Przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" z show odpadli Vanessa i Mateusz. Była to decyzja dwóch innych par - Ingi i Janka oraz Nany oraz Łukasza. Inga nie ukrywała, że głosowała przeciwko Vanessie i Mateuszowi, co sprawiło ogromną przykrość uczestnicze. Co napisała tuż po tym, jak odpadła z show? Zobaczcie!

Reklama

Vanessa odpada z "Hotelu Paradise 4" i uderza w Ingę!

Finałowy tydzień "Hotelu Paradise" to prawdziwy emocjonalny rollercoaster - z show codziennie odpada jakaś para, bo tylko dwie mogą powalczyć o wielki finał - ten już 6 grudnia w TVN 7. Szanse na zwycięstwo stracili właśnie Vanessa i Mateusz, którzy odpadli z rąk swoich kolegów, co bardzo zabolało parę!

Instagram

Vanessa w "Hotelu Paradise" miała bardzo dobry kontakt z Ingą. Ta jednak kiedyś odpadła z rąk Mateusza, dlatego nie miała skrupułów, by właśnie ich wyeliminować z programu! Vanessa odchodząc mówiła:

Nie ukrywam rozczarowania postawą Ingi, myślałam, że była mi bliska, i że tutaj po "Hotelu" będziemy utrzymywać relację, jeśli chodzi o inne osoby, jestem w stanie to zrozumieć, ale ona mnie zawiodła.

mat. prasowe

Tuż po wynikach Vanessa zamieściła w sieci poruszający post. Uderza w Ingę, nie wymieniając nawet jej imienia. To początek konfliktu?

Stało się…dwa dni przed finałem nasza Zanzibarska podróż dobiegła końca… ???????????? Łzy szczęścia i smutku…Wzruszenie, które towarzyszy mi do teraz…Nie spodziewałam się, że dziewczyna, z którą tworzyłam najbliższą relacje wytypuje nas do odpadnięcia…???? Ale taki był Hotel…pełen niespodziewanych zwrotów akcji… „Szczęście to mieć wokół siebie ludzi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy…”

Reklama

Spodziewaliście się?

Zobacz także
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama