Hotel Paradise: Vanessa i Mateusz
Screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Czy Vanessa i Mateusz są parą po programie? 

Widzowie pokochali Vanessę i Mateusza z "Hotelu Paradise"! Jednak czy ich relacja po programie trwa nadal? W sieci nie brakuje spekulacji na ten temat!

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dostarczyła nam wielu emocji, jednak w końcu nadszedł czas, aby poznać zwycięzców show - w wielkim finale znaleźli się Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Która z tych par stanie na ścieżce lojalności? Czy zwycięży miłość, czy jednak będziemy świadkami rzutu kulą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 6 grudnia tuż po godzinie 21:30. Skład finału wzbudził jednak ogromne emocje wśród widzów - fani show ubolewają, że nie znaleźli się w nim ich ulubieńcy, czyli Vanessa i Mateusz, którzy w programie stworzyli jedną z najpoważniejszych relacji.

Czy zatem relacja Vanessy i Mateusza rozwinęła się po zakończeniu programu? Czy Vanessa i Mateusz są dziś razem? Oto, jakie spekulacje pojawiają się na ten temat w sieci!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Vanessa ostro o Indze. "Nie spodziewałam się, że dziewczyna..."

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": Jak zaczęła się relacja Vanessy i Mateusza?

Vanessa Wietrzyk i Mateusz Mil podbili serca widzów "Hotelu Paradise". Obydwoje piękni, elokwentni i przede wszystkim uczciwi i lojalni wobec przyjaciół z programu. Nic więc dziwnego, że fani nie mogli pogodzić się z tym, że to właśnie ta para opuściła "Hotel Paradise" tuż przed wielkim finałem! Jak zatem w ogóle zaczęła się ich relacja w show?

Vanessa weszła do programu z immunitetem - wtedy wówczas Mateusz był w parze z Natką. Ciemnowłosa piękność zadecydowała, że rozbije ich parę i tym sposobem zaczęła się jej wspólna droga z Mateuszem, a Natalia musiała opuścić program. 

- W każdym z panów płynie dusza sportowca, tak, jak i we mnie, ale tutaj łączy nas wspólny pierwiastek, czyli branża modelingu, stąd ten wybór - tłumaczyła swój wybór Vanessa.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Zobacz także: "Hotel Paradise" Vanessa tłumaczy Mateusza: "Wprost zagrozili, że to ja bym wyleciała..."

Od tamtej pory Vanessa i Mateusz z "Hotelu Paradise" byli praktycznie nierozłączni. Choć zdarzały im się drobne nieporozumienia, to jednak zawsze potrafili je szybko załagodzić. Zawsze byli uśmiechnięci i pozytywni, a do tego lojalni wobec przyjaciół z programu. Bez problemu udawało im się przechodzić przez kolejne Rajskie Rozdania, jednak ich szczęście skończyło się na dwa dni przed wielkim finałem, kiedy to Inga i Janek oraz Nana i Łukasz musieli zadecydować, która z par musi opuścić program. Wybór padł właśnie na Vanessę i Mateusza, a na tą decyzję, naciskała głównie Inga, która przecież bardzo się z nimi przyjaźniła. Czy zatem para, która niewątpliwie tworzyła jedną z najpoważniejszych relacji w "Hotelu Paradise", trwa w niej do dziś?

"Hotel Paradise": Czy Vanessa i Mateusz są dalej razem?

Trzeba przyznać, że Vanessa i Mateusz z "Hotelu Paradise" bardzo dobrze ukrywają, czy coś ich łączy po zakończeniu programu. Jak wiadomo, do czasu emisji finałowego odcinka, żaden z uczestników nie może zdradzać, jak potoczyły się jego miłosne losy po udziale w show. Jednak spekulacji na ten temat nie brakuje! Niewątpliwie ogromne zainteresowanie w tej sprawie wzbudził komentarz siostry Mateusza, która na swoim InstaStories wyznała, że... poznała Vanessę

- Znam Vanessę z Hotelu, bardzo piękną dziewczynę, która była w parze z moim bratem Mateuszem i bardzo ją lubię i pozdrawiam - powiedziała siostra Mateusza. 

Choć dziewczyna nie potwierdziła czy Vanessa i Mateusz wciąż są razem, to jednak nie ulega wątpliwości, że siostra Mateusza, darzy Vanessę dużą sympatią. 

Hotel Paradise: Vanessa i Mateusz
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Inga przez przypadek wyrzuciła Mateusza z programu? "Powinnam mieć order idiotki"

Wyznanie siostry Mateusza daje nadzieje, że tę dwójkę może dalej coś łączyć po programie! Jednak z drugiej strony internauci mają w pamięci InstaStories Vanessy, które dziewczyna zamieściła niedługo po tym, jak w telewizji pojawiły się odcinki "Hotelu Paradise" z jej udziałem. Jeden z fanów zapytał wówczas, czy dziewczyna wolałaby wejść od początku do programu, czy jednak czuje się dobrze z tym, że dołączyła do niego w trakcie. Vanessa wtedy przyznała, że gdyby weszła do programu od samego początku, to inaczej pokierowałaby swoje wybory co do partnera i zwróciłaby uwagę na... Darka. Na tę relację Vanessy odpowiedział również sam Darek, który przyznał:

- Oj mogłabyś, na pewno byłoby ciekawie. Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła - przyznał na swoim Instagramie. 

To wyznanie oczywiście zapaliło przysłowiową "czerwoną" lampkę w głowach fanów "Hotelu Paradise", którzy zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem Vanessa nie nawiązała relacji z Darkiem po zakończeniu programu! Czy jednak tak się stało? Niestety, oficjalnego komentarza w tej sprawie na ten moment oczywiście brak...

Hotel Paradise: Vanessa i Darek są parą?
Instagram/Vanessa Wietrzyk

Vanessa i Mateusz raczej nie reagują na pytania od fanów, w których internauci dopytują się o status ich relacji po programie - w końcu i tak nie mogliby na nie odpowiedzieć do końca emisji "Hotelu Paradise". Biorąc jednak pod uwagę fakt, że chętnie "lajkują" swoje zdjęcia i czasami również komentują swoje posty na Instagramie (co jak wiadomo w dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jest wyznacznikiem sympatii), to wygląda na to, że mają dobre relacje. Jednak, czy łączy ich jakaś zażyłość?

Vanessa i Mateusz z Klaudią El Dursi
Instagram

Mateusz i Vanessa pojawili się na imprezie z okazji finału "Hotelu Paradise 4". Pozowali razem na ściance! 

Vanessa i Mateusz razem na finale Hotelu Paradise 4
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości
Na finałowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise" Inga musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami i atakiem pozostałych uczestników!

Za nami ostatnia Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4". Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczestnicy czwartej edycji show TVN 7 oraz trzy finałowe pary - Inga i Janek, Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Najwięcej pytań było skierowanych w stosunku do Ingi, która została wręcz zlinczowana przez niektórych za swój wybór. Zobaczcie szczegóły! Inga tłumaczy się przed Vanessą w "Hotelu Paradise 4"   W ostatniej Puszce Pandory trzy finałowe pary muszą zmierzyć się z pytaniami pozostałych uczestników programu, Ci również decydują, które pojawią się w finale "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że omawiane są wówczas wszystkie skandale i afery, które miały miejsce w trakcie show, a uczestnicy mogą się skonfrontować i przedstawić swoje wersje wydarzeń. Tym razem "ofiarą" tych najtrudniejszych pytań została Inga, która przez głosowanie w jednym z odcinków pozbyła się z programu swoich przyjaciół - Vanessy i Mateusza . Było bardzo ostro! Oha i Darek atakują Ingę w "Hotelu Paradise 4" Jeszcze przed Puszką Pandory Inga przeżywała odejście Vanessy i Mateusza : Vanessa nie będzie chciała się ze mną po „Hotelu Paradise” kontaktować [...] Vanessa była jedną z najważniejszych osób tutaj dla mnie, ale już jest końcówka i każdy myśli o sobie, nie będę tego ukrywać - mówiła Inga. Oczywiście temat ten stał się głównym na Puszce Pandory. Inga musiała się tłumaczyć z tego, że wyrzuciła Vanessę, będąc w parze z Janem, który przyjaźnił się z jej partnerem, Mateuszem. Zauważyli to Oha oraz Darek, którzy nie mieli dla Ingi litości: Inga: Szanuję zdanie Janka. Oha: Szanujesz jego zdanie, ale masz w dupie jego zdanie, jak trzeba wyrzucić jedną...

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

Inga w Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek zachwycony nową uczestniczką: "Normalnie robię podjazd"
Do "Hotelu Paradise" doszła nowa uczestniczka. Kim jest piękna Inga Bartnikowska? Czy przez nią Nana odpadnie z programu?

Vanessa i Łukasz próbowali wyjaśnić z pozostałymi uczestnikami niesmak po ostatnim "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Nana nie ukrywa, że wciąż przez Łukasza "czuje się jak śmieć". Jej sytuacji nie poprawiło pojawienie się nowej uczestniczki. Konkurencja z udziałem pięknej blondynki jeszcze mocniej pokrzyżowała jej plany w programie. W dodatku Przemek nie ukrywa, że nowa zrobiła na nim ogromne wrażenie! Poznajcie 27-letnią Ingę Bartnikowską.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? "Hotel Paradise": Łukasz i Vanessa będą skreśleni wśród uczestników? Po ostatnim "rajskim rozdaniu" w " Hotelu Paradise " pozostał niesmak. Przemek został postawiony przed trudnym wyborem, musiał zdecydować, czy wyśle do domu Nanę czy Ohę. Ostatecznie z programem pożegnała się Oha , jednak uczestnik nie ukrywał swojego rozżalenia. Łukasz tym, że na godzinę przed eliminacjami zdecydował, że uratuje Vanessę, naraził się pozostałym uczestnikom. Teraz wraz ze swoją nową partnerką starali się to naprostować. Łukasz postanowił porozmawiać z Mateuszem, z pary z którym zrezygnowała Vanessa: - Jak wbiłeś do mnie po pokoju to myślałem, że przez palce tak gadasz, a że to od*ebiesz to nie spodziewałem się - przyznał Mateusz - Pierwsza rzecz jest taka, że godzinę przed "rajskim" ale jak Nana wybrała ciebie po randce waszej to nie wiedziałem nic - przypomniał Łukasz zachowanie Nany - Nie, ona zrobiła zamianę na sprawdzenie, ale to nie było "rajskie". Ty miałeś dwa dni!  - To było na spontanie, to nie była randka! - wytłumaczył swój wybór Vanessy Łukasz postanowił również wyjaśnić sobie sytuację z Naną. Miała mu za złe, że nie ostrzegł jej wcześniej,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner