😱🙄😲
- Jeju jakie to jest perfidne i bezczelnie 🤦‍♀️
- Klauno obrabia wszystkim dupę. Klauno to najwiekszą żenada tej edycji. Dramat jaka zawistna istota. Musi mieć smutne życie - komentowali fani show.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 

Jak się okazuje, Launo nie pozostała obojętna na komentarze internautów i postanowiła odnieść się do nich na swoim InstaStory. Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" tłumaczyła się ze swojego zachowania przed kamerami i przyznała, że w show - jak każdy - chciała utrzymać się jak najdłużej, więc postanowiła w nim grać. Co więcej, nawet określiła się mianem świetnej aktorki!

Ogólnie to ja nawet nie wiem, jak ja mam dyskutować z częścią ludzi tutaj, bo ja program wzięłam na mega dystans. Powiedziałam: dobra, grajmy, bawmy się. Wiecie, nikt nie jechał tam, żeby być dzień czy dwa. No i moim zdaniem ja zachowałam się dobrze. Jakby, to były intencje do gry. Ja w prawdziwym życiu nie muszę knuć, bo ja ludzi, których nie chce mieć obok siebie, po prostu ich nie trzymam. Wszyscy moi znajomi to wiedzą i dużo osób to wie, które obserwowały mnie przed hotelem. 

Klaudia nie ukrywa jednak, że w niektórych sytuacjach mogła zachować się nieco inaczej, choć widzowie mogą zobaczyć zaledwie urywek tego, co naprawdę działo się na rajskim Zanzibarze. Uczestniczka jednak ostro stwierdziła, że internauci wcale nie są lepsi od niej, a nawet zachowują się o wiele gorzej!

Krytykując moje zachowanie w hotelu, ja nie mówię, że było wzorowe, bo nie było. Mogłam być milsza w niektórych aspektach i ja to widzę, ja to wiem, ale jeżeli wy mnie obrażacie na każdym kroku - nie jesteście lepsi, jesteście nawet gorsi. Bo ja tam mówiłam wszystko prosto w twarz, a wy mi to piszecie z jakichś anonimów, fake kont.

Co więcej, jak się okazuje, Klaudia musi mierzyć się nie tylko z nieprzychylnymi komentarzami internautów, ale również licznymi wiadomościami prywatnymi, w których - jak sama przyznała - ludzie wysyłają jej groźby!

No i są jeszcze gorsze rzeczy, bo ja dostaję codziennie pogróżki, że ktoś wie gdzie mieszkam, że życzycie mi śmierci, nawet, że ktoś mnie potrąci. Ostatnio dostałam taki komentarz, że wie gdzie mieszkam, wie którędy chodzę do pracy i że mnie po prostu rozjedzie. Także nie wiem, co jest gorsze. Kasia też dziś fajnie podsumowała ten cały dialog, całą tę sytuację. Ale to, że ja chciałam grać, chciałam utrzymać się w programie i tworzyć konspiry wcale nie wybiela was i nie daje wam żadnego prawa do krytykowania mnie, najeżdżania na mnie w taki aż drastyczny sposób. Jasne, możecie mi napisać "ej Launo, zachowałaś się naprawdę niestosowanie", ale "obyś zdechła", albo tego typu wiadomości - no żenua. Na waszym miejscu ja bym nie mogła patrzeć spokojnie w lustro. Ja zasypiam z czystym sumieniem, bo z każdym z uczestników mam zdrową i naprawdę szczerą relację, z jedynymi mam lepszy, z drugimi mam gorszy kontakt, ale to co wy robicie, to jest naprawdę wstyd - podsumowała uczestniczka.

Hotel Paradise 4: Launo tłumaczy się ze swojego zachowania
@launokardel, Instagram

Klaudia podkreśliła, że "Hotel Paradise" to tylko program i wciąż ma kontakt z pozostałymi uczestnikami, w tym z Natalią, która wcześniej tworzyła parę z Darkiem i przeciwko której - zdaniem niektórych widzów, spiskowała.

Natalia i Launo Klaudia przytulone
Mat. prasowe

Launo z hotel paradise 4 w czerownym kostiumie
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise 4". Wstrząsający wpis Launo: "Przestaję czuć się bezpieczne"
Launo z "Hotelu Paradise 4" opublikowała niepokojący wpis - ktoś porysował jej samochód. Klaudia przestaje czuć się bezpieczne.

Atmosfoera w "Hotelu Paradise 4" robi się coraz poważniejsza, ale również sytuacje, które zdarzają się uczestnikom show teraz, są bardzo niepokojące. Launo, jedna z najbardziej krytykowanych za swoje zachowanie uczestniczek, od kilku tygodni mierzy się z potężnym hejtem, a nawet groźbami. Dziś Klaudia poinformowała fanów, że ktoś porysował jej auto i dlatego przestaje czuć się bezpiecznie. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo dostaje pogróżki od internautów. Widzowie przekroczyli granice? Klaudia Launo z "Hotelu Paradise" przerażona skalą hejtu Launo od samego początku w "Hotelu Paradise 4" nastawiła się na grę i skupia się bardziej na intrygach, niż budowani relacji z Przemkiem. Od samego początku uczestniczka spiskuje również przeciwko Wiktorii - choć zapewnia dziewczynę, że ją lubi, za plecami obmyśla plan, jak ją wyrzucić z programu. Spirala nienawiści skierowana wobec Wiktorii oburzyła widzów, do tego stopnia, że głos zabrał m.in. pan Lektor a także sama stacja TVN!  Z kolei Launo stała się najmniej lubianą uczestniczką show. O ile internauci dają temu wyraz w komentarzach, inni przekroczyli wszelkie granice o których właśnie poinformowała na swoim Instagramie! Spotykająca się z ogromną krytyką Launo dodała wstrząsający post, w którym informuje, że ktoś... porysował jej auto! Klaudia przyznaje, że przestaje się czuć bezpiecznie we własnym domu: Dużo osób mnie pyta kiedy puszczę filmu z zabiegów i haul z zakupów. Czy reszta obiecanych materiałów, ale szczerze, po dzisiejszej akcji, gdzie porysowano mi auto, nie mam psychicznie siły i nie chcę dawać Wam podstaw kolejnych już bezpodstawnych hejtów. Przestaję czuć się komfortowo we własnym domu. Przestaję czuć się bezpieczne! Sytuacja wyszła...

Launo komentuje odejście z Hotelu Paradise
Instagram @launokardel
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Launo po odejściu z show: "Karma dotknęła mnie bardzo mocno"
Odejście Launo z "Hotelu Paradise 4" było jednym z najbardziej zaskakujących momentów w tej edycji show. Teraz uczestniczka postanowiła skomentować całą sprawę. Takich słów wielu się nie spodziewało.

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" nie przestaje nas zaskakiwać, a z programem właśnie pożegnała się jedna z jego najbardziej charakterystycznych uczestniczek - Klaudia Kardel, znana fanom show jako "Launo". Co więcej, dziewczyna odpadła bynajmniej nie przez to, że została singielką. Po tym, jak jej nowy partner Michał przegrał konkurencję, która była testem wiedzy na temat swojej partnerki, dziewczyna musiała ponieść konsekwencje i spakować swoje walizki. Odejście Launo było jednym z najbardziej emocjonujących momentów czwartej edycji "Hotelu Paradise" i choć z początku uczestniczka nie miała w widzach zbyt wielu fanów, internauci nie kryli swojego wzruszenia. Teraz swoje odpadnięcie z hitowego show TVN 7 skomentowała sama Launo. Dziewczyna nie była w stanie powstrzymać łez. Launo komentuje swoje odejście z "Hotelu Paradise 4" Widzowie czwartej edycji "Hotelu Paradise" muszą mieć nerwy ze stali! Akcja na rajskim Zanzibarze zdecydowanie nie zwalnia tempa i zaskakuje nie tylko fanów show, ale i samych uczestników, a ostatnio byliśmy świadkami niespodzianek, które wcale nie były miłe. Przez swoją niewiedzę Michał wyeliminował Launo , a dziewczyna opuściła program cała we łzach. Choć Launo nie była zła na Michała, nie ukrywała żalu za to, że jej nie słuchał. Co więcej, dziewczyna do końca chciała zachować zimną krew, jednak już od kilku odcinków widzowie widzieli, jak coraz śmielej pokazuje swoją wrażliwą stronę. Koniec końców odchodząc z "Hotelu Paradise" uczestniczka nie wytrzymała i zalała się łzami, a widzowie byli pod wrażeniem Launo , którzy zdecydowanie docenili sposób w jaki żegnała się z pozostałymi bohaterami. Mi będzie brakować was. Wspomnień nigdy nikt nam nie zabierze, pieniądze się rozpłyną a sława minie,...

Hotel Paradise 4: Darek i Launo spotykają się po programie? 
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Darek i Launo spotykają się po programie? 
Kiedy Klaudia "Launo" z "Hotelu Paradise 4" opublikowała nowe zdjęcie, Darek nie mógł powstrzymać się od komentarza! Zdradził, co ich łączy?

Poprzednie edycje hitowego show TVN 7 nauczyły nas, że w "Hotelu Paradise" może stać się wszystko, a pary, które tworzą się po programie potrafią naprawdę zaskoczyć. Choć widzowie czwartego sezonu dopiero są świadkami nawiązywania pierwszych paktów, sojuszy a nawet związków pomiędzy uczestnikami, już próbują dopatrzyć się, czyja relacja przetrwała po programie, a pomiędzy kim doszło do nieoczekiwanych roszad. Czyżby Darek i Launo właśnie się zdradzili? Chłopak zostawił pod gorącym zdjęciem Klaudii wymowny komentarz! Darek i Launo spotykają się po "Hotelu Paradise 4"? Intrygi, spiski i tak zwane konspiry - tego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" z pewnością nie brakuje. Fani kontrowersyjnego show ostatnio byli świadkami zaskakujących przeparowań, po tym jak Wiktoria "zdradziła" Miłosza , nowych sojuszy, czy odpadnięcia dwójki ulubionych uczestników, choć wielu nie ma wątpliwości, że Kuba wróci do "Hotelu Paradise"  - a wszystko przez post, którym zdaniem internautów chłopak zdradził zdecydowanie za dużo. Co więcej niektórzy z uczestników zaczynają zmieniać obiekty swoich zainteresowań... Launo, która - póki co - w czwartej edycji "Hotelu Paradise" jest w parze z Przemkiem wyznała, że zaczyna podobać jej się Darek! Jak się okazuje, Klaudia miała sen z przystojniakiem w roli głównej, który naprawdę namieszał jej w głowie, a w programie ta dwójka świetnie się dogaduje! Czyżby po powrocie z rajskiego Zanzibaru dogadywali się jeszcze lepiej?  Klaudia, która ostatnio zoperowała całe ciało , jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i właśnie pochwaliła się nową gorącą fotką w samej bieliźnie, którą dosłownie podpaliła Instagram! Pod...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik