Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dostarczyła nam wielu emocji, jednak w końcu nadszedł czas, aby poznać zwycięzców show - w wielkim finale znaleźli się Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Która z tych par stanie na ścieżce lojalności? Czy zwycięży miłość, czy jednak będziemy świadkami rzutu kulą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 6 grudnia tuż po godzinie 21:30. Skład finału wzbudził jednak ogromne emocje wśród widzów - fani show ubolewają, że nie znaleźli się w nim ich ulubieńcy, czyli Vanessa i Mateusz, którzy w programie stworzyli jedną z najpoważniejszych relacji.

Reklama

Czy zatem relacja Vanessy i Mateusza rozwinęła się po zakończeniu programu? Czy Vanessa i Mateusz są dziś razem? Oto, jakie spekulacje pojawiają się na ten temat w sieci!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Vanessa ostro o Indze. "Nie spodziewałam się, że dziewczyna..."

"Hotel Paradise 4": Jak zaczęła się relacja Vanessy i Mateusza?

Vanessa Wietrzyk i Mateusz Mil podbili serca widzów "Hotelu Paradise". Obydwoje piękni, elokwentni i przede wszystkim uczciwi i lojalni wobec przyjaciół z programu. Nic więc dziwnego, że fani nie mogli pogodzić się z tym, że to właśnie ta para opuściła "Hotel Paradise" tuż przed wielkim finałem! Jak zatem w ogóle zaczęła się ich relacja w show?

Vanessa weszła do programu z immunitetem - wtedy wówczas Mateusz był w parze z Natką. Ciemnowłosa piękność zadecydowała, że rozbije ich parę i tym sposobem zaczęła się jej wspólna droga z Mateuszem, a Natalia musiała opuścić program.

- W każdym z panów płynie dusza sportowca, tak, jak i we mnie, ale tutaj łączy nas wspólny pierwiastek, czyli branża modelingu, stąd ten wybór - tłumaczyła swój wybór Vanessa.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Zobacz także: "Hotel Paradise" Vanessa tłumaczy Mateusza: "Wprost zagrozili, że to ja bym wyleciała..."

Od tamtej pory Vanessa i Mateusz z "Hotelu Paradise" byli praktycznie nierozłączni. Choć zdarzały im się drobne nieporozumienia, to jednak zawsze potrafili je szybko załagodzić. Zawsze byli uśmiechnięci i pozytywni, a do tego lojalni wobec przyjaciół z programu. Bez problemu udawało im się przechodzić przez kolejne Rajskie Rozdania, jednak ich szczęście skończyło się na dwa dni przed wielkim finałem, kiedy to Inga i Janek oraz Nana i Łukasz musieli zadecydować, która z par musi opuścić program. Wybór padł właśnie na Vanessę i Mateusza, a na tą decyzję, naciskała głównie Inga, która przecież bardzo się z nimi przyjaźniła. Czy zatem para, która niewątpliwie tworzyła jedną z najpoważniejszych relacji w "Hotelu Paradise", trwa w niej do dziś?

"Hotel Paradise": Czy Vanessa i Mateusz są dalej razem?

Trzeba przyznać, że Vanessa i Mateusz z "Hotelu Paradise" bardzo dobrze ukrywają, czy coś ich łączy po zakończeniu programu. Jak wiadomo, do czasu emisji finałowego odcinka, żaden z uczestników nie może zdradzać, jak potoczyły się jego miłosne losy po udziale w show. Jednak spekulacji na ten temat nie brakuje! Niewątpliwie ogromne zainteresowanie w tej sprawie wzbudził komentarz siostry Mateusza, która na swoim InstaStories wyznała, że... poznała Vanessę.

- Znam Vanessę z Hotelu, bardzo piękną dziewczynę, która była w parze z moim bratem Mateuszem i bardzo ją lubię i pozdrawiam - powiedziała siostra Mateusza.

Choć dziewczyna nie potwierdziła czy Vanessa i Mateusz wciąż są razem, to jednak nie ulega wątpliwości, że siostra Mateusza, darzy Vanessę dużą sympatią.

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Inga przez przypadek wyrzuciła Mateusza z programu? "Powinnam mieć order idiotki"

Wyznanie siostry Mateusza daje nadzieje, że tę dwójkę może dalej coś łączyć po programie! Jednak z drugiej strony internauci mają w pamięci InstaStories Vanessy, które dziewczyna zamieściła niedługo po tym, jak w telewizji pojawiły się odcinki "Hotelu Paradise" z jej udziałem. Jeden z fanów zapytał wówczas, czy dziewczyna wolałaby wejść od początku do programu, czy jednak czuje się dobrze z tym, że dołączyła do niego w trakcie. Vanessa wtedy przyznała, że gdyby weszła do programu od samego początku, to inaczej pokierowałaby swoje wybory co do partnera i zwróciłaby uwagę na... Darka. Na tę relację Vanessy odpowiedział również sam Darek, który przyznał:

- Oj mogłabyś, na pewno byłoby ciekawie. Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła - przyznał na swoim Instagramie.

To wyznanie oczywiście zapaliło przysłowiową "czerwoną" lampkę w głowach fanów "Hotelu Paradise", którzy zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem Vanessa nie nawiązała relacji z Darkiem po zakończeniu programu! Czy jednak tak się stało? Niestety, oficjalnego komentarza w tej sprawie na ten moment oczywiście brak...

Instagram/Vanessa Wietrzyk

Vanessa i Mateusz raczej nie reagują na pytania od fanów, w których internauci dopytują się o status ich relacji po programie - w końcu i tak nie mogliby na nie odpowiedzieć do końca emisji "Hotelu Paradise". Biorąc jednak pod uwagę fakt, że chętnie "lajkują" swoje zdjęcia i czasami również komentują swoje posty na Instagramie (co jak wiadomo w dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jest wyznacznikiem sympatii), to wygląda na to, że mają dobre relacje. Jednak, czy łączy ich jakaś zażyłość?

Zobacz także
Instagram
Reklama

Mateusz i Vanessa pojawili się na imprezie z okazji finału "Hotelu Paradise 4". Pozowali razem na ściance!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama