Vanessa i Darek
vanessawietrzyk/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem po programie? Uczestniczka zdradziła za dużo?

Piękna Vanessa z "Hotelu Paradise" może liczyć na uwagę i zainteresowanie każdego mieszkańca hotelu. Co jednak łączy ją z Darkiem? Ich wpisy dają do myślenia.

Wejście Vanessy do programu odbyło się w przykrych okolicznościach. Uczestniczka swoim wejściem od razu wyeliminowała Natalię, która razem z Wiktorią opuściła program. Mieszkanki hotelu nie kryły, że wraz z przyjściem Vanessy poczuły się dość mocno zagrożone. Vanessa jak na razie odnajduje się w parze z Mateuszem, jednak wygląda na to, że losy jej sercowych wyborów potoczą się inaczej. Zapytana o to, czy chciałaby znaleźć się w programie wcześniej, przyznała, że tak i to ze względu na jedną osobę...

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise" Vanessa i Darek są razem? "Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła"

Vanessa zaliczyła wielkie wejście do programu "Hotel Paradise". Dziewczyna od samego początku nie mogła w żaden sposób poczuć się zagrożona, ponieważ większość męskiej ekipy hotelu, była nią wyraźnie zainteresowana. Jak na razie Vanessa dość dobrze odnajduje się w relacji z Mateuszem i wygląda na to, że tych dwoje ma szansę stworzyć bardzo mocną parę. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Gdy Vanessa pojawiła się w programie, Darek już nie mieszkał w hotelu. Kilka dni wcześniej został wyeliminowany przez Natkę, która postanowiła po raz pierwszy pójść za głosem serca, nie zaś za "umową grupy". Darek i Vanessa nie mieli więc szans, żeby poznać się w "Hotelu Paradise", ale jak się okazało, doskonale się znają i mówią o sobie w bardziej niż życzliwych słowach... Zresztą odkąd tylko Vanessa pojawiła się w programie, Darek nie krył, że jest zachwycony piękną uczestniczką. Czy tych dwoje łączy coś więcej? Prawda wyszła na jaw przy okazji Q&A, podczas którego Vanessa odpowiedziała na jedno z pytań fanów, dotyczące jej obecności w hotelu:

Czy wolałabyś wejść od początku do "HP", czy tak jak weszłaś, w trakcie? - spytał jeden z fanów.

Vanessa długo nie wahała się z odpowiedzią i przyznała, że gdyby weszła do programu, od samego początku inaczej pokierowałaby swoje wybory co do partnera i zwróciłaby uwagę na Darka. Na tę relację Vanessy odpowiedział sam Darek, który przyznał:

Oj mogłabyś, na pewno byłoby ciekawie. Zdecydowanie byś mnie uszczęśliwiła - przyznał na swoim Instagramie. 

Vanessa i Darek z Hotelu Paradise są razem?
vanessawietrzyk/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość"

Ta reakcja Darka jest bardzo zaskakująca. Oczywiście wiadomo, że jego para z Natką nie należała do udanych, a on sam wciąż bardzo liczył na pojawienie się nowej osoby, która podbiłaby jego serce. Jednak tutaj pojawia się pytanie, gdzie Darek i Vanessa się poznali? Czy po programie, czy może Darek jeszcze wróci do gry i między tym dwojgiem coś jeszcze zaiskrzy? Widzowie "Hotelu Paradise" są już pewni, że między uczestnikami może się wydarzyć wszystko!

Kłótnia Darka i Natalii w Hotelu Paradise 4
Hotel Paradise 4, Player.pl

Hotel Paradise: Vanessa i Mateusz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Czy Vanessa i Mateusz są parą po programie? 
Widzowie pokochali Vanessę i Mateusza z "Hotelu Paradise"! Jednak czy ich relacja po programie trwa nadal? W sieci nie brakuje spekulacji na ten temat!

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" dostarczyła nam wielu emocji, jednak w końcu nadszedł czas, aby poznać zwycięzców show - w wielkim finale znaleźli się Sara i Michał oraz Nana i Łukasz. Która z tych par stanie na ścieżce lojalności? Czy zwycięży miłość, czy jednak będziemy świadkami rzutu kulą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 6 grudnia tuż po godzinie 21:30. Skład finału wzbudził jednak ogromne emocje wśród widzów - fani show ubolewają, że nie znaleźli się w nim ich ulubieńcy, czyli Vanessa i Mateusz, którzy w programie stworzyli jedną z najpoważniejszych relacji. Czy zatem relacja Vanessy i Mateusza rozwinęła się po zakończeniu programu? Czy Vanessa i Mateusz są dziś razem? Oto, jakie spekulacje pojawiają się na ten temat w sieci! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Vanessa ostro o Indze. "Nie spodziewałam się, że dziewczyna..." "Hotel Paradise 4": Jak zaczęła się relacja Vanessy i Mateusza? Vanessa Wietrzyk i Mateusz Mil podbili serca widzów "Hotelu Paradise". Obydwoje piękni, elokwentni i przede wszystkim uczciwi i lojalni wobec przyjaciół z programu. Nic więc dziwnego, że fani nie mogli pogodzić się z tym, że to właśnie ta para opuściła "Hotel Paradise" tuż przed wielkim finałem! Jak zatem w ogóle zaczęła się ich relacja w show? Vanessa weszła do programu z immunitetem - wtedy wówczas Mateusz był w parze z Natką. Ciemnowłosa piękność zadecydowała, że rozbije ich parę i tym sposobem zaczęła się jej wspólna droga z Mateuszem , a Natalia musiała opuścić program.  - W każdym z panów płynie dusza sportowca, tak, jak i we mnie, ale tutaj łączy nas wspólny pierwiastek, czyli branża modelingu, stąd ten wybór - tłumaczyła swój wybór Vanessa....

Vanessa z Hotelu Paradise spodobała się Darkowi
screen player.pl/mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Darek i Vanessa są razem po programie?! Uczestnik nie szczędzi jej komplementów
Vanessa zrobiła ogromne wrażenie na byłym uczestniku "Hotelu Paradise". Nie uwierzycie, co Darek napisał w sieci! Zdradził za dużo?

Vanessa z "Hotelu Paradise" wpadła Darkowi w oko? Były uczestnik w zaskakujący sposób skomentował wejście nowej uczestniczki do randkowego show, a ona mu odpowiedziała! Vanessa dopiero co pojawiła się w programie Telewizyjnej Siódemki, ale już wywołała spore zamieszanie w hotelu i ogromne emocje wśród internautów. Sprawdźcie, co o wejściu Vanessy do "Hotelu Paradise" napisał Darek! Spodobała mu się nowa uczestniczka?  Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise" W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" nie zabrakło wielkich emocji. W programie doszło do kolejnej Pandory i Rajskiego Rozdania. Niestety, z programem musiała pożegnać się jedna z uczestniczek i tym razem była to Wiktoria! Wiki podczas Rajskiego Rozdania stanęła za Miłoszem, jednak po chwili stanęła za nim również Oha. Miłosz musiał zdecydować, czy będzie kierował się sercem, czy lojalności wobec grupy, której obiecał, że przy najbliższej okazji stworzy parę z Ohą.  Jak już wiemy, Miłosz zaskoczył widzów i wybrał Ohę, jednak to jeszcze nie był koniec emocji. W programie pojawiła się bowiem nowa, piękna uczestniczka! Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Fani oburzeni postawą Miłosza! "Czy ty masz mózg, czy tylko siano?" Vanessa pojawiła się w programie z immunitetem, dzięki któremu mogła wybrać, z którym uczestnikiem chce stworzyć parę, a jego byłą partnerkę odesłać do domu. Vanessa zdecydowała, że chce być z Mateuszem, a to oznaczało, że Natalia musiała pożegnać się z programem. Mocne wejście nowej uczestniczki zrobiło wrażenie na Darku, który jeszcze niedawno był w parze z Natalią, ale odpadł już z "Hotelu Paradise".  Do tej pory żadna z pań nie spełniała jego oczekiwań, z wyjątkiem Vanessy! - Coraz bardziej...

Mateusz z Hotelu Paradise pokazał, jak wyglądał w przeszłości
"Hotel Paradise 4" Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Mateusz przeszedł ogromną metamorfozę! Pokazał zdjęcia z przeszłości
"Zawsze byłem bardzo szczupłym i wysokim" wyznał Mateusz z "Hotelu Paradise". Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał! Zmiana jest bardzo widoczna.

Mateusz z "Hotelu Paradise" pokazał swoje stare zdjęcie. Okazuje się, że uczestnik najnowszej edycji randkowego show nie zawsze mógł pochwalić się tak idealnie wyrzeźbioną i wysportowaną sylwetką. Mateusz porównał swoje aktualne zdjęcie z fotką sprzed lat, dzięki czemu widać, jak bardzo się zmienił. Musicie to zobaczyć! Mateusz z "Hotelu Paradise" pokazał, jak kiedyś wyglądał Mateusz pojawił się w czwartej edycji "Hotelu Paradise" zaledwie kilka tygodni temu, ale bardzo szybko zdobył serca widzów. Nowy uczestnik stworzył zgraną parę z Natalią, która nie ukrywała, że jest nim zauroczona. Niestety, ich relację przerwało wejście Vanessy, która decyzując się na bycie w parze z Mateuszem, sprawiła, że Natalia musiała opuścić program. Dziś Mateusz jest w parze z Naną, ale nie ukrywa, że chciałby wrócić do Vanessy. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Hotelu Paradise". Zobacz także:   "Hotel Paradise": Darek i Vanessa są razem po programie?! Uczestnik nie szczędzi jej komplementów Mateusz podoba się uczestniczkom "Hotelu Paradise" i musimy przyznać, że wcale się im nie dziwimy. Mateusz zachwyca nie tylko swoim zachowaniem, ale i wyglądem. Teraz okazuje się, że Mateusz nie zawsze tak wyglądał. Uczestnik hitu TVN7 opublikował w sieci zestawienie swoich zdjęć na których widać, jak bardzo się zmienił. Jak byś spotkał siebie jako 16-latka, to co byś mu powiedział?- zapytał jeden z internautów. - Powiedziałbym mu, żeby był cierpliwy, żeby ciężko pracował nad swoim celem i żeby się nigdy nie poddawał- napisał Mateusz. Zawsze byłem bardzo szczupły i wysoki- dodał.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana ma żal do Łukasza? Skomentowała jego...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik