Vanessa i Darek
vanessawietrzyk/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?

Piękna Vanessa z "Hotelu Paradise" może liczyć na uwagę i zainteresowanie każdego mieszkańca hotelu. Co jednak łączy ją z Darkiem? Ich wpisy dają do myślenia.

Wejście Vanessy do programu odbyło się w przykrych okolicznościach. Uczestniczka swoim wejściem od razu wyeliminowała Natalię, która razem z Wiktorią opuściła program. Mieszkanki hotelu nie kryły, że wraz z przyjściem Vanessy poczuły się dość mocno zagrożone. Vanessa jak na razie odnajduje się w parze z Mateuszem, jednak wygląda na to, że losy jej sercowych wyborów potoczą się inaczej. Zapytana o to, czy chciałaby znaleźć się w programie wcześniej, przyznała, że tak i to ze względu na jedną osobę...

"Hotel Paradise": Vanessa i Mateusz nie są razem! "Budowaliśmy relację, ale.."

"Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem? "Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła"

Vanessa zaliczyła wielkie wejście do programu "Hotel Paradise". Dziewczyna od samego początku nie mogła w żaden sposób poczuć się zagrożona, ponieważ większość męskiej ekipy hotelu, była nią wyraźnie zainteresowana. Jak na razie Vanessa dość dobrze odnajduje się w relacji z Mateuszem i wygląda na to, że tych dwoje ma szansę stworzyć bardzo mocną parę. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Gdy Vanessa pojawiła się w programie, Darek już nie mieszkał w hotelu. Kilka dni wcześniej został wyeliminowany przez Natkę, która postanowiła po raz pierwszy pójść za głosem serca, nie zaś za "umową grupy". Darek i Vanessa nie mieli więc szans, żeby poznać się w "Hotelu Paradise", ale jak się okazało, doskonale się znają i mówią o sobie w bardziej niż życzliwych słowach... Zresztą odkąd tylko Vanessa pojawiła się w programie, Darek nie krył, że jest zachwycony piękną uczestniczką. Czy tych dwoje łączy coś więcej? Prawda wyszła na jaw przy okazji Q&A, podczas którego Vanessa odpowiedziała na jedno z pytań fanów, dotyczące jej obecności w hotelu:

Czy wolałabyś wejść od początku do "HP", czy tak jak weszłaś, w trakcie? - spytał jeden z fanów.

Vanessa długo nie wahała się z odpowiedzią i przyznała, że gdyby weszła do programu, od samego początku inaczej pokierowałaby swoje wybory co do partnera i zwróciłaby uwagę na Darka. Na tę relację Vanessy odpowiedział sam Darek, który przyznał:

Oj mogłabyś, na pewno byłoby ciekawie. Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła - przyznał na swoim Instagramie. 

Vanessa i Darek z Hotelu Paradise są razem?
vanessawietrzyk/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość"

Ta reakcja Darka jest bardzo zaskakująca. Oczywiście wiadomo, że jego para z Natką nie należała do udanych, a on sam wciąż bardzo liczył na pojawienie się nowej osoby, która podbiłaby jego serce. Jednak tutaj pojawia się pytanie, gdzie Darek i Vanessa się poznali? Czy po programie, czy może Darek jeszcze wróci do gry i między tym dwojgiem coś jeszcze zaiskrzy? Widzowie "Hotelu Paradise" są już pewni, że między uczestnikami może się wydarzyć wszystko!

Kłótnia Darka i Natalii w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Hotel Paradise: Inga i Darek są parą po programie?
East News/Adam Jankowski Reporter
TV-Show
"Hotel Paradise": Inga i Darek są parą po programie?! "Pięknie razem wyglądacie"
Inga opublikowała zaskakujący wpis tuż po finale "Hotelu Paradise"! Czyżby zamiast rozwijać relację z Jankiem, zaczęła budować coś więcej z... Darkiem?!

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" to już przeszłość. Wielkimi zwycięzcami zostali Sara i Michał, jednak nagroda pieniężna powędrowała tylko do Sary, która zdecydowała się rozbić kulę na kwocie 90 tysięcy złotych. Po tym co się wydarzyło w finale oczywiste było, że relacja Sary i Michała nie miała szansy przetrwać. A jak to wygląda u innych uczestników? Wiele wskazuje na to, że nie obędzie się bez zaskoczeń! Inga, która w programie budowała relację z Jankiem, tuż po finale "Hotelu Paradise" opublikowała zaskakujące zdjęcie z... Darkiem! Dodatkowo wpis, który pojawił się pod ich wspólną fotką, rozgrzał fanów do czerwoności! Czy Inga i Darek są parą? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Inga zdradziła największy sekret Vanessy. To dlatego wyrzuciła ją z programu!  "Hotel Paradise": Czy Inga i Darek są razem? W finale 4. edycji "Hotelu Paradise" nie mogliśmy narzekać na brak emocji ! To, co się w nim wydarzyło z pewnością jeszcze długo będzie komentowane przez fanów show. Wiele wrażeń dostarczyła nam Sara, która bez mrugnięcia okiem rozbiła złotą kulę i pozostawiła tym samym Michała bez miłości i pieniędzy! Sara zgarnęła 90 tysięcy złotych jednak zadeklarowała, że część nagrody przekaże na organizację wystrzałowej imprezy dla wszystkich uczestników programu. Jak widać, po raz kolejny przekonaliśmy się o tym, że po uczestnicy "Hotelu Paradise" potrafią nas nieźle zaskoczyć. Czy również po zakończeniu show nie obędzie się bez wielkich zaskoczeń? Wygląda na to, że tak - tych pierwszych dostarczyli już nam Inga i Darek! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Inga jest wściekła po odejściu Janka. "Czas na mocną grę" Uczestnicy 4....

Sandra zachwyca się Mattem
TVN
Newsy
Internauci łączą Sandrę z "Hotelu Paradise" z Mattem. Nie zaprzeczyła! 
Internauci łączą Sandrę z "Hotelu Paradise" z Mattem. Nie zaprzeczyła! 

Sandra i Matt z " Hotelu Paradise " mają się ku sobie? Uczestnika nie ukrywa, że ma dobrą relację z kolegą z programu. Internauci sugerują, że była by z nich zgodna para. Sandra postanowiła odpowiedzieć na tę sugestię a jej odpowiedź daje do myślenia!  Szykuje się nowy związek wśród uczestników pierwszej edycji "Hotelu Paradise"? Zobaczcie, co powiedziała Sandra o swojej znajomości z Mattem już po zakończeniu programu.  Zobacz także:  Blondino z "Hotelu Paradise" wystąpi w kolejnym reality show! Sandra i Matt z "Hotelu Paradise" mają się ku sobie? Odpowiedź Sandry zaskakuje  Po pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" przetrwał tylko jeden związek. Chris i Marietta sięgnęli nie tylko po główną wygraną ale również uczucie, którym się obdarzyli, poznając na rajskiej wyspie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Jednak czy wśród uczestników show jest szansa na nowy związek już po zakończeniu programu?  Wygląda na to, że Sandra ma coraz lepszy kontakt z Mattem, który w programie trzymał pakt z Anią niemalże do samego finału. Internauci, widząc dobrą relację pomiędzy uczestnikami, postanowili dopytać o szczegóły:  Mamy kontakt cały czas lubimy się. Mamy podobne poczucie humoru i dobrze się dogadujemy - napisała Sandra na Instastory Jednak z internautek zasugerowała, że bardzo do siebie pasują i tworzyliby udany związek:  To słodkie - napisała Sandra nie zaprzeczając niczemu Też uważacie, że tych dwoje tworzyłoby zgodną parę?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego? Sandra odpowiedziała fanom "Hotelu Paradise" na pytania dotyczące jej relacji z Mattem. ...

Quiz z Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę?
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się w programie? W ostatniej odsłonie hitu m.in.  doszło do konfliktu między Łukaszem a Martyną, a Ania zrozumiała, że pozostali uczestnicy posądzają ją o udawanie bliskiej relacji z Mateuszem. Dziś z kolei Łukasz musiał podjąć trudną decyzję- immunitet czy przywrócenie do programu Marty. Co wybrał? Zobaczcie, co działo się w "Hotelu Paradise"! Wielkie emocje na rajskiej wyspie Najnowszy odcinek rozpoczął się od przypomnienia tego, co działo się w ostatnim odcinku. Później mogliśmy usłyszeć, jaką decyzję podjął Łukasz. Wszyscy mieli nadzieję, że Łukasz przywróci Martę do programu. W momencie kiedy uczestnik oglaszał swoją decyzję Marta widziała wszystko na ekranie! Nie przywróci mnie nie ma opcji- mówiła Marta. Ku zaskoczeniu Marty Łukasz zdecycował, że... przywróci Martę do programu! Dla mnie decyzja była prosta- mówił Łukasz. Moją decyzją jest przywrócenie Marty do programu- dodał. Po tym, jak Łukasz ogłosił swoją decyzję wszyscy zaczęli zastanawiać się z kim Marta będzie chciała się związać. Szymon przyznał z kolei, że zależy mu na Oli- ale kogo wybierze uczestniczka "Hotelu Paradise"?  Kiedy Marta wróciła, Łukasz zaprosił ją na wspólny obiad.  Musimy porozmawiać na wiele tematów- zaczęła Marta. Są jakieś kłótnie? Maciek zapomniał o mnie kompletnie? Pozostali uczestnicy podczas wspólnego posiłku komentowali decyzję Łukasza i powiedzieli głośno, że zależy mu na Oli.  Ten program jest taki zawiły, że wszystko się może zdarzyć- mówił póżniej Maciek.  Łukasz przed kamerami przyznał, że jest zachwycony Olą i chciałby, żeby ona czuła tak samo. W...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner