"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie!
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie! "Zachowałaś się bardzo fałszywie"

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a emocje sięgają zenitu! Finałowa Pandora obnaży największe sekrety i tajne układy graczy. Poleją się łzy!

Choć tytuł miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki jasno wskazuje na to, że na jego uczestników czeka istny raj, to dla wielu graczy "Hotel Paradise" okazuje się prawdziwym piekłem. Tajne spiski, pakty, karczemne awantury i morze przelanych łez, tuż obok dobrej zabawy oraz miłosnych uniesień są nieodłączną rzeczywistością pewnych siebie singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze. Jak się okazuje, również podczas finałowej Puszki Pandory nie zabraknie kąśliwych komentarzy, soczystych plotek i ujawnienia najbardziej intymnych sekretów finałowych par. A które duety zmierzą się ze sobą w półfinale 4. odsłony "Hotelu Padise"? Sprawdźcie!

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

"Hotel Paradise 4": znamy trzy półfinałowe pary 

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a rywalizacja pomiędzy uczestnikami jest coraz bardziej zacięta. I gdy wydawać by się mogło, że w rajskim hotelu już nic nas nie zaskoczy, to tuż przed finałowym tygodniem do gry powrócili Inga i Janek, którzy tym razem nastawieni są na ostrą grę bez sentymentów. Para z zaciętością bierze udział w kolejnych konkurencjach, by zrobić wszystko, by dojść aż do wielkiego finału sezonu. 

Ostatnio w wyniku bezlitosnych zasad programu, po przegranych "Igrzyskach", z rajskim hotelem ponownie pożegnali się Wiktoria i Miłosz, co rozwścieczyło widzów miłosnego hitu TVN 7. Tym samym do kolejnego etapu gry przeszli Nana i Łukasz, Vanessa i Mateusz, Inga i Janek oraz Sara i Michał. Jednak ich sielanka nie trwała długo, ponieważ nazajutrz po raz kolejny uczestników odwiedziła prowadząca show - Klaudia El Dursi. 

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! 

Ciemnowłosa piękność, wystawiając uczestników rajskiego hotelu na kolejną próbę, przygotowała dla graczy dwie koperty. I choć jej wizyta na początku zaniepokoiła atrakcyjnych singli, to okazała się dla nich prawdziwym zbawieniem. Panie mogły urządzić sobie upragnione SPA, zaś panowie otrzymali możliwość wykonania treningu na siłowni, o której marzyli od pierwszych odcinków programu. Gdy Klaudia pojawiła się w willi po raz kolejny, dzierżąc w dłoniach następne koperty tylko "dla śmiałków", zachęceni porannymi rozrywkami gracze chętnie skusili się zaryzykować i sprawdzić, co tym razem produkcja dla nich przygotowała. Sara i Michał oraz Vanessa i Mateusz wylosowali romantyczne randki, zaś pozostałe duety mogły obejść się smakiem.

I gdy wydawać by się mogło, że Nana i Łukasz oraz Inga i Janek są wielkimi przegranymi tej konkurencji, to nagle stało się coś, czego nikt się nie podziewał. W willi znów pojawiła się Klaudia El Dursi, która dała tym dwóm duetom propozycję nie do odrzucenia. Nana i Łukasz oraz Inga i Janek musieli wskazać parę, która nie przejdzie do kolejnego etapu gry. Po długich rozważaniach padło na Vanessę i Mateusza, którzy otrzymali 15 minut na spakowanie swoich rzeczy i opuszczenia "Hotelu Paradise".

- Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro - zaczęła Vanessa. - Będę tęsknić i to nie za piaskiem, palmami czy oceanem, ale za wami. Jest takie powiedzenie, że szczęście to mieć wokół siebie ludzi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Dziękuję wam za wspaniałe doświadczenia i piękną przygodę - dodała.

- Bardzo dziękuję za tę przygodę - wtórował jej Mateusz. -Była naprawdę bardzo fajna. Mam nadzieję, że jeśli chociaż raz wywołałem uśmiech na twarzy, to ja już odniosłem sukces - zakończył.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Eliminacja Vanessy i Mateusza sprawiła, że pozostały zagrożony duet nie mógł powstrzymać łez. Również Janek nie krył swojej złości takim obrotem spraw podkreślając, że w starciu z Ingą, Naną i Łukaszem nie miał żadnych szans i nie mógł obronić swoich przyjaciół przed odejściem z programu. 

- Ja byłem sam, żebyście zostali - żalił się Mateuszowi Janek. 

- Czyli Inga była na tak?

- Ja nie byłem. No przecież mówiła wam w pokoju wprost. 

- Czyli Inga była za ty,. żebyśmy odpadli, tak?

- No mówiła wam wprost... Wiesz Mati, ja będę zawsze szczery tu. Nigdy bym nie pozwolił, żebyś odpadł. Przyszedłem i mówię, rzucamy monetą, a trzy osoby mówią mi, że nie, no to co? Co mogłem zrobić? Jeszcze Inga [...]. Ona miała żal, że jej nie wybrałeś, tylko Wiktorię.

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Czy taka decyzja Nany, Ingi i Łukasza poważnie się na nich odbije podczas finałowej Pandory? Jedno jest pewne - nie zabraknie krzyków, kąśliwych komentarzy i uszczypliwych inwektyw.

"Hotel Paradise 4": finałowa Pandora zaskoczyła uczestników

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" mogliśmy zobaczyć zwiastun finałowej Pandory, na której tuż obok półfinałowych par, nie zabrakło również byłych uczestników programu, jak Maria, Darek, Oha, czy Przemek, który pełny żalu do Sary nie mógł zrozumieć, dlaczego jego była partnerka postawiła na chłopaka, który wyrzucił go z programu.

- Nie czuję się źle, że jestem z Majkiem w parze. No sorka Przemek - wyznała z uśmiechem na ustach Sara.

Gorąco zrobiła się również pomiędzy Ingą i Vanessą, która była rozczarowana postępowaniem swojej przyjaciółki. Padły też mocne słowa:

Zachowałaś się bardzo fałszywie - wyznała Vanessa.

Kto pojawi się w finale "Hotelu Paradise"? Czy finałowa Pandora zmieni przyjaciół w największych wrogów? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": fani są pewni, kto wygra program. "Rzuć kulą!" - nawołują

Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl

Janek i Inga odpadają z Hotelu Paradise
Instagram/Klaudia El Dursi
TV-Show
"Hotel Paradise ": Klaudia El Dursi zdradziła kulisy finałowej Pandory! Pokazała, co działo się w programie 
Prowadząca opublikowała nagrania z planu "Hotelu Paradise" i skomentowała ostrą wymianę zdań uczestników. Klaudia El Dursi zwróciła się również do internautów! Sprawdźcie, co napisała.

Klaudia El Dursi pokazała, co działo się podczas nagrań ostatniej Puszki Pandory w "Hotelu Paradise"! Prowadząca randkowe show podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie nagrania z planu i zdradziła, ile godzin trwała ostra wymiana zdań między uczestnikami. Klaudia El Dursi oceniła gorącą Pandorę i zwróciła się do internautów z ważnym apelem.  Klaudia El Dursi komentuje Puszkę Pandory w "Hotelu Paradise" Ostatnia Puszka Pandory w czwartej edycji "Hotelu Paradise" już za nami. W miniony czwartek Telewizyjna Siódemka opublikowała przedostatni odcinek randkowego show, w którym doszło do konfrontacji byłych uczestników z parami walczącymi o wejście do finału. Podczas finałowej Pandory nie zabrakło naprawdę wielkich emocji i zaskakujących pytań. Jedno z najbardziej szokujących, usłyszała Nana - uczestnicy zapytali o jej... chłopaka w Polsce! - Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”? - padło pytanie do Nany. - Okej... Nie mam chłopaka w Polsce- odpowiedziała wyraźnie zaskoczona uczestniczka.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości Teraz okazuje się, że finałowa Puszka Pandory trwała naprawdę wiele godzin! Uczestnicy bardzo długo ze sobą rozmawiali i zadawali niewygodne pytania. Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories zdradziła, co działo się w programie. - Po ponad 4 godzinach walki na słowa, Pandora dobiegła końca. Mamy 3:00 w nocy, ale to jeszcze nie koniec - zdradziła prowadząca randkowe show. - No dobra Pandora była groźna, ale jednak się kochają - dodała pokazując, co działo się po zakończeniu Pandory.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Oha o udziale w show: "Wszystko mnie...

Inga zaatakowana na Puszce Pandory w Hotelu Paradise 4
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Lincz na Indze! Oha, Darek i Vanessa nie mieli dla niej litości
Na finałowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise" Inga musiała zmierzyć się z trudnymi pytaniami i atakiem pozostałych uczestników!

Za nami ostatnia Puszka Pandory w "Hotelu Paradise 4". Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczestnicy czwartej edycji show TVN 7 oraz trzy finałowe pary - Inga i Janek, Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Najwięcej pytań było skierowanych w stosunku do Ingi, która została wręcz zlinczowana przez niektórych za swój wybór. Zobaczcie szczegóły! Inga tłumaczy się przed Vanessą w "Hotelu Paradise 4"   W ostatniej Puszce Pandory trzy finałowe pary muszą zmierzyć się z pytaniami pozostałych uczestników programu, Ci również decydują, które pojawią się w finale "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że omawiane są wówczas wszystkie skandale i afery, które miały miejsce w trakcie show, a uczestnicy mogą się skonfrontować i przedstawić swoje wersje wydarzeń. Tym razem "ofiarą" tych najtrudniejszych pytań została Inga, która przez głosowanie w jednym z odcinków pozbyła się z programu swoich przyjaciół - Vanessy i Mateusza . Było bardzo ostro! Oha i Darek atakują Ingę w "Hotelu Paradise 4" Jeszcze przed Puszką Pandory Inga przeżywała odejście Vanessy i Mateusza : Vanessa nie będzie chciała się ze mną po „Hotelu Paradise” kontaktować [...] Vanessa była jedną z najważniejszych osób tutaj dla mnie, ale już jest końcówka i każdy myśli o sobie, nie będę tego ukrywać - mówiła Inga. Oczywiście temat ten stał się głównym na Puszce Pandory. Inga musiała się tłumaczyć z tego, że wyrzuciła Vanessę, będąc w parze z Janem, który przyjaźnił się z jej partnerem, Mateuszem. Zauważyli to Oha oraz Darek, którzy nie mieli dla Ingi litości: Inga: Szanuję zdanie Janka. Oha: Szanujesz jego zdanie, ale masz w dupie jego zdanie, jak trzeba wyrzucić jedną...

Sara z Hotelu Paradise 4
mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Sara komentuje przejście do finału! Swoim zdjęciem zdradziła za dużo?!
Sara po emisji przedostatniego odcinka 4. edycji "Hotelu Paradise" opublikowała post, w którym podzieliła się swoimi emocjami związanymi z finałem. Jednak to jej zdjęcie zwraca największą uwagę!

Już wszystko jest jasne - to Nana i Łukasz oraz Sara i Michał znaleźli się w wielkim finale 4. edycji "Hotelu Paradise". Emocje z pewnością sięgną zenitu, jednak zanim to nastąpi, fani uważnie śledzą media społecznościowe finalistów, aby dowiedzieć się jakichś przedfinałowych smaczków. A tych niewątpliwie dostarczyła Sara, publikując nowy wpis na Instagramie. Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły! "Hotel Paradise": Sara opublikowała wymowne zdjęcie przed finałem! Miniony odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył nam sporo wrażeń. Ostatnia Pandora była naprawdę mocna - nie brakowało trudnych pytań i wymiany zdań, a te najbardziej dotknęły Ingę! Dziewczyna była pod prawdziwym ostrzałem byłych mieszkańców hotelu . A wszystko przez to, że dzień wcześniej bardzo przyczyniła się do tego, aby z programem pożegnali się Vanessa i Mateusz . Jednak eliminacja najgroźniejszych rywali nie pomogła, bo to właśnie Inga i Janek decyzją byłych mieszkańców hotelu, opuścili program tuż przed finałem. Tym samym w wielkim finale zobaczymy Nanę i Łukasza oraz Sarę i Michała! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Janek komentuje finałową Pandorę. Ma żal do Ingi? Sara niedługo po emisji ostatniej Pandry, postanowiła wyrazić swoje emocje związane z przejściem do finału. Uczestniczka 4. edycji "Hotelu Paradise" napisała długi post na Instagramie, w którym opisała swoje szczęście. - To niezapomniane uczucie siedzieć na przeciwko już byłych uczestników i być poddanym ich ocenie. Nie ukrywam, że bardzo się stresowałam, była to na pewno najtrudniejsza Pandora w jakiej brałam udział. Głosami uczestników razem z @michal.adamczak jesteśmy W FINALE!!🎉🎉🎉🎉 Do tej pory nie mogę w to uwierzyć… Jestem bardzo wdzięczna, za wszystkie piękne...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner